Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania działka budowlano usługowa w Aleksandrii przy ul. Gościnnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki to 1300m2 z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł520 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:924 m²

Uwaga, tą nieruchomość kupisz bez prowizji pośrednika. Na sprzedaż 2 domy wolnostojące w świetnej lokalizacji Pruszkowa, o powierzchniach około 250 - 270 m2 3 garaże Zaledwie 8 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł62,01 m² 18 384,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Gotowiec inwestycyjny 200 m od plaży - Sopot, ul. Helska Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny w jednej z najlepszych lokalizacji w Sopocie - przy ul. Helskiej, zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z przywiązaniem do szczegółów, położone w prestiżowym, nowo oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,80 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Akademii Umiejętności | 47,80 m | 3 piętro Na sprzedaż oferujemy komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 47,80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sorkwity

Sorkwity,warmińsko-mazurskie

139 100 zł2 900 m² 47,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność nie szukaj dalej! *ze względu na ochronę prywatności ogłoszeniodawca nie udostępnił dokładnego położenia oraz numeru działki, ale możesz skontaktować się z nami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł255 m² 5 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom, do którego się wraca | Ustroń | widok na góry + prywatność Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 255 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 zł48,30 m² 48,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gdańsk Piecki - Migowo, dzielnica potocznie zwana Moreną, pod względem położenia uznawana jako jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. Okolica dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniak (2 lokale). Atuty: spokojna, zielona okolica lasy dookoła tylko ok. 4 km do centrum Józefowa ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,74 m² 11 485,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu nowy obiekt - lokal użytkowy w Karpaczu z miejscem postojowym w cenie. Na sprzedaż nowy, komfortowy lokal o powierzchni 34,74 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł40 000 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Do sprzedania restauracja z hodowlą pstrąga. Nieruchomość o niezwykłym potencjale. Idealne miejsce na imprezy dla firm i rodzinny wypad za miasto. Restauracja z pełnym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł90 m² 9 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Oferujemy do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni 90 m położony w malowniczej okolicy, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Rządzy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem duże, bardzo wygodne mieszkanie z dwiema sypialniami, wielkimi tarasami i podziemnym miejscem postojowym z ładowarką elektryczną w popularnej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

123 zł48 600 m² 123,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 48600 m2 w miejscowości gniewomierz w pobliżu Strefy Ekonomicznej Dojazd do działki drogą asfaltową. Powierzchnia całkowita działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ramsowo,warmińsko-mazurskie

10 499 999 zł442 941 m² 23,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki nr 1/71, 1/70, 1/132, 1/133, 988 o łącznej powierzchni 44,2941 ha, położone w Ramsowie, gmina Barczewo, powiat olsztyński. Nieruchomości przylegają do siebie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w Gdyni Grabówek ul. Okrzei. Piętro 2 z 4 z budynku z lat `60 z cegły. Powierzchnia mieszkania 50m2: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

770 517 zł77,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie w przedwojennym budynku z cegły, o powierzchni 78m. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja 5 minut do plaży, 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 999 zł19 776 m² 121,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowy teren inwestycyjny w Polańczyku - 2 hektary z panoramą na Jezioro Solińskie Szukając nieruchomości premium w Bieszczadach, rzadko trafia się na ofertę, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 615 zł41,85 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł42,42 m² 10 372,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina obok Galaxy i Hanzy | 460 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

55,34 zł/m²112,03 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia 105 m | centrum osiedla | Komorowice Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 105 m , położony w sercu osiedla w Komorowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

800 zł55 m² 14,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na wynajem w Żninie o powierzchni 47m2. Układ - salon z aneksem kuchennym- przestronne i funkcjonalne miejsce do życia i gotowania. - osobny pokój- idealny na sypialnię, lub.

Szczegóły ogłoszenia

184 800 zł1 400 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2 położona w miejscowości Węsiory w gminie Sulęczyno,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27,05 m² 19 223,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 27,05 m , położone na parterze w 6-piętrowej kamienicy z 1951 roku. Lokal idealny zarówno jako pierwsze mieszkanie, inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54,22 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Barciński park | ul. Tylna | centrum łodzi Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 54 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ząbki ul. Piłsudskiego, do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe o pow. 52,5 m2; na układ funkcjonalny składa się: przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras 10 m2, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. Lokalizacja: ul. Szpora.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 175 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niepowtarzalna okazja! Działka budowlana 1175 m Bielkowo, gm. Kobylanka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1029 m , idealna pod budowę domu jednorodzinnego. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciche

Ciche,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 199 m² 95,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy polegających na budowie domu letniskowego 70 m2 z możliwością zameldowania, zamieszkania oraz nadania adresu w miejscowości Ciche, gm.

Szczegóły ogłoszenia

7 470 000 zł49 800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka rolna o powierzchni 5ha położona w Kłudnie Nowym, gm. Grodzisk Mazowiecki, 3,5 km od węzła A2 Grodzisk Mazowiecki. Działka prostokątna o wymiarach 110m x 460m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 776 zł86,23 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł28 m² 26 785,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ul. Mitkowskiego w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 28 m2 znajduje się na parterze 6-cio piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł31,90 m² 11 595,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Charakterystyka nieruchomości Mam przyjemność zaproponować Państwu odnowione i w pełni wyremontowane mieszkanie na ostatnim, 10. piętrze wieżowca, położonego w wygodnej dzielnicy lsm, ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,10 m² 11 684,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone na parterze w zadbanym budynku na gdańskiej Zaspie. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł108,50 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 2-poziomowe 108,48 m Tyczyn | Stan deweloperski | Duży balkon i taras | Szybki dojazd do Rzeszowa Oferuję przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 464 000 zł4 880 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni ok. 4880 mkw, usytuowanej w Wiszni Małej. Dla terenu opracowano projekt zabudowy pod 18 jednostek domów o pow. 110 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł8 849 m² 152,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna na terenie Białej Podlaskiej w prestiżowym i spokojnym miejscu tuż obok os. Relax. Świetna lokalizacja pod inwestycję deweloperską bądź budowę domu na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł941 m² 137,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 000 zł1 774 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka lokalizacja Działka na Gdańskim Jasieniu o powierzchni 1774 m2, teren płaski w prostokącie, bardzo nasłoneczniony. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł257 m² 16 601,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:426 m²

Zupełnie nowy dom. 257mkw, działka 456mkw. Garaż na 2 auta. Nowe, zamknięte osiedle. Naturalne materiały i ponadczasowy projekt : Atuty? Powierzchnia i rozkład funkcjonalny - który na.