Nieruchomości

238 333 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

431 000 zł62,40 m² 6 907,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Położone na I piętrze w Bolesławcu przy ul.Cichej. Pow. 62,40 m2, pokoje duże, kuchnia spora, standard podstawowy. Instalacje sprawne. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 768 m² 225,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,68 ar, położona przy ul. Łąkowej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Dębicy. Teren charakteryzuje się płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł126,82 m² 7 877,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący 126,82 m2 | czersk gm. Góra kalwaria | działka 1200 m2 | 999 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 127 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38,88 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio 38,88 m z tarasem i garażem | od zaraz Cena: 3100 zł + opłaty Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 38,88 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wrocław,dolnośląskie

24 990 000 zł250 000 m² 99,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna. Pod przemysł, logistykę i usługi przy drodze S-5, tuż przy węźle. Zaledwie 15min. od Wrocławia. Media przy granicy działki. Uwaga! Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł154,90 m² 6 320,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką w Czosnówce komfort, przestrzeń i funkcjonalność w jednym miejscu! Na sprzedaż nietuzinkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²25 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne biura ewentualnie gabinety lub lokale usługowe na wynajem w Lublinie w bliskim sąsiedztwie Dworca Głównego Lublin, targów Lubelskich,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł271,50 m² 9 208,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 478 m²

Domy nad Jeziorem Lubie Twój azyl spokoju i gotowy pomysł na inwestycję Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta? A może szukasz miejsca, które połączy komfort życia z realnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 204 000 zł42,86 m² 28 091,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

homfi prezentuje w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 11, z widokiem na elegancką zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł46,60 m² 7 296,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatka zadbana, blok po termomodernizacji. Mieszkanie po generalny remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł64,94 m² 11 087,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe w Gliwicach gotowe do wejścia (0% pcc) Szukasz nowego mieszkania, w którym po prostu się urządzisz, bez konieczności prowadzenia uciążliwych remontów? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 217 zł62,03 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,03 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 999 zł138 m² 10 579,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom nad jeziorem I blisko morza- przestrzeń, natura I komfort. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w wyjątkowym miejscu- w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Wicko, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem piła - górne mieszkanie 1-pok, 27m2, i piętro, loggia, winda, klimatyzacja! wynajem okazjonalny! Mieszkanie umeblowane ze sprzętem agd i klimatyzacją. -pokój ( kanapa, szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

253 770 zł769 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 769 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej. Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,09 m² 6 323,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 60,09 m2 przy ul Narutowicza w Lesznie, w centrum miasta. - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,30 m² 11 156,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - oddzielna kuchnia - bezpieczne osiedle - idealne dla młodej rodziny - balkon mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kopiska

Kopiska,mazowieckie

699 900 zł66,20 m² 10 573 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni ok. 1hektara m, zabudowaną domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej około 80 m. Działka ma regularny kształt. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł61,07 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe, blisko Jednostki Wojskowej - Warszawska 250/106, mińsk Mazowiecki Nieruchomość o powierzchni 61,07 m . Znajdująca się na 3. piętrze (ostatnim) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł500,60 m² 15,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo/produkcyjno/usługowy położny przy ulicy Wrzesińskiej o łącznej powierzchni ok. 500 m (w tym wiata magazynowa ok. 200 m ). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

24,70 zł/m²675,21 m² 16 678 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:28

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Spółdzielcza 43 A, jelenia Góra Powierzchnia całkowita: 675,21 m2 Powierzchnia do wynajmu: budynek pow. 48,81 m2 | grunt do wynajmu ok. 500 m Liczba pomieszczeń: 28 Grunt: dz. ewid. nr.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²19,50 m² 1 028 zł

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 19,50 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł10 903 m² 68,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni ponad 1 hektara zabudowana budynkami przemysłowymi i placem przystosowanym do wjazdu tir-ów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł37,45 m² 16 795,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest gotowy, dwupokojowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na drugiej kondygnacji , składający.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł136 m² 3 161,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż dom wolnostojący na 40-arowej działce. Dom jest w stanie do remontu, ma jednak wymienione instalacje elektryczne i spory potencjał ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Woźniakowski Nieruchomości oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w centrum Kłobucka, przy ul. 11 Listopada, w kameralnym, dwupiętrowym bloku. Idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 zł/m²200 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia powierzchnię użytkową przeznaczoną na biuro, magazyn lub cichą produkcję lub usługi. Powierzchnia do dyspozycji 200 m2. Pomieszczenia znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł35,89 m² 18 807,47 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Tadeusza Hennela budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł53,06 m² 6 407,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w ścisłym centrum Piły, przy ulicy Śródmiejskiej. To lokalizacja, w której codzienne sprawy załatwia się pieszo, bez planowania i bez.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł69,40 m² 13 976,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje/ pełen rozkład/2 balkony/komórka lokatorska/osiedle zamknięte! Do sprzedania przestronne 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł300 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego domu o powierzchni 270 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Świnoujściu. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

630 000 zł59,89 m² 10 519,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie mieszczące się w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Żeromskiego w Kielcach. Nieruchomość o powierzchni 59,89 m2 zlokalizowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Przecław,zachodniopomorskie

44,72 zł/m²80,50 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-biurowy o powierzchni 80 m2, wraz z możliwością korzystania z miejsc parkingowych znajdującej się przed lokalem. Lokal składa się z: * 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 126 zł48,62 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem F76 o pow. 48,62 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji nad Odrą | Bulwar Piastowski, szczecin Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 945 zł57,95 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa, promocyjna cena, dostępna tylko teraz! komfortowy apartament kilka kroków od plaży W darłówku wschodnim Blisko morza | Nowy budynek z windą | Cena promocyjna | Idealny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,50 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 62,5 m Żyrardów centrum wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,15 m² 7 451,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Morcinka w Słupsku - 44,15 m | 4 piętro | balkon | po remoncie Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł75 m² 29 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament W orłowie wśród zieleni, blisko morza Najwyższy Standard Wykończenia | Duży, prywatny Balkon | Dębowa Podłoga | Cisza i Zieleń | Kameralne Otoczenie | Fitness | Sauna |.