Nieruchomości

239 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

819 000 zł257 m² 3 186,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom jednorodzinny z potencjałem - Jędrzychów, ul. Stokrotkowa, zielona Góra Na sprzedaż dom jednorodzinny o dużym potencjale aranżacyjnym, położony w spokojnej i cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 402 m² 71,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chełsty, gmina Różan, powiat makowski. Odległość od Warszawy wynosi ok. 100 km.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł7 600 m² 113,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 7600m2 do podziału dla dewelopera pod budowę osiedla w Grabina Radziwiłowska. Dojazd drogą asfaltową Wymiary działki 97x85 1,5km od stacji pkp Radziwiłłów Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Piątkowo, ul. Stróżyńskiego 11 - polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu, wybudowanym w 2019 roku, zamkniętym i monitorowanym. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Studenckiego życia Lublina, ul. Puławska. Cisza i spokój dużo zieleni. Nieruchomość po generalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł32,20 m² 12 080,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jednopokojowa przestronna kawalerka z dużym balkonem przy ul. Jaspisowej 4 Szukasz mieszkania dla singla bądź dla pary ? A może potrzebujesz mieszkania na wynajem? Ta oferta jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł49,50 m² 9 494,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,58 m2 położone przy ul. Glinianej w Lublinie wraz z przynależną piwnicą. Znajduje się na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 386 000 zł63 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowy apartament w sercu Powiśla ul. Dobra | Kamienica 1953 r. W jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawa na Powiślu, przy ul. Dobrej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

78,43 zł/m²51 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gorąco polecam do wynajęcia apartament położony w Atelier Residence -rezydencji typu hotelowego w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Bagno. W budynku ochrona, concierge, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł63,94 m² 10 306,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jedyna taka oferta na rynku! Widok na las! Tylko w Imperium Nieruchomości, zapraszamy! Nieruchomość dwupoziomowa, zlokalizowana na trzecim i czwartym piętrze w budynku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł71,76 m² 10 799,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni około 71,76m : Wysoki parter w 3-piętrowym bloku z 2007 roku,Lublin, ponikwoda, ul. Dożynkowa,Dwa duże balkon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Posiadam w sprzedaży mieszkanie składające się z 3 pokoi (3 oddzielne pokoje, pełen rozkład), łazienka z wc. Wysoki parter w wieżowcu. Widok z balkonu- północno zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,68 m² 15 729,87 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

(istotna informacja: pierwsze zdjęcie salonu jest wizualizacją potencjału aranżacyjnego). Polecam Państwa uwadze trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,68 m2, usytuowane na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł49,07 m² 13 205,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie funkcjonalne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Zaułek Rogoziński.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,86 m² 9 209,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w Imperium Nieruchomości! Na sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w pobliżu Centrum i Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie które idealnie sprawdzi się na.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i zamknięte osiedle. 80m2 + duży prawie 30 metrowy taras z widokiem na piękną zieleń + 2 balkony. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym + komórka do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

427 000 zł39,17 m² 10 901,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości terrahome prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,17 m. Lokal usytuowany jest na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, oferując panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

3 510 000 zł135 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Polecam atrakcyjny 4-pokojowy apartament o powierzchni 135 m2, położony na Mokotowie przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze sześciopiętrowego apartamentowca z 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł30,49 m² 12 758,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na sprzedaż - Poznań, podolany | ul. Jasielska 7h, lokal A.3.43 (2/4) Pekabex Development JA_SIELSKA. Jeden z najlepiej położonych lokali w całej inwestycji. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,20 m² 10 434,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

***lsm, ul. Magdaleny Brzeskiej, 4 pok., po remoncie generalnym*** Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie, dwustronne, zlokalizowane w dzielnicy LSM-ul. Magdaleny Brzeskiej! Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł60,70 m² 13 014,83 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 60,7 m , położone na 2. piętrze w budynku z 11 piętrami i windą, na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł31,47 m² 11 979,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane blisko Centrum, 3,50km od Bramy Krakowskiej! Uczelnie Lubelskie w zasięgu 10min jazdy autobusem. Nieruchomość idealna na wynajem bądź dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł213,50 m² 2 337,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Marzysz o przestronnym domu, który możesz urządzić według własnych potrzeb? Szukasz miejsca, które zapewni Ci komfort i prywatność, a jednocześnie pozwoli na szybki dostęp do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł702 m² 256,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zakupu nieruchomości w Soblówce, u podnóża góry Smereków Wielki, z którego można podziwiać tatry. Ta nieruchomość jest idealna dla tych, którzy pragną odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł858,41 m² 16 309,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Zaproszenie do zapoznania się Z ogłoszeniem sprzedaży nieruchomości zabudowanej oraz podjęcia negocjacji Wystawiona do sprzedaży nieruchomość położona jest w miejscowości Tresna, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

542 840 zł66,20 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Oferta dostępna tylko w Imperium Nieruchomości! Na sprzedaż : Mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane w pobliżu Uniwersytetu Medycznego i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,10 m² 13 615,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy czuby/węglinek! Mieszkanie idealne dla singla bądź młodego małżeństwa, duży balkon od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 111 m² 194,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży dla inwestora lub dewelopera atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Zawadzie k. Opola. Przedmiotowy grunt o powierzchni 4111 m2 w kształcie regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł74,32 m² 10 347,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75m Drugie piętro w 3-piętrowym bloku z dużą cichobieżną windą, lublin, ponikwoda, ul. Czesława.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł5 160 m² 201,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Milanówek - Działka budowlana położona w pobliżu ul. Kazimierzowskiej. Na działce zakrzaczenia, samosiejki. Dojazd drogą szutrową, bardzo dobrze utwardzoną. Wg planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 615 m² 240,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży kompleks 3 niezabudowanych działek budowlanych o łącznej powierzchni 2615 m2 położonych w dzielnicy Wrzoski. Dla przedmiotowego gruntu wydane są aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł68,59 m² 13 413,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie własnościowe zlokalizowane ok 3 km od Bramy Krakowskiej, 7 min samochodem do Centrum! Inwestycja - 4 kawalerki w pełni wyposażone (zmywarka, telewizor, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł60,50 m² 5 371,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest Lokal usługowy(zlokalizowany na poziomie -1, czyli na poziomie piwnic) z możliwością przekształcenia w lokal mieszkalny. Ul. Kolorowa 6. Czynsz ok 450zł, plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, przestronny i jasny apartament usytuowany na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 r. na Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 składa się z salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł54 m² 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł72 m² 31 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament w ekskluzywnym budynku "atelier Residence" Apartament o pow. całkowitej 72 m2 mieści się w budynku z 2010 roku, w doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicami:.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1982 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 700 zł51,97 m² 13 386,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkania - Blisko Natury, blisko Miasta Inwestycja Prado to nowocześnie zaprojektowane osiedle na północy Krakowa, w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, nieopodal Zielonek. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem luksusowe i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3 piętrze 3-piętrowego bloku na niewielkim osiedlu przy ul. Gęsiej na Węglinie.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł73 m² 10 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.