Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 749 000 zł200 m² 8 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:872 m²

Nowoczesny i ekonomiczny dom w Redzie - ul. św. Józefa Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200 m2, wybudowany w 2022 roku. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł50,76 m² 13 987,39 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament w 4* Hotelu diva spa! Obiekt znajduje się w sercu Uzdrowiskowej części Kołobrzegu na ul. Kościuszki 16, odległość od plaży to zaledwie 200 metrów. W obiekcie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł39,19 m² 18 116,87 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowoczesne wnętrze z dużym balkonem i miejscem postojowym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł60,50 m² 13 223,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 zostało powiększona o kilka metrów kwadratowych. Za zgoda spółdzielni dla całego pionu w tym budynku do mieszkań dołączono fragment korytarza około 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł160 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z witrynami przy głównym ciągu pieszych przy skrzyżowaniu ulic Grunwaldzka z Czarnieckiego, lokal przy rondzie, bardzo dobrze widoczny z ulicy, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł529 m² 1 037 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Safrina: działka Z bonusem, który kosuje konkurencję! To prawdopodobnie najlepiej zainwestowane pieniądze w tej części Łodzi kupujesz funkcjonalną bazę, która w urzędzie właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80,76 m² 13 608,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji/widok na Wartę/4 pokoje/garaż/komórka/rowerownia 0% prowizji/widok na Wartę/4 pokoje/garaż/komórka/rowerownia Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł150 m² 15 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Twój azyl na Kaszubach! Dom z widokiem, który zapiera dech! Na sprzedaż zjawiskowo położony dom wolnostojący na wzgórzu z przepięknym widokiem na jezioro Raduńskie Dolne, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł452 m² 3 252,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w atrakcyjnej części Łodzi Widzew Stoki. Nieruchomość o dużej powierzchni i 14 niezależnych pokoi to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,41 m² 16 879,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, klimatycznie urządzone mieszkanie z ogrodem i tarasem Gotowe do zamieszkania od zaraz! Metraż: 41,41 m Ogród / taras: ok. 30 m Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł50 m² 12 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam, mieszkanie w Centrum Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 50m2, które znajduje się na drugim piętrze - czteropiętrowego bloku. Posiada funkcjonalny układ, tj. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

331 920 zł55,32 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy położony przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie. Lokal znajduje się w przyziemiu czteropiętrowego budynku w ciągu zabudowy mieszkaniowej między.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł5 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serock, 5000 m2 podzielone na 5 działek budowlanych z możliwością kupienia do 10 000 m2 w otulinie dużych kompleksów leśnych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni , komfortu i gotowego rozwiązania bez remontów ? Ta nieruchomość spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 943 m² 1 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Truskaw, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej lokalizacja, która zapewnia niepowtarzalne walory widokowe i gwarancję.

Szczegóły ogłoszenia

123,46 zł/m²81 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

! bez prowizji od najemcy! Biuro Park Nieruchomości przedstawia Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81 m2, zlokalizowany przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. .

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

429 000 zł58,70 m² 7 308,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. IV p. Duża loggia. Dwustronne (wschód - zachód), 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 58,70 m2, na 4 piętrze, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł44 m² 6 932 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Alternatywa dla życia w biegu tu zwalniasz, ale nie tracisz kontaktu z miastem lokalizacja: gliwice, dzielnica: śródmieście Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł70 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luksusowe Mieszkanie 3-pokojowe w Inwestycji Port Praski Zapraszamy do wynajęcia ekskluzywnego mieszkania o powierzchni niespełna 70 m2, zlokalizowanego w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł22 335 m² 67,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż kompleks 7 działek położonych w malowniczej miejscowości Brenna , w powiecie cieszyńskim. Działki mają zróżnicowany charakter i przeznaczenie, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł54,90 m² 8 178,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie, świeżo po generalnym remoncie na Jednostce E przy lesie! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie z nowym umeblowaniem do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł91,20 m² 6 030,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ponad 90m2 Mieszkanie znajduje się w stylowej kamienicy znajdującej się blisko Placu Św. Małgorzaty. W lokalu został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł184,24 m² 5 156,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych Chojne, ul. Makowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w miejscowości Chojne, przy ul. Makowej. Powstaje tu kameralne osiedle 18.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Węgorzewo

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

74 900 zł354 m² 211,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w Węgorzewie obejmuje kompleks 11 działek o zróżnicowanych powierzchniach, od 354 m2 do 699 m2, usytuowanych w pobliżu ulic Wczasowej, letniej oraz Łuczańskiej. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

58,01 zł/m²94,12 m² 5 460 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu, który doskonale sprawdzi się pod siedzibę firmy. lokal znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym na klimatycznym osiedlu jakim jest bydgoskie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97 m² 9 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Dom do drobnych prac wykończeniowych lokalizacja Nieruchomość położona jest w kameralnej i niezwykle urokliwej wsi Zbychowo, w powiecie wejherowskim, na obszarze Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

29,02 zł/m²224 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Do wynajęcia nieruchomość o pow. ok 224 m kw. znajdująca się w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16,53 m² 5 989,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: garaż znajduje się na Gdyńskim Witominie przy ul. Narcyzowej - to znana i lubiana dzielnica Gdyni. Dobrze skomunikowana z centrum miasta i obwodnicą. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł70 m² 0,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem, położona w miejscowości Chojno Nowe II, gm. Siedliszcze, woj. lubelskie. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej, w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł158 m² 4 620,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom położony na pięknie urządzonej, ogrodzonej działce o powierzchni 650 m. Nieruchomość zlokalizowana jest w Dębówce, zaledwie 5 km od Błonia i około 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,40 m² 6 417,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Barczewie. Lokal o powierzchni 37,4 m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku nr 1a, przy ulicy Armii Krajowej i składa.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł130 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 438 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości składającej się z domu o łącznej powierzchni około 130 m2 do remontu i własnej aranżacji oraz budynków.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł600 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana wśród natury Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 600 m 2 , zlokalizowaną w województwie podkarpackim , powiecie brzozowskim , gminie Domaradz -.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²45 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na wynajem nowoczesna powierzchnia usługowa-odrębne lokale użytkowe w budynku zlokalizowanym w atrakcyjnej, dynamicznie rozwijającej się części Pruszcza Gdańskiego. Lokale idealnie wpisują.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł827 m² 163,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną numer 25/7 obręb 13 o powierzchni 827 m2 zlokalizowaną w Cieszynie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł37,60 m² 11 968,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk, ul. Stefanii Sempołowskiej atuty Wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne. Pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie Optymalny układ 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

80,10 zł/m²94,87 m² 7 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 94,87 m , zlokalizowany w katowickiej Ligocie, na osiedlu Franciszkańskim. Lokal znajduje się przy ulicy Kijowskiej 44,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł37 m² 10 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji Na sprzedaż ostatnie 2-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w stanie deweloperskim o metrażu 37m2 oraz 2 mieszkania na piętrze o metrażu 41m2,.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²107,48 m² 9 136 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Do wynajęcia lokal usługowy o pow. 107,48 m2 znajdujący się na nowo powstającym osiedlu na Mokotowie przy ul. Polski Walczącej. Możliwość ciężkiej gastronomi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł15 m² 4 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż garaż murowany Sosnowiec, ul. Franciszkańska Oferuję na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w kompleksie garaży w Sosnowcu przy ul. Franciszkańskiej. Podstawowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 759 m² 397,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5. Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu. Dojazd do.