Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

980 000 zł90 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam dom 1/2 bliźniaka o pow 90m2 na działce o pow 280m2 dom piętrowy, dach płaski, pełna własność z udziałem w gruncie,(rok budowy 2015).na parterze znajduje się salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł65,85 m² 10 007,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Świetna propozycja wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji - os. Projektant - Rzeszów, ul. Pańska - Przybyszówka. Kupujesz nie tylko mieszkanie a wygodę funkcjonowania - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł110 000 m² 19,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży gospodarstwo rolne o powierzchni 11,65 ha, położone w miejscowości Iwno, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość ogrodzona betonowym płotem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł396 m² 3 775,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Inwestycja dla osób, które nie lubią nudy. Tu się dzieje Wachlarz pomysłów na aranżację tego miejsca jest szeroki. Noclegi krótkoterminowe, restauracja z hotelem, wynajem długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł250 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rod forty leonidasa 250 M2 Z drewnianym domem 35 M2 antresolą I tarasem Zadbany ogród z na sadzeniami drzew i krzewów owocowych, oraz roślin ozdobnych. Drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 548 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z działką inwestycyjną położoną w Zabłudowie przy drodze krajowej dk19 (kierunek Bielsk Podlaski). Teren o kształcie zbliżonym do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł32 530 m² 25,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna. Oferuję dwie działki o łącznej powierzchni 3,253 ha. Oferta stanowi dwie działki, usytuowane przy drodze asfaltowej. Jedna działka o powierzchni 1.757 ha, druga.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł350 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na wynajem - Dom pod inwestycję: hostel / kwatery pracownicze - Szczecin, załom Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Załom w Szczecinie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 149 m² 108,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Niekłonice. Nieruchomość o powierzchni 1149 m2, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz działek przeznaczonych pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 000 zł124,85 m² 9 499,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:90 m²

Nowoczesny segment z garażem i ogródkiem na granicy Warszawy i Ząbek. Na sprzedaż przestronny segment o powierzchni użytkowej 108,24 mkw. oraz garaż o powierzchni 16,61 mkw. (w.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł3 155 m² 259,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na ziemi, gdzie będziesz mógł zamieszkać na stałe, w pełni się zrelaksować, odetchnąć od codzienności? Jeśli tak to mam dla Ciebie nietuzinkową propozycję zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 480 zł47,31 m² 8 105,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 47,31 m / parter / ogródek 13 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł98,10 m² 6 615,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 904 m²

Pułtusk/lipa Na sprzedaż nowy dom całoroczny na końcowym etapie budowy. Czyni go to atrakcyjnym ze względu na możliwość wykończenia wg upodobań przyszłych właścicieli. Dom posiada ergonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 49,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tuwima, nieopodal centrum Łodzi. * miejsce postojowe W garażu podziemnym *.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 488 m² 36,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, otoczona lasem i widokiem na pobliską panoramę Beskidu Wyspowego. Wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł70 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł380,44 m² 2 339,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:185 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia na sprzedaż wyjątkową kamienicę z ogromnym potencjałem, położoną w najbardziej prestiżowej części Grudziądza - przy ul. Długiej,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł6 100 m² 68,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania pięknie położona, widokowa działka w Wierzchowiu. Grunt o powierzchni 61 a, położony w bardzo dogodnej lokalizacji (jedynie 700 m do trasy 94). Na działce 3 skrzynki.

Szczegóły ogłoszenia

4 370 000 zł38 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duża działka usługowo - przemysłowa o powierzchni 3,8 ha. Teren położony w Lesznie, gmina Leszno, powiat warszawski zachodni. Wymiary 145 x 255 wszystkie media W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Gniewinie. Położenie to otwarty, zielony teren w pobliżu spektakularnych i budzących podziw inwestycji gminy. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie Dąbrowa Górnicza, ul. Ludowa Mieszkanie położone na parterze - brak balkonu - miejskie ogrzewanie - 1 pokój + salon z aneksem kuchennym - do remontu - stan mieszkania nada.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cendrowice,mazowieckie

249 970 zł20 800 m² 12,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka inwestycyjna W cendrowicach oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent Nieruchomość ma potencjał inwestycyjny! Więcej szczegółów chętnie przedstawimy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 000 zł29,09 m² 25 816,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Holm House V opis inwestycji Ogólne informacje: - nowoczesna, przykuwająca uwagę architektura z charakterystycznym elementami jak obicia balkonów w kolorze miedzi - Budynek powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł29,80 m² 7 214,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 29,8 m2 zlokalizowane przy ul Słowackiego 30b w Ełku na IV piętrze. Nieruchomość w dobrym stanie ,do drobnego remontu bez dużych.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł1 580 m² 137,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Białuń, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Przedmiotowa działka o pow. 1580 m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł600 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wynajmę hala, magazyn, obiekt produkcyjny, 600 mkw, strefa przemysłowa, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na wynajem budynek parterowy usytuowany w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 8. piętrze w zadbanym budynku na Wzgórzu Wolności Lokal znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 171 zł38,69 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł46 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Jagiellońskiej 79a w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia o powierzchni 39 mkw. położonego na parterze budynku przy ul. Chrobrego. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie ( jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i widokowe mieszkanie 2-pokojowe z miejscem garażowym w Angel Plaza english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy wyjątkowe mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł47,20 m² 13 347,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Poszukujesz ciekawego, godnego uwagi mieszkania w Oleśnicy ? Interesują Cię oferty z górnej półki, bez wkładu finansowego, wprost do zamieszkania ? Jeśli zainteresowała Cię oferta ? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,76 m² 8 898,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje, pierwsze piętro i widok na zieleń. Przedstawiamy mieszkanie na łódzkiej Górnej (osiedle Kurak) - w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł8 400 m² 16,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną 8400 m Nowe Rowiska, okolice Skierniewic Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 8400 m położona w miejscowości Nowe Rowiska, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na zamkniętym osiedlu przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18 Lokalizacja: centralna i komfortowa: zaledwie 10 minut jazdy samochodem do ścisłego centrum Warszawy.Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł816 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 816 m2 położona w miejscowości gminnej Dobroszyce pow. oleśnicki. Działka idealna dla rodzin w pobliżu szkoła, przedszkole, żłobek oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

222,22 zł/m²37,80 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od zaraz lokal na parterze z witryną o pow. 37.8 m2 przy ul.Prandoty 10C. Idealny pod usługi kosmetyczne lub biurowe. Do wynajęcia od listopada lokal.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł60 m² 2 665 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego idealnego miejsca na biznes lub inwestycję! Szczegóły oferty: powierzchnia: 60 m , podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 107 m² 352,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna, ul. Jesienna, kałuszyn, gmina Wieliszew. Wymiary 37x29m, mpzp - oznaczenie mn6 - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, dostęp do drogi, dojazd drogą gruntową. Media: prąd na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł30 m² 18 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na parterze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2015 roku. Ulica Wrocławska jest położona w dzielnicy Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

44,96 zł/m²71,17 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkowe miejsce na prowadzenie własnego biznesu - na wynajem ostatnie 4 lokale usługowe w Toruniu, położone na Nowym Osiedlu Pod Dębową Górą. Jest to oferta,.