Nieruchomości

238 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

250 000 zł1 361 m² 183,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1361 m wraz z 4 domkami pod wynajem, zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Kosewo.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Super okazja cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu do remontu, położonego w cichej, malowniczej części Tarnowskich Gór. Remont domu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł78 m² 14 743,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie opowierzchni 78 m , położone przy ul. Kościelnej 33 (os. Long Bridge) - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Piekny dom W malowniczej okolicy W pobliżu łagowa lubuskiego! duża działka 2800 m2! niepowtarzalna, unikatowa lokalizacja! Oferujemy państwu na sprzedaż pięknie zlokalizowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 637 zł41,50 m² 11 678 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł11 868 m² 160,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu działkę usługową położona w Jeleniej Górze - dzielnica Sobieszów - ul. Łazienkowska. Działka o powierzchni 1,1868ha z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł272 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Numer oferty w biurze 6813 Polecamy do sprzedaży piętrowy, częściowo wykończony dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 272m2, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł28 500 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość którą jest Gospodarstwo Rolne położone w woj. Mazowieckim w Długowoli niedaleko Grójca. Gospodarstwo to ma powierzchnię 2.85 ha i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł37 m² 24 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Hożej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł81,70 m² 11 370,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego, o powierzchni blisko 82 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Głogowskiej, niedaleko dworca Zachodniego pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

5 435 250 zł21 741 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna 21 741 m , gm. Mszczonów, pow. żyrardowski. Teren pod inwestycję z aktualnym pozwoleniem na budowę (dwa stanowiska na naprawę tir, myjnia, okręgowa stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł130,60 m² 5 742,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Zamieszkaj w domu w spokojnej okolicy na osiedlu Chmielnik. Dom w doskonałej lokalizacji, z dala od głównym dróg, a jednocześnie kilka minut od centrum! 1. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł51,75 m² 14 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem gotowym do wprowadznia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,75.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł29,28 m² 12 465,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Takie ceny mieszkania w nadmorskim kurorcie ? okazja! Super oferta, dobra cena i atrakcyjna lokalizacja. Świetna inwestycyjna oferta położona w malowniczym miasteczku, nadmorskim kurorcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 549 000 zł151,20 m² 10 244,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Jeżeli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym zlokalizowanym w zielonej spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Dom zlokalizowany w Bezrzeczu. Duże przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,92 m² 10 466 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim | 63,92 m | 5 piętro | Garaż podziemny | Komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

/ rezerwacja / na sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej, gdynia, ul. Miegonia. Widok na morze! dom Dom o powierzchni 153 m2 usytuowany na płaskiej, słonecznej działce od strony.

Szczegóły ogłoszenia

6 596 zł194 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa/produkcyjna o pow. 193,85 m2. Moduł znajduje się wewnątrz budynku, z małym pomieszczeniem, które można wykorzystać na biuro. Oferta handlowa wynajmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²174 m² 9 744 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia przestronny, wyposażony lokal biurowy o metrażu 174 m2 w biurowcu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Najemca nie płaci prowizji. Układ pomieszczeń: - open space -.

Szczegóły ogłoszenia

636 800 zł3 200 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Serock ul. Franciszka Marii Lanciego Kontakt:   Na sprzedaż 4 działki ( ok.3200m2 ) z 14 działek nr.73/35 73/50 o łącznej powierzchni 11803m2.Teren objęty MPZP MN15.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł1 500 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nowe Siołkowice, powiat opolski, obiekty o charakterze produkcyjnym,4700 000 zł, sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomości, o łącznej powierzchni użytkowej 1500 m2, usytuowana na 68.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Najemcy. Na wynajem oferujemy lokal o powierzchni 120 m2 położony w miejscowości Borki na granicy z Rynią,.

Szczegóły ogłoszenia

4 554 zł2 277 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu o pow. 2277m2 na działce nr 115/13 w Piechowicach z przeznaczeniem na usługi.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36,60 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,6m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu Kołobrzeskiego. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2000 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł405,40 m² 39,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Stylowy, nowoczesny dom W konstancinie Z pięknym ogrodem Nowoczesna bryła | Jasne wnętrza | Otwarty charakter domu | 3 sypialnie | Biuro na parterze | Idealne dla rodziny z dziećmi *****.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł120 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Prestige Nieruchomości prezentuje funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 120 m , który znajduje się w miejscowości Tarkowo Górne, gmina Złotniki Kujawskie. Całość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł37,23 m² 5 345,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dużej kawalerki zaaranżowanej na mieszkanie dwupokojowe, usytuowanej na 6 piętrze wieżowca na spokojnym Osiedlu Nowiny w Rybniku. Nieruchomość składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

58,59 zł/m²128 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Leach & Lang z przyjemnością prezentuje wyjątkowy lokal o powierzchni 128 m, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i komforcie pracy. Przestrzeń obejmuje trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

40,08 zł/m²62,37 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal handlowo - usługowy zlokalizowany przy Placu Solidarności w Wałbrzychu. Lokal znajduję się na parterze w zadbanej kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 na ostatnim (czwartym) piętrze (bez windy) na Osiedlu Tysiąclecia. Idealne dla rodziny, pary lub studentów. Jeden pokój jest w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rynica

Rynica,zachodniopomorskie

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:591 m²

Oferta nieruchomości - Dom w stanie surowym otwartym w Rynicy, gmina Widuchowa, województwo zachodniopomorskie Szanowni Państwo, przedstawiamy unikalną ofertę zakupu domu w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 002 m² 9,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni około hektara w gminie Stanisławów. Mamy do zaoferowania działkę bez możliwości uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, położoną w Suchowiźnie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 402 m² 45,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży widokowa działka budowlana znajdująca się W miejscowości sanka oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze Do sprzedaży widokowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

230 641 zł1 159 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/14 i pow. 1159m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

334 260 zł111,42 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111,42 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Wiejskiej w Braniewie. W budynku znajdują się tylko 3.

Szczegóły ogłoszenia

105 525 zł3 015 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: sarnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim i gminie Kościerzyna, nad rzeką Wierzyca. W sąsiedztwie jeziora Zagnanie.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł35,22 m² 26 831 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości: mieszkanie w inwestycji Riverside Apartments: funkcjonalne studio o powierzchni 35,22m2 wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie bardzo atrakcyjne działki budowlane. Każda o powierzchni - 1300 m2 (13 ar). Działki zlokalizowane są w miejscowości Łąkta.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł45,91 m² 6 904,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofiilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

698 750 zł42,40 m² 16 479,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Perfekcyjnie zlokalizowane 2-pok.mieszkanie o pow. 42,4m2 w Gdańsku na Żabiance w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących kontakt z naturą i bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.