Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 10 arów w Lubinie pod dom wolnostojący. Położona 1,6 km od centrum Lubina w rejonie ulic: spacerowej i Górskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

84,91 zł/m²106 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia o powierzchni 106 m2, znajdujący się przy ul. Długiej, w budynku Odra House, na poziomie zero. Lokal funkcjonował od pierwszego zasiedlenia, jako ośrodek badań klinicznych.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 001 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w wyjątkowo spokojnej części miejscowości Liski, położona nad jeziorem Garbas w otoczeniu natury, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 955 m² 50,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowy Dwór, radwanice, pow. polkowicki, działka 29,55 ar, sprzedam, 150 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę/przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz.

Szczegóły ogłoszenia

17,50 zł/m²200 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Wynajem Nr oferty:wldoc5889 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: zosinek Powierzchnia: 200 m2 Piętro: parter opis Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze w pawilonie.

Szczegóły ogłoszenia

999 700 zł28 900 m² 34,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 6 000 mkw. - z możliwością wydzielenia 5 mniejszych działek budowlanych o powierzchni ok. 1 000 mkw. - oraz teren o powierzchni ok. 23.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł68,56 m² 3 646,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w doskonałej lokalizacji, w samym centrum dzielnicy Śródmieście w Wałbrzychu w odnowionej kamienicy. Lokal jednopoziomowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,02 m² 6 997,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,02 m , zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Lutyckiej 25 w Gliwicach. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł350 m² 1 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

1Nieruchomości mały domek polecają na sprzedaz rewelacyjne gospodarwstwo rolne w zabudowie typu podkowa. Pierwsze zdjęcie to wizualizacj akoncepcji dla kreatywnego dewelopera na Osade kameralną ,pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 672 zł26,34 m² 13 199,39 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł44,90 m² 16 035,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

215 295 zł1 389 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Jaszowicach, gmina Kobierzyce Lokalizacja: jaszowice, ul. Polna Na sprzedaż trzy działki budowlane ujęte w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 640 zł60,04 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w centrum miasta Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 60,04 m , położony w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

85,11 zł/m²47 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

doskonały, niewielki lokal w super lokalizacji ul Puławska Piaseczno, z witrynami i wlasnym miejscem postojowym naziemnym tuz przed lokalem, w ciagu innych lokali. powierzchnia 46.58m,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł41 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku. Układ pomieszczeń: -przestronny salon -ustawna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł99 m² 5 040,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 303 m²

Oferuję do sprzedaży dom do remontu ze stodołą oraz dużą działką, położony w niezwykle malowniczej miejscowości Targanice w gm. Andrychów Targanice leżą bezpośrednio u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 350 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Widawie (powiat łaski), która łączy w sobie gotowość do inwestycji z bezpośrednim sąsiedztwem natury. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł118,31 m² 6 499,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na ulicy Zapolskiej, w Rumi, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł276,24 m² 2 407,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu magazynowego zlokalizowanego w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²105 m² 1 260 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy lokal biurowo-usługowy, usytuowany na II piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódzka giełda nieruchomości .Do Sprzedania po generalnym remoncie rozkładowe mieszkanie -2 pokojowe 43m2+ balkon i piwnica o powierzchni 5m2 na 9 piętrze przy ulicy Bratysławskiej. Winda od.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł4 240 m² 351,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Bolesławicach, w gminie Kobylnica, zaledwie kilka minut od centrum Słupska. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł38 m² 21 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Łukęcinie nad Morzem Bałtyckim. 500m od morza. Zamknięte osiedle tuż przy lesie. Powierzchnia mieszkalna 38 m , 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 427 800 zł59,15 m² 24 138,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

297 119 zł3 761 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3761 m z panoramicznym widokiem na góry - Rędziny, powiat kamiennogórski Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3761 m , położona w malowniczej części Rędzin,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 594 m² 112,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rekreacyjna w miejscowości Kiepojcie nad jez. Przerośl. Prezentujemy wyjątkową ofertę - działkę rekreacyjną o powierzchni 1594 m , usytuowaną nad urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł136 m² 11 691,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Chcesz posiadać nieruchomość ale szkoda Ci czasu oraz nerwów na budowanie oraz wykańczanie domu od podstaw? A może szukasz miejsca do ucieczki przed ciągłą pogonią i pędzącym rytmem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zalasewo,wielkopolskie

1 899 000 zł200 m² 9 438,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Drodzy Państwo, prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w pożądanej lokalizacji tuż pod Poznaniem - Zalasewo (ul. Owocowa). Nieruchomość położona jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 313 zł50,67 m² 7 643,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 50,67 m z balkonem o powierzchni 6,00 m . Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²145 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wykończony lokal o powierzchni 145m znajdujący się pośród osiedli na Woli. Lokal wykończony, w którym do tej pory była prowadzony klub dziecięcy, a wcześniej przedszkole. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł198 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:829 m²

Oferta sprzedaży domu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego dla dwóch rodzin, położonego na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż. Obejrzyj film:.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł800 m² 198,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na wybudowanie własnego domu? Ta oferta może Ci się spodobać! Komfortowa działka w spokojnej okolicy , w sąsiedztwie domów jednorodzinnych., w niewielkiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 zł430 m² 39,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Oferujemy do wynajęcia komfortowy dom w Konstancinie. Willa znajduje się w urokliwej i bezpiecznej strefie A. W sąsiedztwie innych domów i pięknych rezydencji w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł87,90 m² 22 639,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Szembek Ewa oferuje apartament o powierzchni 87,90 m2 po generalnym remoncie, wykończony w wysokim standardzie, urządzony z dbałoscią o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cerkwica,zachodniopomorskie

133 000 zł20 500 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość rolną w okolicy Cerkwicy około 4 km w miejscowości Paprotno. Nieruchomość rolna o powierzchni 1,70 ha w kształcie prostokąta, w ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

80 544 zł1 678 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

4 działki /czerskie Rumunki/ Gmina Wielgie / Powiat Lipnowski /warunki zabudowy/5 km od Jeziora Orłowskiego Prezentacja nieruchomości dron Arkadia Nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,34 m² 18 597,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji na Bronowicach. Kupujący nie płaci podatku pcc! Inwestycja składać się będzie z 9 budynków wielorodzinnych o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu nieruchomości, która łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiżową lokalizację. To doskonały wybór dla osób, które cenią komfort życia w sercu miasta lub.

Szczegóły ogłoszenia

578 300 zł9 568 m² 60,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlano - rolne Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlano - rolnych zlokalizowanych w drugiej lini zabudowy w miejscowości Duchowo na granicy z Miliczem. Teren.