Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

990 000 zł36,61 m² 27 041,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 2-pokojowy apartament miejscem postojowym, o powierzchni 36,61 m , położony na 3. piętrze w inwestycji Forest Międzyzdroje. Lokal wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana w miejscowości Biestrzynnik , w pobliżu wielu stawów. Planowana powierzchnia ok 1500m2 (działka B w trakcie podziału geodezyjnego). To właśnie w tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł100,50 m² 7 661,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:161 m²

Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 80,5 m + ok. 20 m poddasza użytkowego, położony na działce 161 m w miejscowości Dachowa, ul. Osiedle Tygrysie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł93,50 m² 2 032,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Działdowo, powiecie działdowskim, województwie warmińsko-mazurskim. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi obszar kolejowy oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł57,83 m² 4 495,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pow 57,83m2 usytuowane w bloku na 4 piętrze składające się z 4 pokoi w jeden przechodni, kuchni, łazienki i toalety, korytarza, piwnicy, balkonu. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł111,50 m² 8 511,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę domu rodzinnego w malowniczej Rokietnicy - idealne miejsce dla osób ceniących spokój, wygodę i funkcjonalność. Ten przestronny dom, usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom w Bielsku- białej dla kreatywnego właściciela w miejscu które na to zasługuje. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Prezentacja w formule.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł5 005 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzierżawa działka usługowej - Żukowo, ul. Kościerska Oferujemy dzierżawę atrakcyjnej działki usługowej położonej w Żukowie przy ul. Kościerskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł24,50 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie w Naszym biurze Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortową kawalerkę w okolicach Małej Poczty - Jelenia Góra Mieszkanie odświeżone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł973 m² 160,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 040 zł48,86 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

Mieszkania na sprzedaż, powierzchnia około, lublin, czechów Planowany termin zakończenia inwestycji - 2026r. Mieszkania na sprzedaż - powierzchnie od 35m2 do 95m2, stan deweloperski, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł43,80 m² 21 689,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mamy do zaoferowania na sprzedaż wygodne, dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Blok zbudowany w 2003, posiada windę. W skład mieszkania wchodzi : - salon (16,93) z aneksem kuchennym (4,6) -.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego pewnego lokalu pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł947 m² 100,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 947 m2 w Zabłociu w pobliżu dużych kompleksów leśnych. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy komunikacji lokalnej po terenie gminy oraz do Zegrza lub do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł35 900 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży: obszar o powierzchni 3,5 ha gruntów rolnych, V/VI klasy bonitacyjnej, położony w odległości 5 km od Skierniewic, na skraju Puszczy Bolimowskiej, w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 491 m² 19,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki rolne położone w spokojnej miejscowości Przechody, ok. 10 km od centrum Grajewa. Parametry działek: - powierzchnia: 3 491 m - Wymiary: ok. 33 m 105.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł73 m² 8 082,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - lokal użytkowy w dzielnicy Godula, ruda Śląska Adres: ul. Joanny 20, ruda Śląska Cena: 590 000 zł Opis nieruchomości Na sprzedaż oferowany jest funkcjonalny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł48,33 m² 6 207,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,33 m2 znajdujące się w Legnicy przy ulicy Pawickiej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej 4 lokalowej kamienicy w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 198 zł77,93 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²500 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w samym sercu Wrocławia, 150m od Rynku, w świeżo wyremontowanej, historycznej kamienicy pod Gorgoną. Bliskość jednego z głównych węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł450 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 486 m²

Poszukujesz domu z dużą działką i możliwością prowadzenia biznesu? Dobrze trafiłeś. Dom posiada na parterze dużą salę dla gości i zaplecze kuchenne. 6 pokoi z łazienkami na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 700 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna Biczyce Górne, 17 ar (w tym 11 ar budowlanych, 1MM) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 17 ar, z czego 11 ar stanowi część budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 856 zł46,04 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

AOferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania - A0.1 Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu dwupokokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł74,61 m² 10 387,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie w Śródmieściu, ul. Żelazna, z dwoma balkonami. Przestronne mieszkanie o pow. 74,61m2, położone na parterze bloku z 2020r. Do dyspozycji właściciela dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł101,23 m² 9 335,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim położony w spokojnej, zielonej części Gminy Nieporęt w Stanisławowie Pierwszym podatek pcc 0%.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 737 m² 53,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W dąbrowie tarnowskiej - doskonała lokalizacja! Działka rolno-budowlana, płaska w kształcie prostokąta o pow. 0,6737 ha - w tym ok. 0,06 ha stanowi droga,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69,16 m² 15 905,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Ciche, trzypokojowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w oficynie kamienicy z 1885 roku. Idealne położenie, stacja metra 100 m, węzeł komunikacyjny Wileńska, ch Wileńska,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 606 m² 61,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 1606 m (16,06 ara), składające się z dwóch numerów ewidencyjnych: 288/6 oraz 288/9. Nieruchomość położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł10 000 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano -rolna we Frydrychowicach os. Patria o pow. 1 ha. Działka lekko pochylona z częścią terenu rolnego i niewielkim kawałkiem zagajnika. Dojazd drogą gminna,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł40 755 m² 98,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4 ha, położona w miejscowości Kamień Duży, w województwie warmińsko-mazurskim. To doskonała propozycja dla inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł130,50 m² 6 360,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dla Ciebie i Twojej Rodziny! Inwestycja deweloperska. Zapraszam do zakupu mieszkania bezczynszowego w kameralnej inwestycji w zielonej części podwarszwskich Marek na Strudze tuż.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania ładnie położona działka w Nasiechowicach (gm. Miechów). Działka o powierzchni 15 a, z aktualnymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł41 m² 13 902,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie miejsce, gdzie szum morza i zapach sosnowego lasu stają się codziennością- ten apartament to gotowa inwestycja w wypoczynek i zysk. Korzystaj już w te wakacje! *bez.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł8 867 m² 5,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-leśna! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości sitnica, gmina biecz, powiat gorlicki o powierzchni 88,67 arów Działka rolno-leśna, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²36,03 m² 2 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 2 pokojowy z możliwością powiększenia na Mokotowie Parter poz. 1 dwa pokoje 36,03 m2 Czynsz 76 zł/m2 netto + vat + prąd Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł785 m² 299,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z niezagrożonym widokiem na góry o powierzchni 800 m2, położona w miejscowości Poręba Wielka (gmina Niedźwiedź). Przeznaczenie: pod zabudowę budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł46,50 m² 8 903 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,5m w Gdańskiej dzielnicy Rudniki w super cenie! Nieruchomość znajduje się na 3 z 4 pięter w bloku mieszkalnym. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 500 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż świetnie zlokalizowana działka inwestycyjna przy drodze krajowej nr 10 w nakle nad notecią! cena: 2,9 mln netto Powierzchnia działki -18500m2, działka posiada zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym do adaptacji o powierzchni użytkowej: - 57 m2(parter) + 11, 50 m2 (ganek) - 58 m2 (poddasze) - 28 m2 (budynki gospodarcze).

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Batalionu ak "pięść". Usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie o powierzchni 55,00 m2.