Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Opis oferty: na sprzedaż stylowa i świeżo wyremontowana kawalerka 26,78 m na 2. piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy blisko Kanału Bydgoskiego. Mieszkanie łączy klimat starej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 000 zł84,78 m² 6 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł57,30 m² 10 017,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego o pow. 57,30 m2, położony w suterenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na urokliwy ogród, położone na parterze wolnostojącego domu w spokojnej enklawie domków jednorodzinnych w Trójmiejskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 5 -pokojowy apartament z podwójnym balkonem na sprzedaż, o powierzchni 102 m2, usytuowany na 6 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł330 m² 39,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 330m z dużym ogrodem Stary Wilanów Do wynajęcia elegancki i wygodny dom wolnostojący o powierzchni 330 m , położony w prestiżowej części Starego Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł177 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dwa domy połączone ze sobą w cenie jednego - pod miastem obok lasu -olesno 25 km od Tarnowa, 100 km od Krakowa i Rzeszowa. Dwa domy pod jednym dachem w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mostno

Mostno,zachodniopomorskie

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 633 m²

Dom W zabudowie szeregowej, przy ścianie lasu, po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia rezerwacja Cena nie podlega negocjacji. Na sprzedaż dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł973 m² 256,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w malowniczej okolicy objęta mpzp Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 828 m2 z udziałem w sąsiadujących działkach drogowych 145 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł920 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane od 200 zł/m | mpzp | Stare Zakole, aleja Lotników Polskich Na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych w miejscowości Stare Zakole (gmina Mińsk Mazowiecki), przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

2 989 000 zł140,50 m² 21 274,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska! Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 400 m² 37,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem do zamieszkania lub pod inwestycję Sosnówka, gmina Grudziądz Wyobraź sobie, że budzisz się we własnym domu z ogrodem, w spokojnej miejscowości, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł12 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Kozietulskiego 3 w Gdańsku. Hala mieści się pod budynkiem 3-5-7 wybudowanym w 2012 roku. Wjazd do hali przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50,50 m² 11 485,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja Jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Otwocku. Budynek położony na działce z pięknym, starodrzewem sosnowym, w spokojnej i zielonej części centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł61 100 m² 147,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle Do sprzedania teren inwestycyjny dla developera o powierzchni 6,1 ha, wymiary około 170x359 m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł240,75 m² 8 099,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 497 m²

Dom: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), przestronny, jasny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom wolnostojący w Rębiechowie (powiat kartuski, gmina Żukowo). Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie plus kuchnia , łazienka z wc i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Kilińskiego O mieszkaniu Lokal składa się z 3 osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 16. II piętro, 48 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój i duży balkon. Mieszkanie nowe, wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł1 519 m² 169,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Młynowiec, dolny Śląsk | 1519 m | mpzp mniut Na sprzedaż działka nr 45/4 o powierzchni 1519 m , położona w miejscowości Młynowiec, dolny Śląsk. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Ostaszewo

Ostaszewo,kujawsko-pomorskie

5 500 000 zł1 400 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować unikatowy eklektyczny pałac z elementami neoklasycystycznymi usytuowany w zabytkowym parku z zachowanym starodrzewem. Nieruchomość położona nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł8 890 m² 78,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 0,8890 ha. Działka 1: budowlana, zabudowana (dom + stodoła + budynki gospodarcze - przeznaczone do wyburzenia). Nr działki: 351, powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,70 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 52,7 m do generalnego remontu | balkon | piwnica | I piętro Głogów, ul. Rudnowska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na pierwszym piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32,74 m² 64,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Dom przy Filharmonii Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz dom jednorodzinny wykończony o pow. ok. 72 m2, posadowiony na działce ok. 3 ar. Rozkład pomieszczeń: - salon otwarty na kuchnie i jadalnie - 3.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 020 m² 254,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki z podziału w miejscowości Leszno k/błonia. Dostępne są do wyboru powierzchnie od 1002m do 1053m. Wszystkie media w drodze. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

11 760 zł735 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnię magazynowo - usługową zlokalizowaną w obiekcie przystosowanym do składowania towarów i prowadzenia działalności logistycznej. o powierzchni 735m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł122 m² 4 344,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ostatni wolny segment : C1, w malowniczej miejscowości Przezchlebie, zaledwie 20 minut od Gliwic, powstało nowoczesne osiedle składające się z 20 domów w zabudowie segmentowej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł58,60 m² 14 146,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% w nowej inwestycji Zakątek Telimeny. Lokal sprzedawany jest w formie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10ar objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Znajduje się we wsi Tyniec nad Ślęzą w gminie Kobierzyce. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 388 zł73,72 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Majowa obniżka ceny! Odkryj Sielski spokój. Miła Resort to nowoczesne i prestiżowe apartamenty położone w sercu stolicy Warmii i Mazur. Budynki znajdują się obok Zatoki Miłej,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł37,51 m² 17 195,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,51 m w jednej z najbardziej top lokalizacji Warszawy - na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej 9/11. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63,40 m² 12 444,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63,4 m z dużą komórką i dwoma miejscami w hali garażowej Prezentuję wygodne i świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

106,12 zł/m²24,50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję Państwu mały lokal usługowo- handlowy w podwórzu prestiżowej kamienicy na ul. Chmielnej, na poziomie -1. Lokal jest w otoczeniu innych działających sklepów, usług. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Radzyń,lubuskie

189 000 zł487 m² 408,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Radzyniu! Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w malowniczej miejscowości Radzyń, w gminie Sława, powiat wschowski, województwo lubuskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

372 820 zł2 663 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| kompleks działek położonych zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na terenie przeznaczonym pod zabudowę jednorodzinną. Piękna ,malownicza okolica w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł69 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Klecinie w pobliżu Bielan Wrocławskich. Mieszkanie o wielkości 69m2 Znajduje się na parterze lokalizacja: klecina, południe Wrocławia. Mieszkanie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł5 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 56 arów położoną na terenie miejscowości Tarnawa ok. 8 km od Łapanowa. Działka lekko pochyła, w kształcie kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł270 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony w miejscowości Sikorzyno, tuż przy granicy z Gołubiem, jednym z najbardziej znanych turystycznych miejsc na Kaszubach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł54,36 m² 8 627,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe, skrajne mieszkanie z narożnym ogrodem 128 m . Nowa, kameralna inwestycja mieszkań bezczynszowych, w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł1 818 m² 164,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Poczesna miejscowości Brzeziny Nowe przy ul. Nowej o powierzchni 1818 m2 działka : o pow. ok 1818 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy nieruchomość na gdańskim Przymorzu z widokiem na morze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, łącząca bliskość natury z pełną infrastrukturą miejską. Widoki na.