Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

999 000 zł109 m² 9 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy ok.109 m | działka ~1000 m | Bartoszówka | 25 min do Warszawy Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 860 m² 430,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1860 m Kady- gotowa do budowy! Najważniejsze atuty: -wydane pozwolenie na budowę -wylane fundamenty pod dom ok. 200 m + garaż dwustanowiskowy -pełne media: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł20 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Do wynajęcia dla studentek, blisko pwr,U Przyr.,AWF,UWR w zielonej dzielnicy Wrocławia, na Biskupinie, wolne od zaraz jednoosobowy, umeblowany pokój w 3-pokojowym mieszkaniu studenckim.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł44,30 m² 2 708,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, o pow. 44,3 m2 położone na I piętrze w bloku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 33 m , położona przy ul. Mazowieckiej 18 w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko centrum miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

517 500 zł45 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecamy do sprzedaży dwupokojowy apartament, położony w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Narodowego na osiedlu "dolina Cisów", wybudowanego przez dewelopera Allcon. Osiedle monitorowane,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł42,73 m² 19 868,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 2 pokoje | gotowe do wprowadzenia | balkon | garaż | top lokalizacja Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przeszklony balkon ul. Mielecka 21 37,4 m + 3,6m2 (zabudowanego balkonu) Jasna Kuchnia II piętro Możliwość aranżacji na 2 pokoje z aneksem kuchennym Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł106,37 m² 8 921,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Zapraszamy na dzien pokazowy na budowie 09.05 G 11-13 Osiedle Zielone Wzgórze - Napachanie - przestrzeń w rytmie slow. Na sprzedaż dom (lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowym).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł65,27 m² 30,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie Nowoczesne, jasne i przytulne, gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego na Osiedlu Chemików.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47,71 m² 50,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,71 m , zlokalizowane na osiedlu Nowy Pekin przy ul. Rydza-Śmigłego w Sosnowcu. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł26,50 m² 15 849,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Żuromińskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 26,5m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł57 m² 17,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy ofertę 2'pok. mieszkania do wynajęcia, o powierzchni użytkowej 57 m2 przy ul. Podmiejskiej w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42,20 m² 13 270,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskim Mokotowie - Stegny. Lokal znajduje się na ulicy Akermańskiej 1 w zadbanym budynku z 1973 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 540 zł45,48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Marzy Ci się apartament w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych ( lasów, jeziora), dobrze skomunikowany z Centrum Miasta i jednocześnie, który nie nakładu czasu i piędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 010 zł78,30 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:87 m²

Zamieszkaj tam, gdzie zwalnia czas Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowych domów w zabudowie szeregowej! Szeregowiec został zaprojektowany w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 765 zł47,35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / nowe / wyjątkowa architektura zróżnicowane powierzchnie -I podatku pcc!- polecam gorąco nowe mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł33 m² 9 996,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Gotowa do wprowadzenia | kawalerka 32,6 m | balkon | świetna lokalizacja Na sprzedaż jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 32,60 m , położona na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł61,30 m² 8 646 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Magnoliowej, usytuowane na 3 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku po termomodernizacji. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł103,40 m² 28 529,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż świetnie zaprojektowane, bardzo funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 103,4 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Rydygiera na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,90 m² 8 179,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką o łącznej powierzchni 37,9 m , zlokalizowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w centrum Mińska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 302 zł34,71 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej gotowe do odbioru Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,71 m z balkonem 5,62 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł255 m² 8 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posh Property prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną położoną w sercu krakowskiej Krowodrzy. Lokal o powierzchni 255 m znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 700 zł42,50 m² 12 981,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem | 42,5 m | komfortowy układ Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Dokładny rzut.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 716 m² 173,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana położona w Mętowie w gminie Głusk, w powiecie lubelskim. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Pogoń ul. Gospodarcza 57m2 / 4pokoje +balkon francuski Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i ustawne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 982 zł72,43 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72.43m zlokalizowane na TRZECIM piętrze Nowego budynku Apartamentowego. Osiedle okulickiego park.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł73 m² 20 821,92 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i pięknym panoramicznym widokiem na zatokę, hel, kamienną Górę, port i miasto. Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł40,18 m² 16 070 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej gotowe do odbioru Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,18 m z balkonem 5,62 m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,55 m² 37,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

= wyłączność = Do wynajęcia prezentujemy Państwu komfortowe i nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 42, 5 m2 przy ul. Janowicza 3 na Jarotach. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31,50 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31.5 m2 z ogródkiem 70 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowego bloku z 2021r z windą. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,80 m² 6 804,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane w 8-piętrowym bloku, piętro 3 na Osiedlu Przylesie ulica Wronia. Szczegóły lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 060 zł59,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 110 m² 6,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania pracowniczego dostępne od 1 czerwca! Szukasz komfortowego miejsca dla pracowników w świetnej lokalizacji? Mam idealną ofertę! Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33,98 m² 6 474,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 33,98 m na drugim piętrze w bloku. Na rozkład mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym, drugi mniejszy pokój (np. sypialnia), otwarty przedpokój, łazienka Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

849 900 zł63,10 m² 13 469,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Vincenta van Gogha budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1998 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł44,29 m² 15 804,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,29 m , zlokalizowanego przy ul. Antoniego Słonimskiego we Wrocławiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł88 m² 7 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Okazja! Dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88 m2 z działką 260 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona w Grzędzicach, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł47,03 m² 12 502,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Osiedle Centrum A. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnia o pow. 47,03 m 2. Mieszkanie w pełni rozkładowe, na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Składa się z 2.