Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 180 000 zł237 m² 4 978,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Słupno, z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 782 zł63,39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 552 m² 100,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż działkę budowlaną (nr geod. nr 163/14) położone w malowniczej wsi Klimki, gm. Czarna Białostocka w cenie 100zł/m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł134,09 m² 5 647,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Najważniejsze cechy nieruchomości * Dostępność: od 30.05.2026 r. * typ: lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym (zabudowa bliźniacza) * Powierzchnia użytkowa: 97,38 m + garaż 36,72 m *.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł140,30 m² 9 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż dom - 1/1 bliźniaka o powierzchni ok.140 m położony na działce 760 m. Nieruchomość znajduję się w Międzyborowie w pełni podłączona do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,60 m² 7 847,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni całkowitej 44,6 m2 , położone na 7 piętrze w wieżowcu, na osiedlu Północ. Mieszkanie składa się z : - Dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł152,20 m² 5 847,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| kamienica przy Starówce w Piotrkowie do sprzedania Oferujemy do sprzedania budynek "plomba" przy ul. Rycerskiej w Piotrkowie T. Trzy kondygnacje o łącznej powierzchni użytkowej 152,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł309,70 m² 8 069,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 688 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Strzeszkowice Duże, województwo lubelskie. Dom jednorodzinny wolnostojący z 2003r. na działce o powierzchni 10688m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Siechnice,dolnośląskie

1 829 000 zł181,55 m² 10 074,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż urokliwy, wolnostojący dom w Siechnicach przy ulicy Bzowej. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Strefę dzienną tworzy salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł18,90 m² 10 846,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Oleśnica l Rynek l Traugutta 4 Lokalizacja w ścisłym centrum Oleśnicy Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa Sprzedający. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł59,89 m² 8 515,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone w budynku z cegły. Lokal wyróżnia się świetnym układem - na trzy strony świata (wschód południe zachód) oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych położonych w Częstochowie w dzielnicy Mirów przy ul. Hektarowej. Działki o powierzchni 2052 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł350 m² 2 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:764 m²

Brenno dom 350 m w formie pensjonatu, blisko jeziora i lasów, potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż budynek jednorodzinny w miejscowości Brenno, położony w atrakcyjnej turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

73 370 zł1 019 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/67- powierzchnia 1019m2 , blisko lasu, dwa jeziora. Cisza i spokój - 2,4km od trasy S5.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,50 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone mieszkanie Lublin, ul. Skrzetuskiego Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, położone w Lublinie przy ul. Skrzetuskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²52,40 m² 1 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal biurowy o pow. 52,40 m2 położony na II piętrze w biurowcu "luiza". Lokal typu open space, do adaptacji przez Klienta, posiada dostęp do węzła sanitarnego. Podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 600 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oto poprawiona wersja ogłoszenia w prostym formacie: na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

123 500 zł4 115 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 41,15 a z warunkami zabudowy Wólka Krowicka | blisko Roztocza Na sprzedaż atrakcyjna działka o wymiarach 23m x 185m z wydanymi warunkami zabudowy, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 607 zł35,07 m² 7 858,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 35,07 m z balkonem o powierzchni 4,13 m . Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 045 m² 85,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mpzp w Szewie gm. Kowalewo Pomorskie Działki budowlane z możliwością zabudowy jednorodzinnej, otoczenie działek niezabudowanych Jeśli marzy Ci się przytulny, własny.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł64,40 m² 12 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rozkładowe mieszkanie przy samym Kampusie Wyłączny Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Układ pomieszczeń: - pokój 1 - 23 m2 - Pokój 2 - 12 m2 - Pokój 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

22 000 zł1 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno magazynowa- o powierzchni około 1000 m2 + biura do 300 m2. istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej około 700 m2 oraz, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Czarne

Czarne,kujawsko-pomorskie

99 000 zł16 200 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja - dwa jeziora (czarne i Orłowskie)! Oferujemy do sprzedaży dwie malowniczo położone działki o łącznej powierzchni 1,62ha ( 16 200m 2 ), klasoużytek rv, łv, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²204 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie Biura Prosper Home Do Wynajęcia Lokal z dużymi przeszkleniami na 1 piętrze przestronny i funkcjonalny! Szukasz lokalu do wynajęcia, który wyróżnia się wyjątkową przestronnością.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł107 m² 6 214,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| przestronne mieszkanie w domu wolnostojącym, pow. 107 m , Złote Łany, bielsko-Biała Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 107 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 510 zł90,10 m² 13 013 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż energooszczędny bliźniak Zakończenie budowy II kwartał 2025 r., odbiór III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł71 m² 24 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do odkrycia pięknego 3 pokojowego Apartamentu wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 71 m2 położonego przy ul.Krasińskiego na zielonym, przyjaznym Żoliborzu. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł194,60 m² 9 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Wyjątkowy dom w sercu Sulejówka - przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego domu położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł48 m² 14 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż czyste, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w budynku zwanym sedesowiec w ścisłym centrum Wrocławia przy Placu Grunwaldzkim. Doskonała inwestycja. Układ: 3 pokoje plus osobna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,58 m² 10 717,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Chcesz zamieszkać w miejscu, gdzie spokój podwarszawskiej miejscowości łączy się z komfortem nowoczesnego budownictwa? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,58 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nowina

Nowina,warmińsko-mazurskie

4 800 000 zł3 100 m² 1 548,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 353 m²

Oferta Działająca hala 700 m + nowa hala 2 000 m , 1 ha gruntu, nowina, gm. Elbląg Lokalizacja Miejscowość Nowina, w gminie Elbląg. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²756 m² 18 144 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prezentuję do wynajmu halę o użytkowej powierzchni 756m2 położonej na terenie przemysłowym w krakowskim Bieżanowie. Lokalizacja: łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 240 zł114,81 m² 4 966,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowe osiedle pięknych domów przy ul. Pięknej! atuty nieruchomości - 3 lub 4 pokoje ( możliwa zmiana aranżacji na poddaszu z 2 pokoi na 3) - okna trzyszybowe - ogrzewanie podłogowe - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 928 zł55,73 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowy Dwór w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 312 zł44 m² 21 098 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy".

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł83,55 m² 7 779,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świnoujście, ul. Krzywa, 500 m od granicy polsko-niemieckiej, w otoczeniu lasu. Powierzchnia lokalu mieszkalnego (bez uwzględnienia skosów) 83,55 m2, powierzchnia podłogi ok. 123 m2. Duże,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki rekreacyjne od 1000m2 Prąd i wodociąg wzdłuż działek Ok 300m od Jeziora w linii prostej Borzymie gm. Choceń k. Włocławka, jezioro Borzymowskie, duże czyste, działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 558 zł37,58 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,58 m , znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł11 400 m² 28,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duży teren na podmiejską inwestycję: * dom jednorodzinny na dużej działce z lasem * osiedle domów jednorodzinnej wśród drzew Właśnie teraz czeka na Ciebie duży teren o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł159,40 m² 9 033,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Apartament z dużym tarasem przy deptaku w Polanicy-Zdroju. 160-metrowy apartament po generalnym remoncie, z osobnym wejściem przez elegancką klatkę schodową. Na powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / krzyki / klecina Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o pow. 40 mkw. 1 piętro, budynek biurowy, parking przed budynkiem, obok przystanek autobusowy. Cena czynszu najmu: 1800 zł netto plus.