Nieruchomości

238 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

466 006 zł56,83 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł47,22 m² 15 650,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bytnara "rudego" 20. Mieszkanie zadbane, w starszym standardzie z wymienioną instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

64,50 zł/m²365,50 m² 23 574 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu na wynajem biura w biurowcu klasy A zlokalizowanym nieopodal stacji skm Wzgórze Św.Maksymiliana. Sześciokondygnacyjny biurowiec powstał w 2022 roku. Jego architektura.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł101,12 m² 11 768,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 101,12 m położony w malowniczej miejscowości Zamienie, w otoczeniu zieleni i lasu, zaledwie kilka minut od Mińska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Leleszki,warmińsko-mazurskie

890 000 zł224 m² 3 973,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Good Life Estates oferuje Państwu siedlisko na obrzeżach mazurskiej wsi Leleszki nad jeziorem Leleskim. Na działce rolnej o powierzchni 13200m2 znajduje się dwukondygnacyjny murowany dom. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z loggią Karczew, os. Ługi największe atuty: funkcjonalny układ: 3 niezależne pokoje i osobna kuchnia idealne dla rodziny. Dwustronna ekspozycja: okna.

Szczegóły ogłoszenia

786 999 zł37 m² 21 270,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 37.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł30 m² 118,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?.

Szczegóły ogłoszenia

353 619 zł1 871 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować malowniczo położoną działkę w Kopańcu, gmina Stara Kamienica. Działka znajduje się dość wysoko bo aż 620 mnpm i rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krucz

Krucz,wielkopolskie

129 000 zł5 814 m² 22,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy - Krucz, gmina Lubasz, woj. wielkopolskie Polecam do sprzedaży przestronną działkę o powierzchni 5.814 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 771 m² 110,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części miejscowości Roczyny, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Olszanka

Olszanka,mazowieckie

5 000 zł126,16 m² 39,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Olszanka koło Wyszkowa. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wrocław-Krzyki, ul. Swobodna 2 - okolice ch Wroclavia, dworca Głównego i ścisłego centrum, z komunikacją miejską i usługami na wyciągnięcie ręki. 3 osobne pokoje | osobna kuchnia |.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-Na wyłączność- na sprzedaż urocza działka w m. Piotrowa koło Niemodlina. Doskonała okazja dla miłośników spokoju i natury! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²115,67 m² 2 660 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną eu3 o powierzchni 115,67 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 020 zł51,54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł5 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 5100 m2 z czego część oznaczona w mpzp jako budowlana to około 3600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł68 m² 22 779,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - apartament 68 m na 1. piętrze trzykondygnacyjnego budynku - Ekspozycja północno-wschodnia dobre doświetlenie wnętrz - Stan deweloperski możliwość własnej aranżacji - Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 868 zł61,29 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to prestiżowe osiedle położone w malowniczym Lubiczu Dolnym przy ul. Kortowej. Kameralne osiedle odznacza się wyjątkową i elegancką architekturą, zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 952 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Uwaga - Wiosenna promocja cenowa na działki nr 64/44; 64/45; 64/70; 64/71; 64/72 szczegóły poniżej Polecamy na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Wójtostwie, gm. Pobiedziska.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł10 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 ha w miejscowości Góry gmina Markuszów. Jeżeli pragniecie Państwo uciec od miejskiego zgiełku, ale mieć dobry dojazd do miasta (do centrum Lublina 25.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Dom na wynajem dla firmy 140 m zielona góra Oferujemy do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 140 m , położony w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

#sobótka, armii Krajowej, apartamentowiec, luksusowe > Nowoczesne wykończenie > 3 pokoje > taras z ogrodem 150m2 (!) > garaż podziemny > genialna lokalizacja > winda Na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 721 zł41,79 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowa oferta od sprawdzonego dewelopera vfm Real Estate! Idealna lokalizacja blisko centrum Sochaczewa i stacji pkp. Podobnie jak w przypadku poprzednich sochaczewskich inwestycji vfm Real Estate,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł33 600 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Farma fotowoltaiczna o mocy 1mw gotowa, w pełni działająca! Zapraszamy do inwestycji! Mamy dla Państwa gotową, wybudowaną farmę fotowoltaiczną o mocy 1 mw położoną w Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 228 m² 60,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dobra lokalizacja, piękna okolica, spokój i cisza. Kaszuby! Przepięknie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy, które pozwalają na budowę domu z garażem wraz.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Kutna przy ul. Sobieskiego 1 - obok Parku Traugutta. Parter, 30 mkw., pokój, kuchnia, łazienka i murowana komórka na terenie za budynkiem mieszkalnym. Własność.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

38,30 zł/m²352,46 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości wynajmu pomieszczeń w budynku przy ul. Ordona 2a w Warszawie. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł500 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

NR oferty: sbdoc9194 Na sprzedaż hala przemysłowa z rampą Złotoryja Powierzchnia działki: 26 arów | Rampa rozładunkowa (burta) | Cena: 950 000 zł brutto Idealna inwestycja pod produkcję, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł118,30 m² 7 937,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 118,3m2 z ładnie zagospodarowaną, dużą działką o powierzchni 1145m2 w nadmorskim Wytownie! Proponujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 100 m² 80,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym domu w malowniczym miejscu nieopodal Legnicy? Spokojna okolica z rozpościerającymi się wokół widokami stanowi dla Ciebie idealne miejsce do życia? działka nr 231/7 ul.

Szczegóły ogłoszenia

14 850 000 zł30 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż - teren przemysłowy Łódź Polesie /lublinek / Powierzchnia - 3 ha. Lokalizacja - Lublinek ok. Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej /łsse/ Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ok. 1500 m2 w miejscowości Kozioł g. Baranów 25 km od Puław. Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Pierwsza linia zabudowy bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

649 000 zł63,69 m² 10 189,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone w Ełk przy ul. Tuwima 22. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia - zarówno na start, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

456 380 zł1 201 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tajęcinie, w sąsiedztwie nowych, nowoczesnych domów jednorodzinnych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

13 000 zł809 m² 16,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia pomieszczenia magazynowe , chłodnie oraz pomieszczenia biurowe I socjalne - lokalizacja: 2,5km od centrum miasta Kalisz powierzchnia: 807m2 - hala magazynowa- 395m2 - chłodnia- 280m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł40 m² 24 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | Centrum Krakowa | Wysoki standard english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 550 zł65,10 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż mieszkanie W budynku W zabudowie wielorodzinnej Narożne mieszkanie w pełnym stanie deweloperskim o powierzchni 65,10 m2, wysoki parter, położone w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł64,84 m² 11 397,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania doskonale położone 3 pokojowe mieszkanie w nowym budynku w trakcie oddania do użytkowania. Lokal znajduje się na parterze budynku znajdującym się w dzielnicy Szczepanowice.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

1 896 788 zł134,69 m² 14 082,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** rozkład pomieszczeń: * Lokal usługowy położony na parterze inwestycji.