Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

272 000 zł1 235 m² 220,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1235 m2, położona w Gowinie przy ulicy Kasztanowej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem mn,U1, co oznacza teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 730 m² 1 445,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 1730 m Białystok, ul. Marczukowska Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1730 m , położona w Białystok przy ul. Marczukowska. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł170 m² 8 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny i przestronny dom w zabudowie szeregowej Opole, bierkowice Komfortowy dom na prestiżowym, zamkniętym Osiedlu Sady II Bez czynszu | Garaż | Taras i ogródek Na sprzedaż poleca się.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 027 m² 163,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania bardzo atrakcyjną działkę komercyjną w Libiążu przy drodze wojewódzkiej nr 780, obok stacji benzynowej Shell. Jej wymiary to ok. 70m x 43,5m. Szerokość frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 179 zł60,60 m² 10 398,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł535,50 m² 2 052,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 265 m²

Stylowy dom jednorodzinny w charakterze rezydencji, który możesz ukończyć według własnej koncepcji! Nieruchomość leży w Zduńskiej Woli - Nowe Miasto przy ul. Bukowej, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 520 zł26,95 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł154,62 m² 11 634,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:613 m²

Dom W górach | kościelisko | widok na tatry I giewont | staszelowka Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu zakopiańskim, położony w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 43 m Mam do zaoferowania słoneczne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł54,36 m² 8 186,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż - mieszkanie na parterze z ogródkiem, o powierzchni 54,36m2 na które składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości Lubczyna, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób poszukujących ciszy, kontaktu z naturą oraz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł190 m² 7 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Zamieszkajcie Państwo w prężnie rozwijającej się Adamowiźnie. Funkcjonalny dom parterowy o powierzchni 120 m2 z możliwością wykończenia poddasza i powiększeniem powierzchni domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 146 zł42,14 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł4 332 m² 738,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę produkcyjną i usługową Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Białymstoku przy ul. Elewatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,80 m² 8 477,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,80 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z czterech oddzielnych pokoi, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

186 560 zł848 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż 4 działek budowlanych w Tuszynie, ul. Żeromskiego Działki w planie miejscowym przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne. Działka 1000m 2 - z wjazdem (ok. 150m2), pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł57 m² 10 859,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Targówek - Bródno ul. Żuromińska autobus: 400 m | tramwaje: 2 przystanki autobusem | metro Kondratowicza 750 m (10 min pieszo) | w promieniu 100-300 m Liceum, przedszkole, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

391 500 zł1 305 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1305 m , położona w zielonej i spokojnej części Szczecina Płonia. Idealna propozycja dla osób szukających miejsca blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58,50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m, położone na drugim piętrze kameralnego apartamentowca przy ul. Sienkiewicza 106 w Łodzi, na terenie zamkniętego i zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 320 zł42,70 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z zachodnią ekspozycją - 42,70 m Szukasz kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym wydaniu? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

71,72 zł/m²99 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowa powierzchnia biurowa na 3. Piętrze W centrum LIM - 99 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej powierzchni biurowej o wielkości 99 m , położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł59 m² 11 847,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zachowane w paryskim stylu! Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł135 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż w pełni wykończony dom parterowy z użytkowym poddaszem, położony na zadbanej działce w zielonej, spokojnej okolicy. Idealny dla osób, które chcą wprowadzić się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł29 m² 5 103 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bloku przy ul. Konopnickiej w Grodźcu na sprzedaż. Powierzchnia mieszkania 29m2 + piwnica 4,14m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość składającą się z dwóch oddzielnych mieszkań (50m2 i 51m2) wraz z działką o powierzchni 1280m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł110 m² 10 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

- z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość o podwyższonym standardzie - elegancki, dwupoziomowy lokal mieszkalny zlokalizowany przy ul. Sąsiedzkiej 19 we Wrocławiu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mały Kuntersztyn w pobliżu Centrum Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Na podłogach nowoczesne płytki w jasnym kolorze, na ścianach położone gładzie i pomalowane białą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Bartoszówka, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1030.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł4 130 m² 10,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W otoczeniu lasu - delastowice, gmina szczucin, powiat dąbrowski Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,4130 ha , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 229 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Franciszków, w gminie Wiskitki. Klimatyczny 100 letni drewniany dom, zadbany i dobrze utrzymany. Nieruchomość z potencjałem. Dom obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,20 m² 13 325,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w trakcie remontu. Zdjęcia poglądowe w jakim stylu jest zrobione mieszkanie. Obecnie można jeszcze wprowadzić drobne zmiany podczas wykańczania. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł247 m² 805,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:928 m²

Dom do wykończenia Lewin Brzeski Ul. Romantyczna 1 Oferta na wyłączność! Działka w planie zagospodarowania przestrzennego z symbolem 31mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

451 000 zł2 268 m² 198,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 2 268 m2 objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położonej w Fordonie, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 640 zł32 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie wyróżnia się tym, czego szuka dziś większość kupujących dużym tarasem. Na 32 m zyskujesz funkcjonalne wnętrze oraz aż 9,33 m przestrzeni na zewnątrz , która realnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na parterze w zadbanym budynku w spokojnej i zielonej części miasta. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł135,50 m² 2 066,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

W ofercie biura dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Myślina gmina Dobrodzień. Budynek z ok 1957 roku początkowo parterowy, nadbudowano piętro. Na parterze znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

226 398 zł36,51 m² 6 200,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-P-5.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł440 m² 5 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Na sprzedaż: willa Bianka - wyjątkowy pensjonat w sercu Szczyrku! opis obiektu Willa Bianka to wyjątkowy, funkcjonujący pensjonat z ponadczasowym klimatem - gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 3 pokoje | 68 m2 I 5200 zł | ul. Postępu 12b | Warszawa Przedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł65 m² 7 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:298 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom w Pniewach Spokojna lokalizacja, energooszczędna nieruchomość! Prezentuję Państwu dom w miejscowości Pniewy, przy ulicy Słonecznej, idealny dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Małe mieszkanie, wielki spokój z ogródkiem wśród zieleni Tu poranna kawa smakuje lepiej. I cisza brzmi naprawdę dobrze. Z dala od.