Nieruchomości

238 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 915 000 zł421 m² 9 299,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:839 m²

Ustronie Morskie - wyjątkowa, nadmorska nieruchomość inwestycyjna premium! Nowa cena, niższa o 500 000 zł. Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowo dochodowy, całoroczny pensjonat z barem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

678 000 zł95,17 m² 7 124,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie: sprzedaż lokalu usługowego w pierwszym województwie prywatnym akademiku! Z ogromną przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu niezwykłą okazję możliwość nabycia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

10 030 000 zł20 060 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka pod korzystną inwestycję Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 20.060 m2 idealnie nadająca się pod inwestycję. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88,70 m² 8 444,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zupełnie nowe 4 pokojowe mieszkanie Z 2 miejscami parkingowymi I ogódkiem racula. Wykończone pod klucz. Mieszkanie usytuowane na piętrze dwukondygnacyjnego, dwulokalowego budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 417 m² 179,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2mru) -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 507 m² 59,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod lasem w Zagórzu o powierzchni około 25 ar. Spokojna okolica dla ludzi doceniających kontakt z naturą i ciszę. -opis: - działka położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł45,38 m² 6 170,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,38m 2 położone na 4 piętrze przy ulicy Zdrojowej. Atrakcyjna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł46 m² 15 326,09 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł322,45 m² 7 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 067 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom jednorodzinny otulony lasem, zaledwie kilka minut od centrum Kołobrzegu. Prezentujemy Państwu niepowtarzalny dom na sprzedaż, usytuowany w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferuję na sprzedaż energooszczędny dom położony w gminie Rybczewice. Nieruchomość charakteryzuje się samowystarczalnością dzięki zainstalowanym systemom, takim jak własna studnia, solary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 120 869 zł106,60 m² 29 276,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Woli Krakowiańskiej, w bardzo bliskiej odległości do lasu - Młochowskiego Rezerwatu Przyrody (w odl. ok. 500 m w linii prostej). W pobliż.

Szczegóły ogłoszenia

159 600 zł1 064 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w malowniczej miejscowości Graniczna Wieś, działka znajduje się w samym centrum wsi, na nowo tworzącym się osiedlu. Prąd i woda na miejscu. W rejonie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

6 020 000 zł114 025 m² 52,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni 11 ha, położone w malowniczej i strategicznie atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Bikówek przy trasie nr 50, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł135,20 m² 1 767,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Oferta dla osób poszukujących dużych przestrzeni zarówno do zamieszkania jak i pod działalność. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 135,2m2 (1767,75 zł/m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 zł85 m² 81,76 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Luksusowy Apartament o Powierzchni 85m z Dużym Tarasem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, wykończonego w najwyższym standardzie apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Malowniczo położona działka o powierzchni 26 arów na lekko pochylonym terenie. Na działkę dostaniemy się drogą utwardzoną, ale trzeba wykonać przepust, po którym pokonamy przepływający tędy.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł503 m² 6 938,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:garaż

Sprzedaż bez prowizji do biura nieruchomości. Budynek wybudowany w drugiej połowie lat 90 Posiada powierzchnię użytkową 503 m2; posiada 3 kondygnacje. 20 miejsc postojowych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł77,30 m² 17 710,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie przyjazne rodzinie - Twoje 77 m Spokoju w Sercu Gdańska Szukasz miejsca, gdzie po intensywnym dniu w pracy przywita Cię szum drzew, a nie hałas tramwajów? Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł85,10 m² 8 202,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący jednokondygnacyjny, budowany W technologii tradycyjnej, grubość ścian Z ociepleniem 50 CM - cena 698 000 zł (dodatkowo 2% pcc oraz opłaty notarialne) - forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 671 zł54,49 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na III piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym , komórką lokatorską W nowym bloku Z windą W margoninie. ani podatku pcc! blok Z windą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł11 286 m² 17,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w miejscowości Poczesna przy ul. Łąkowej (gmina Poczesna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wolicy idealne miejsce na Twój nowy dom! Najważniejsze atuty działki: przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł580 m² 6 706,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności oraz wynajmu (ok. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna   LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł18 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Adres: ul. Filipowska 2, bakałarzewo Powierzchnia garażu: 18,00 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Cena: 25 zł/m2 - Nieruchomość - Przedmiotem wynajmu jest garaż jednostanowiskowy, murowany, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł246 m² 4 548,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Dom w "sypialni Limanowej" - Mordarka Dom z pompa ciepła posadowiony na dużej działce. Przestronny dom w spokojnej okolicy, który łączy nowoczesne rozwiązania z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł75,51 m² 11 786,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (75,51 m2) z garderobą, ogrodem (ok. 72 m2) oraz garażem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

17 375 €3 510 m² 4,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn 3510 m2 w Radzyminie. Standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10 m instalacja tryskaczowa ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 382 zł38,31 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł1 090 m² 235,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1090 m - widok na Górę Szybowcową Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1090 m , położoną w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 480 m² 133,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni około 4480m2 nad jeziorem Jamno. Działka z linią brzegową. Jest to działka rolna. Cicha i spokojna okolica nad samym jeziorem. Świetna działka pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 232 000 zł44 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bliska wola Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,03m2 Topowa lokalizacja Browary Warszawskie, to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc w stolicy - Styl życia bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł519,15 m² 2 309,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:613 m²

Mam Państwu do zaoferowania piękną, doskonale zachowaną 3-kondygnacyjną kamienicę znajdującą się w świetnej lokalizacji przy ulicy Gimnazjalnej w Starogardzie Gdańskim. Kamienica idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,91 m² 12 906,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowy apartament w centrum Polanicy-Zdroju. Położony na parterze budynku z 2014 roku, otoczony zielenią, a jednocześnie w samym centrum blisko Parku Zdrojowego. Składa się ze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł180 m² 2 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 992 m²

Dom do remontu na dużej działce, na przedmieściach Węgorzyna, blisko centrum Jeżeli szukasz domu wolnostojącego, do własnej aranżacji i wykończenia, na dużej działce w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Klaudyn,mazowieckie

2 750 000 zł348 m² 7 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący