Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 500 000 zł7 228 m² 207,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej zielona góra, drzonków, ul. Działkowa Oferuję na sprzedaż działkę rolna z wydanymi warunkami zabudowy na osiem wolnostojących domów jednorodzinnych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł340 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom marzeń przy rezerwacie przyrody oaza spokoju w sercu natury, zaledwie 5 minut od centrum Gorzowa. Jeśli marzysz o domu, który stanie się Twoją prywatną oazą spokoju miejscem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 142 m² 148,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zamieszkaj w Tuszynie: przestrzeń, natura i Twój wymarzony ogród przy ul. Wschodniej Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku miasta, nie rezygnując z wygody? Ta działka to coś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 792 zł52,92 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20,83 zł/m²120 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem na biuro lub działalność handlową w pobliżu Galerii Pomorskiej. Pow. użytkowa ok 120 m2. Pomieszczenie typu open space, 2 pomieszczenia biurowe, socjalne, toaleta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł136 m² 6 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Jeśli szukasz domu w bardzo ładnej okolicy to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. Lokalizacja: dom znajduje się na wzgórzu skąd rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł38 000 m² 60,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Konin, miasto dużych możliwości inwestycyjnych, miejsce z przyszłością. Strategiczne położenie miasta: główny europejski korytarz transportowy wschód-zachód bezpośredni dostęp do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł74 m² 4 256,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: obiekt użytkowy 74 m z potencjałem rozbudowy Głogów, ul. Rudnowska Jeśli szukasz miejsca pod działalność usługową, biurową, magazynową lub pracownię ta nieruchomość spełni.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł44,98 m² 20 653,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Apartament inwestycyjny z ogródkiem | Pino Resort | Wyspa Sobieszewska Wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Pino Resort na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł81,33 m² 9 455,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament M-4 z balkonem Rybnik Zamysłów (nowa inwestycja: 3 budynki w zabudowie bliźniaczej, 12 mieszkań) - powierzchnia: 81,33 - piętro: 1/1 - 2 miejsca postojowe - balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

| willa z ogrodem i potencjałem inwestycyjnym - Jędrzejów, część wschodnia Na sprzedaż przestronna willa z 1977 roku o powierzchni całkowitej ok. 200 m (pow. użytkowa 1 14,40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 800 zł55,20 m² 10 920,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym, kameralnym osiedlu na Nowych Żernikach. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

97 900 zł1 100 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rekreacyjne zlokalizowane w miejscowości Orzyny (gmina Dźwierzuty), położone w sercu malowniczych Mazur. Szczegóły nieruchomości W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł242,83 m² 7 000,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 000 m²

W sercu Warmii, pomiędzy Dobrym Miastem a Lidzbarkiem Warmińskim, w malowniczej miejscowości Stryjkowo, znajduje się siedlisko, które daje coś znacznie więcej niż tylko nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

0% prowizji | 0% pcc Dom, który daje Ci więcej przestrzeni, ciszy i komfortu od pierwszego dnia Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie cisza naprawdę jest ciszą, a ogród nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł36,74 m² 10 751,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Jasne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na poznańskim Dębcu. Idealna propozycja dla osób szukających kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w atrakcyjnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Dębinka, gmina Trzebiel, dom 180 m2, cena 470 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury. Oferujemy dom wolnostojący położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 190 zł39,94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Młodzieszyn,mazowieckie

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - nowy dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2, usytuowany na pięknej, ogrodzonej działce o powierzchni 1500 m2. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 314 zł104,96 m² 9 797,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim z inwestycji "apartamenty Piastowska 12" w Pruszczu Gdańskim przy ul. Piastowskiej 12. Odbiór inwestycji zaplanowany jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 391 zł52,91 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m , położone na piętrze nowoczesnego budynku o podwyższonym standardzie w Siedlcach, przy ulicy Piaskowej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 704 m² 140,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży projektowanych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa mieszkalna jednorodzinna) w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł4 200 m² 880,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana we Wrocławiu - widawa/lipa Piotrowska - naprzeciwko nowego parku miejskiego! Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4200m , w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł25 538 m² 13,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej Powierzchnia: 25 538 m (2,5538 ha) Status planistyczny: mpzp Lokalizacja: mirsk, powiat lwówecki Przeznaczenie terenu (zgodnie z mpzp) Tereny rolnicze -.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł196 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196m2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola Budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł57,60 m² 3 470,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 57,60 m2 zlokalizowane w centrum Lipian na pierwszym piętrze w kamienicy. Na nieruchomość położoną w bliskiej odległości ratusza oraz jeziora składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł82,92 m² 8 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu. Domy mają powierzchnię 83 m2 i mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,22 m² 10 777,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2012

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność - dostępna tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością zaprasza na prezentację wyjątkowego apartamentu z pięknym widokiem na góry, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł47,29 m² 2 727,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Urokliwy domek letniskowy w sercu natury - Brzuska | gm. Bircza, woj. podkarpackie | pow. 47,29 m | zadaszony taras 20 m | działka 9 arów | Nieruchomość o powierzchni 47,29.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 000 zł67 m² 23 089,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkania deweloperskie gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowany aprtament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 525 zł66,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? - To mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 64 m2 usytuowane na poziomie I piętra w niskim bloku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²286 m² 12 870 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Gabinety lekarskie w przyziemiu powierzchnia 286 m2 + powierzchnia wspólna 57 m2 (łącznie 343 m2). Do ceny należy doliczyć: - udział.

Szczegóły ogłoszenia

1 867 000 zł4 435 m² 420,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 435 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 4 435 m , położona w malowniczej miejscowości Pokrówka, przy ul. Gminnej 23 w gminie Chełm. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze obszar lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 94, 90m2 lokal składa się z 1 pokoju dużego , kuchni z loftowym oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł7 016 m² 491,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną w miejscowości Dębica przy ul. Łąkowej ( okolice ul. Cmentarnej), województwo podkarpackie. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²51 m² 3 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). 2 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku wielorodzinnym - "nowa Starówka " przy ul. Gierczak w Kołobrzegu. Lokal umeblowany i wyposażony we wszystko co potrzebne. Wynajem tylko długoterminowy - minimum rok.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,97 m² 6 229,94 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Piła, ul. Roosvelta, i piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł58,01 m² 11 894,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2024 roku, położone w jednej z najbardziej wygodnych i spokojnych części Wadowic. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 323 m² 55,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki w okolicach jeziora Ryńskiego Wejdyki, gmina Kruklanki Przedmiotem sprzedaży jest kompleks czterech działek w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości.