Nieruchomości

238 348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

2 190 000 zł150 m² 14 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Najnowszy projekt -dom wykończony W najwyższym standardzie - -ekskluzywna nieruchomość W jaworzu- - gotowy do wprowadzenia- dom 150 m 2 Z garażem i wiatą Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł103,70 m² 7 704,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jedyny w swoim rodzaju lokal użytkowy o powierzchni 103,7 m2, położony na parterze budynku, w jednej z najlepszych lokalizacji w Białymstoku - przy ul. Legionowej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Do sprzedania ok. 120 metrowy dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 1252 m2 zlokalizowanej w otoczonej lasami miejscowości Walidrogi,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Borów, obręb Opatowice. Działka o powierzchni 1102 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Do wyboru działki 17/1.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł11 106 m² 855,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren inwestycyjny położony na warszawskim Wawrze, otoczony nowopowstającą zabudową jednorodzinną (niemal po sąsiedzku nowe osiedla domów w zabudowie bliźniaczej, możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

49,99 zł/m²70 m² 3 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny/ usługowy w domu wolnostojącym w Swoszowicach z przeznaczeniem na dowolną działalność lub na cele mieszkalne. Na pow. 70 m2 składa się z;.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 569 m² 189,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1569m, w miejscowości Siczki. Malownicze miejsce w Jedlni Letnisko, gminie położonej na Mazowszu, w powiecie Radomskim. Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,53 m z tarasem dachowym o powierzchni 48 m , które wyróżnia się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 12 działek budowlanych w malowniczej wsi Sordachy, położonej na Mazurach, w pobliżu urokliwego jeziora Selmęt Wielki oraz otoczonych lasami terenów. Każda działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 054 535 zł8 057 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomita okazja dla dewelopera! Na sprzedaż oferujemy malowniczą działkę rolną o powierzchni 8057 m , zlokalizowaną w malowniczej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł161 m² 4 658,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Trio Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 161 m , położony w miejscowości Borek Stary, na dużej działce o powierzchni aż 44 arów.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 540 m² 282,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pobliżu ul. Obwodowej w Redzie. Zgodnie z aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 22.MN, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

650 360 zł42,82 m² 15 188,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie w samym sercu Łodzi - ul. Piotrkowska 44, pierwsze piętro, 42,82 m , z prywatnym miejscem garażowym w cenie zł. Połączenie stylu, komfortu i unikalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł41,33 m² 41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na czwartym piętrze, blisko szkoła z basenem, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, rynek handlowy na placu osiedla, przychodnia, dobre skomunikowanie z miastem -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 100 m , Obiekt jest zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Tarchomina, tuż przy głównej ulicy, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,25 m² 10 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 63,52 m z przestronnym tarasem (23,4 m ), usytuowany na kwadratowej działce 357 m . Położony w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Giżycko,warmińsko-mazurskie

12 900 000 zł770 m² 16 753,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:88 000 m²

Unikalna perła na rynku nieruchomości rezydencja, która jest połączeniem uroku tradycyjnej mazurskiej stodoły jak i wygody francuskiej posiadłości. Ten przepiękny dom o powierzchni 770.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł23 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą nieruchomością położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 175 zł33,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 143 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługową o powierzchni 2 141 m , położoną w miejscowości Obrowo, przy ulicy Sadowej. Cena ofertowa wynosi 249 000 pln, co przekłada się na cenę 116 pln za m .

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57,59 m² 13 717,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

| na sprzedaż nowe atrakcyjnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie, o pow. 57,79m2, położone na pierwszym piętrze, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum miasta przy Alei IX Wieków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Osielsko,kujawsko-pomorskie

769 000 zł156,86 m² 4 902,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Czy szukasz domu w Osielsku dla swojej rodziny? Zależy Ci na wysokim standardzie wykonania i doskonałym układzie pomieszczeń? Zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, wałbrzych Piaskowa Góra Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,17 m² 9 955,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie z dużą przestrzenią i potencjałem idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację ta.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł64 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz Przestawiam ofertę nowoczesnego i przestronnego apartamentu na Mokotowie ul. Komputerowa 9 - z dwoma miejscami postojowymi i dwoma przylegającymi ogródkami oraz klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²15 m² 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem miejsca parkingowe Gdańsk Nowy Port. Dostępne 15 miejsc parkingowych osobowych przy Kompleksie Oliwska z szlabanem. Miesięczna kwota najmu 180 zł. Więcej informacji u Agenta.

Szczegóły ogłoszenia

961 191 zł2 409 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki komercyjne (w mpzp oznaczone symbolem pu) o powierzchni od 2409m2 do 19 392m2 - Świdnik. Dostępne działki o powierzchni około: 4635 m2 szer. frontu działki ok. 84m 2409.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł93 m² 6 236,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem | Żerkowice, ul. Wichrowa Cena: 580 000 pln Powierzchnia całkowita: 93 m Powierzchnia użytkowa: 81,43 m Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 24 m2 na os. Błonie przy ul. Stawowa 47. Nieruchomość usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji blisko: komunikacja miejska, sklepy, przychodnia a także tereny.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²64,36 m² 2 574 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem budynek handlowo-usługowy, o powierzchni 542,61 m2 ( 40zł netto /m2), składający się z trzech kondygnacji z możliwością wynajmu pojedynczych pomieszczeń w Lublinie na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł182 m² 4 340,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu wolnostojący dom położony w wyjątkowym miejscu otoczonym lasem i sadem w miejscowości Niwnice zaledwie kilka minut od Lwówka Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł53,92 m² 10 293,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalny położonych w nowej inwestycji na prestiżowym osiedlu Jędrzychów w Zielonej Górze. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,48 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony apartament położony ok. 600m do morza! Apartament atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej blisko morza oraz centrum. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł310,70 m² 2 719,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy