Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Dom na sprzedaż Mońki, ok. 200 m , działka 597 m Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Mońki, o powierzchni około 200 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kukowo

Kukowo,warmińsko-mazurskie

2 700 000 zł214 677 m² 12,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:214 627 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej o łącznej powierzchni 21,4677 ha, położonej w miejscowości Kukowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²165 m² 5 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Łodzi, przy ul. Nawrot jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w centrum miasta. Lokal o powierzchni 165.

Szczegóły ogłoszenia

142 460 zł1 676 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Starków, ok. Polanicy Zdrój. Na sprzedaż działka budowlana Starków 1675 m Istnieje możliwość kupna większej lub mniejszej działki w cenie 85zł/1m2 Atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł59,67 m² 6 686,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesne mieszkania blisko natury | Starogard Gdański Prezentujemy kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 002 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Powierzchnia: 3002 m (ponad 30 arów przestrzeni do dowolnej aranżacji), z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej z drogi wewnętrznej. Wymiary 40m x 84m x 40m x 72m.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł146 m² 6 506,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne, ciepłe dwupoziomowe mieszkanie w cichej oraz urokliwej części miasta Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych, położona na osiedlu zamkniętym o kanadyjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł30,85 m² 17 504,05 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż stylowa kawalerka 30,85 m z dużym balkonem, przy ul. Edwarda Habicha w Ursusie. To wyjątkowo widne, narożne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Ursus Factory 4, idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (warsztat) o powierzchni 42m 2. Doskonałe miejsce na działalność usługową. Dla klientów dostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Niskie opłaty za media (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3 działki po 1000 m w Jarużynie nieopodal terenów leśnych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł88,60 m² 6 094,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy dwa mieszkania znajdujące się w kameralnym, jednopiętrowym budynku po remoncie dachu, zlokalizowanym w spokojnej okolicy, niedaleko centrum miasta. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

323 340 zł1 902 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój przy ul. Nadziei. Wymiary 44m x 40 m z dojazdem łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 700 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jany, zielona Góra, działka budowlana o pow 47 arów, 290 000 zł, sprzedam. Działka pod zabudowę jednorodzinną. Oferta dla osób ceniącej sobie ciszę i obcowanie z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w świetnej okolicy Centrum (środmiescia) Zabrza przy ul. De Gaulle'a z pełną Infrastrukturą wokół. Nieruchomość usytowana jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, słoneczne, 2-pokojowe Z balkonem lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budynku przy ulicy Zdunów w Borku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48,54 m² 14 833,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Sępolnie przy ul. Karola Libelta dostępne od zaraz! lokalizacja: zielona Wyspa Wrocławia czyli Biskupin i Sępolno to najlepsze miejsce do zamieszkania dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisza, zieleń, rzeka I ona - działka W łosiu. Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna Łosie, gmina Radzymin Atrakcyjna działka o powierzchni 2000 m, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

125,27 zł/m²45,50 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal z witryną o powierzchni 45,5 m , usytuowany na parterze nowowybudowanego budynku zlokalizowanego w Józefowie przy ul. Polnej 14. Lokal z tyłu! Gwarantujemy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 141 m² 258,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1141 mkw, położoną w malowniczej, spokojnej części Smolnicy, boczna ul. Łegowskiej. Miejsce idealne dla tych, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Brwinów. Super oferta! nowa inwestycja w trakcie budowy. Oferta dotyczy sprzedaży połówki domu W zabudowie bliźniaczej W stanie deweloperskim plus na działce budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 416 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o pow. 3416m2, położoną w urokliwej miejscowości Pasikonie, w gminie Kampinos (powiat warszawski zachodni). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Sosnowiec, sielec | 4 piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o funkcjonalnym, nieprzechodnim układzie , zlokalizowane w dzielnicy Sielec.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł615 m² 5 691,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:741 m²

NA sprzedaż działający pensjonat Z restauracją W sercu krynicy morskiej! gotowy biznes - świetna inwestycja Z wysokim roi! pensjonat: na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł71,57 m² 11 038,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 71,57 m , w tym 63,5 m mieszkania oraz 8,07 m piwnicy, położone na 1. piętrze urokliwej kamienicy z 1910.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,20 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Aplauz Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Jeleniej Górze - Zabobrzu. To miejsce od lat uchodzi za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

1 396 362 zł1 269,42 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Hala produkcyjno-magazynowa 1269,42 m na sprzedaż - Kowary Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 1269,42 m , zlokalizowana w przemysłowej części Kowary ,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł810 m² 1 098,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 929 m²

Nieruchomość składająca się z dwóch budynków mieszkalno-usługowego i usługowego, o łącznej powierzchni ok. 800 m2, zlokalizowanych na działce o powierzchni 2929 m2.

Szczegóły ogłoszenia

110 250 zł1 470 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt; agnieszka Śliwińska Specjalista ds. nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Dąbrówka Słupska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 395 000 zł214 m² 6 518,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc 2% Zakup od dewelopera możliwy od ręki Na sprzedaż widna połowa bliźniaka (okna w salonie i ogród od strony południowej) wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł3 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Józefowie. Działka w Józefowie o powierzchni od 0,3 ha do 1,5 ha. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 089 m² 130,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży 3 pięknie położone widokowe działki z możliwością zabudowy, niezalewowe w Jackowie Dolnym, gm. Somianka powiat Wyszków Działki o pow od 1089 m2 do 1200 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 600 m² 10,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna W błudowo, gmina młynary cena: 39 000 zł powierzchnia: 3600 m2 Działka położona jest w Błudowie, w gminie Młynary, w województwie warmińsko-mazurskim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

39,13 zł/m²115 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m | ul. Wrocławska, kraków | Dalszy podnajem Oferujemy pod wynajem lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,43 m² 35,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji w Jeleniej Górze? Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i świeżo odnowione mieszkanie położone na popularnym osiedlu Zabobrze II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²729 m² 16 038 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/mm252b/2019 Oferujemy do wynajęcia piętro o powierzchni 729 m2 w obiekcie produkcyjnym zlokalizowanym w Łodzi, dzielnica Górna, osiedle Chojny. Zakład.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 593 m² 106,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W home park! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m , położona w spokojnej części miejscowości Ślądkowice. Nieruchomość znajduje się przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 910 zł46,34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasny apartament Z dużym ogrodem od strony południowej Komfort | Kameralne osiedle | Dogodna lokalizacja | Bez prowizji | 0% pcc Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 46,34 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o pow. 1000 m2, położonej w miejscowości Gać. Działka jest nieuzbrojona. Piękna, zielona i cicha okolica. Zapraszamy na prezentację - tel.   , 573 122.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł77,62 m² 9 791,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Urokliwy dom w Małgowie Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w niezwykle urokliwym miejscu. Oferta dla osób ceniących sobie cisze i bliskość natury. Dom położony.