Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 750 000 zł551 m² 4 990,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 551 m , położona na terenie warszawskiego Targówka. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja: działka zlokalizowana w Warszawie na Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł40,50 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania śliczne, wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie, zlokalizowane na II piętrze przy ul. Grota Roweckiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja przy ul. Broniewskiego Kameralna Skala i Miejski Komfort Jeśli szukasz alternatywy dla głośnych i zatłoczonych osiedli, ten projekt jest dla Ciebie. Przy ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł4 988 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Głusk (abramowice Kościelne) : Działka aktualnie rolna o powierzchni 50 arów. Konieczność wystąpienia o warunki zabudowy wz. Cena 130 zł/m2! Obok działki z otrzymanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 935 m² 59,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy niezabudowaną działkę budowlaną o numerze 720 i całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,26 m² 6 677,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 ** W stylu glamour ** cena do negocjacji ** **3 pokoje** Prezentuję do sprzedaży ciekawą nieruchomość o pow. około 55,26m2, usytuowane na dziesiątym piętrze, trzypokojowe. Okna od stron.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł17 800 m² 11,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż oferujemy malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 1,78 ha, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej miejscowości Bierkowice, w gminie Kłodzko. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 338 600 zł194 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 194m2, lublin, czuby Parter - około 70m2, piwnica około 124m2, toaleta, duże witryny wystawowe w powierzchni parterowej, wejście bezpośrednio z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł2 517 m² 2 463,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:12 231 m²

NA sprzedaż inwestycyjna nieruchomość W ostródzie/kajkowie, województwo warmińsko-mazurskie. Nieruchomość Z ogromnym potencjałem, który umożliwia prowadzenie różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 100 m²

Szukasz spokojnego miejsca, gdzie naładujesz baterie, odpoczniesz lub oddasz się pracy na roli? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z niniejszą ofertą! Przedstawiamy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 077 m² 194,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Międzyrzecze Dolne | 1077 m | Spokój, natura i przestrzeń dla Twojego domu Wyobraź sobie poranek z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 540 zł81,54 m² 10 798,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 m²

Najważniejsze cechy nieruchomości - Powierzchnia: 81,54 m idealnie zaplanowana, funkcjonalna i wygodna dla rodziny lub pary. - 4 pokoje ustawne, jasne i dające wiele możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł883 m² 60,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Taka oferta tylko w Biurze Nieruchomości platinum house! oferuję do sprzedaży działki o powierzchni od 883 m do 1.326 m położone w Mirocinie Dolnym 6 km od Kożuchowa. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł49 m² 15 408,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Ostatnie mieszkania na sprzedaż w inwestycji seaport! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł190 m² 1 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Okolice Kłodzka. Na sprzedaż dom z dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek przedwojenny, wolnostojący, podpiwniczony. Ogrzewanie co, piec na opał stały w piwnicy. W piwnicy znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50,71 m² 10 550,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum. Na sprzedaż komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50,71 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 809 216 zł68,76 m² 26 312,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy. Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł62 m² 64,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 62 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.płk.Francesco Nullo 12 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł59,40 m² 5 387,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 -pokojowe na sprzedaż Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 59 ,40 znajdującego się w Turku przy ul. Osiedle Wyzwolenia 2. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 999 zł94,61 m² 14 343 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatnie 4 mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! Na sprzedaż wspaniała inwestycja na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu - dwa w pełni wykończone, nowoczesne mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł60,78 m² 8 555,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świetna lokalizacja, os. Tatrzańskie, za szpitalem na ul. Arkońskiej, blisko, sklepów, szkoły, przedszkola, środków komunikacji miejskiej. W okolicy Las Arkoński i Kąpielisko Arkonka. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

121,77 zł/m²68,63 m² 8 357 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy 68,63 m | wysoki standard | wszystkie media w cenie Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 68,63 m , idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²470 m² 20 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z powierzchnią biurową zlokalizowaną w południowo-zachodniej części Wrocławia, nowoczesny Budynek biurowy w którym istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,40 m² 6 550,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chorzów Centrum ul. Dąbrowskiego, przy Parku Hutników i przy Pałacu Ślubów. Opis mieszkania: * Mieszkanie o powierzchni 37,4m2 zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku. *.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł153 m² 26 143,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: apartament z widokiem na Park Wschodni - Spełnij swoje marzenia o luksusie! Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie, z którego roztacza się bezpośredni widok.

Szczegóły ogłoszenia

749 990 zł90,40 m² 8 296,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 90,1m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 200 zł60 m² 13 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł7 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan przewiduje budowę hali lub innego obiektu o wysokości do 20 m. Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 225 zł60,25 m² 6 642,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż: kosynierów apartments to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kosynierów Racławickich w Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 880 zł78,66 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jonkowo

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

145 000 zł1 608 m² 90,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane gmina Jonkowo, mątki Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Mątki. - 2,5 km do Jonkowa - ok. 5 km do znaku Olsztyn Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Miłoszyce,dolnośląskie

227 700 zł1 344 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie usytuowane działki na skraju lasu w Miłoszycach.Wyjątkowe miejsce! Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) jest to niewielkie, spokojne miejscowość obecnie niezwykle popularne głównie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł49,77 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z pięknym widokiem na Bulwar Nadodrzański, o powierzchni 50 m2 Składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym (lodówka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30,90 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposażone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł177 m² 1 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:647 m²

Zamieszkaj na spokojnej wsi. Idealne miejsce na odpoczynek i relaks po codziennym zgiełku. Dom znajduje się w Poniszowicach, gmina Rudziniec, oddalona o 25 km od Gliwic i 15km od.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł80 m² 8,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 miejsca dla studentek w pokoju 2-osobowym. Parking przy ulicy Gałczyńskiego. Mieszkanie studentek kompletnie umeblowane. Blisko uczelni uwm, 10 min drogi pieszo na drugą stronę do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 500 zł164,90 m² 5 903,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Nowoczesne osiedle wolnostojących domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Serock urokliwie położonym nad zalewem Zegrzyńskim. Nasza inwestycja to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł274,60 m² 4 552,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, bardzo zadbanego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z 2003 r., o pow. całkowitej 274,60 m2, pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

24,59 zł/m²61 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia na wynajem lokale biurowe mieszczące się w budynku usługowo- handlowym w samym Centrum Dębicy. Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł183,84 m² 3 590,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o projektowanej powierzchni całkowitej 183,84m w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczym miejscu, otoczony górską panoramą, niespełna 25 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 992 zł29,81 m² 25 830 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z tarasem B.03.39 o pow. 29,81 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchodzi:.