Nieruchomości

238 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

674 000 zł2 696 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej jaworzno, ul. Rozwojowa - teren inwestycyjny 1. Podstawowe informacje: miejscowość: jaworzno Ulica: rozwojowa Przeznaczenie w mpzp: produkcyjno-usługowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B14/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B13/1 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Podgrzybkowa

Prawobrzeże Szczecin

895 000 zł101,11 m² 8 851,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:listopad 2026

Oferta dotyczy budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Osiedlu Borowikowym oznaczonego na planie zagospodarowania literą B13/2 o powierzchni użytkowej 101,11 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł240 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 240 m , położony w miejscowości Komarów Dolny, na działce o powierzchni 26 arów. Na posesji znajdują się dodatkowo: duża stodoła garaż.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł94 m² 2 223,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:626 m²

Parter domu - Lubliniec, ul. 11 Listopada Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na parterze przedwojennej willi z 1937 roku w Lublińcu. To lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85,50 m² 8 175,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zamieszkaj W centrum miasta Piękna, cicha i spokojna okolica, wszędzie blisko, w najbliższej okolicy: żłobek, przedszkole, szkoła, uczelnia, kościół, przychodnie, parki, place zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 218 m² 90,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyszogród na pograniczu Z bogusławicami/ spokojna okolica/ działka oddalona od głównej ulicy Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3218 m2 o płaskiej równej powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 500 zł62,45 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal użytkowy o powierzchni 62,45 m2 składający się z sali sprzedażowej, zaplecza oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł37,97 m² 26 863,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na Starym Mieście - ulica Czysta Dostępne od zaraz Wraz z miejscem postojowym Klucze w biurze - elastyczny czas prezentacji. Ustawne, 2 - pokojowe mieszkanie (o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł155 m² 8 961,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu komfortowy dom, idealny dla rodziny, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Potockiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,74 m² 8 871,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Broniewskiego, bielsko-Biała | 51,74 m | parter Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 51,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł54 m² 14 611,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

PO remoncie/ pełny rozkład / pełne wyposażenie/ garaż / klima okna na ogródki działkowe. Widok na otwartą przestrzeń. Polecam w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł15,70 m² 19 681,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal - Wrocław, ul. Traugutta | Inwestycja Develia - Traugutta Vita Na sprzedaż lokal w nowoczesnej inwestycji Traugutta Vita realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł15,70 m² 19 681,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł157 m² 8 598,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w Jasionce, w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,14 m² 10 128,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Architektów w Rzeszowie. To nowoczesna i jedna z najdynamiczniej rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 944 zł63,68 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 421 zł59,20 m² 10 649 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 285 zł40,03 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł26,50 m² 16 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Centrum Wrocławia - Stare Miasto - ul. Długa - osiedle Lokum Porto Mieszkanie w stanie deweloperskim Media miejskie / 5 min do przystanku tramwajowego i stacji pkp / 5 min nad Odrę Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł26,64 m² 17 980,48 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka tuż przy terenach rekreacyjnych w cenie promocyjnej Zielone osiedle / Ogrzewanie miejskie / Winda / Wygodna komunikacja Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł182 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom 182m2, 5 pokoi, działka 400m2, garaż, pompa ciepła Panasonic 7kw, światłowód, duży salon z kuchnią (52m2). Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30 m² 10 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Gowidlino, wieś letniskowa w Polsce, w powiecie kartuskim, w gminie Sierakowice. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Uroczą działkę w pięknym zakątku Gowidlina, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł175,70 m² 7 342,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony w Bratkowicach, w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Rzeszowa. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł130,60 m² 8 415,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Szukasz nowoczesnego, parterowego domu dla rodziny, która potrzebuje komfortowej przestrzeni i szybkiego dojazdu do Rzeszowa? Ten dom w projekcie Dom w Akebiach oferuje 101,8 m wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 56 m2 zlokalizowane przy ulicy Bałtyckiej. Opis budynku: rok budowy: 2022 Ilość pięter: 0/3 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,92 m² 14 476,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2023 Ilość pięter: 5/7 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pasym

Pasym,warmińsko-mazurskie

1 495 000 zł209 m² 7 153,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom całoroczny o powierzchni 209 m , położony w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy w Pasymiu w sercu Mazur, w otoczeniu jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł104,43 m² 6 118,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Gościcinie miejscu, które łączy komfort życia blisko natury z wygodnym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł390 m² 14 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:720 m²

dynia- orłowo to nadmorska dzielnica o charakterze małego miasteczka, z eleganckimi domkami wzdłuż spokojnej plaży z molo i promenadą, nad którą górują porośnięte lasem klify.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,71 m² 12 196,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 73,71 m | taras + prywatna przestrzeń na dachu | Wrocław - Stabłowice Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,71 m , położone na 1. piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,40 m² 14 976,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,47 m , zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Lenartowicza, na drugim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Port popowice | wysoki standard | W pełni rozkładowe | 2 miejsca postojowe dostępne od kwiecień 2026 .ale również do indywidualnego ustalenia Polecam do wynajęcia wysokiej jakości 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ważne: kontakt tylko i wyłącznie od 8:00 do 19:00 ( Proszę nie! dzwonić! poza tymi godzinami - nie odbieram zastrzeżonych numerów). Proszę przed głównym telefonowaniem wysłać smsa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53,17 m² 10 889,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż rozkładowe , 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Wrocławia - w rejonie Placu Grunwaldzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł61,90 m² 11 631,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,90m2 zlokalizowane przy ulicy Księdza Maksymiliana Marii Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł100,92 m² 11 682,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Apartament z widokiem na Młyn Maria / Centrum / Plac Bema / 101 m / Klimat i historia Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni około 101 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59,50 m² 10 403,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Krajobrazowej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł33,50 m² 13 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka inwestycyjna w ścisłym centrum - Przedmieście Świdnickie Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,47 m , położona w absolutnym centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł47 m² 14 148,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 46,7 m , położone na 5. piętrze w budynku z windą (od poziomu "0") przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł73 m² 23 958,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy - Czysta 4 | centrum Wrocławia | naprzeciwko Galerii Renoma Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji Czysta 4 , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł48,19 m² 9 856,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie, ponad 48 m w kamienicy (2. piętro) - Leśnica, boczna uliczka w okolicy ul. Średzkiej To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł127,15 m² 7 856,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 92,35 m , położony na działce ok. 5,2 ara w miejscowości Bratkowice w powiecie.