Nieruchomości

239 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w inwestycji Leśne Apartamentym Cedzyna, w sąsiedztwie hotelu Echo oraz Hotelu Uroczysko. Na powierzchnię 30 m2 składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²172,54 m² 3 451 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Kolejowa 16, czarny Dunajec Powierzchnia najmu.: 172,54 m2 Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. 3871 o pow. 671 m2 Cena: 20 zł / m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 234 m² 7,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Dostępny od Czerwca 2026! Do wynajęcia od zaraz 9-pokojowy dom z garażem, balkonem i dużym ogrodem na Muchoborze Wielkim w ok. ul. Trawowej. Spokojna i bezpieczna okolica z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 582 zł46,24 m² 8 900,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł58,40 m² 4 571,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nowa, niższa cena! Dlaczego to mieszkanie to dobry wybór? Spokój i zieleń: lokalizacja na 4. piętrze gwarantuje brak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wapnica,zachodniopomorskie

2 700 000 zł213 m² 12 676,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego domu położonego w malowniczej okolicy Wapnicy, gminy Międzyzdroje, w dolinie Trzciągowskiej. Ta piękna nieruchomość oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

65,45 zł/m²110 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-biurowy do wynajęcia - centrum miasta Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 110 m , położony w ścisłym centrum miasta. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 408 zł53,91 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie A14 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł93 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Rębielcz, w gminie Pszczółki, z dogodnym dojazdem do oraz drogi krajowej. Dom: budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 200 m² 258,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 2400 m2 w miejscowości Długomiłowice (gmina Reńska Wieś).

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł930 m² 956,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:14 694 m²

Pałac w Sulicicach - do kapitalnego remontu Lokalizacja: sulicice, województwo pomorskie Typ nieruchomości: pałac Powierzchnia budynku: około 930 m Działka: 1,4694 ha Stan: do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł5 715 m² 32,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlano-rolna, zlokalizowana w powiecie makowskim, około 4 km od Różana, na terenach rozciągającej się pomiędzy rzeką Narew a lasami Puszczy Białej.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł78,41 m² 26 769,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Najbardziej prestiżowa lokalizacja w centrum Warszawy tętniący życiem Plac Zbawiciela z kultowymi kawiarniami i restauracjami. W najbliższej okolicy znajduje się również modna Hala.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł50,10 m² 5 968,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 50,10 m2 położonego na czwartym piętrze w bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować jasne, jednopokojowe mieszkanie przy ulicy Wójtowskiej Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze i jego metraż liczy 20 m^2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł72,22 m² 14 261,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Henryka i Karola Czeczów - Stary Złocień Mieszkanie 4 pokojowe - 2 poziomowe Miejsca garażowe oraz piwnica 72,2m2 Prezentujemy 4-pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 72,2 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł823 m² 1 337 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,23 ar. w pierwszej linii zabudowy z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej asfaltowej. Działka zabudowana domem o pow. ok 160m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł62,45 m² 10 806 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: wrocław, krzyki, borek, oficerska. Opis : Na sprzedaż jasne, ciepłe i w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 62,45 m , położone na dziesiątym (przedostatnim) piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 mkw na warszawskiej Białołęce. Lokal mieści się na zamkniętym osiedlu przy ul. Książkowej. Znajduje się na 1. piętrze budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 187 m² 90,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Sasino, niedaleko ul. Żurawiej - blisko morza (ok 2,7 km w linii prostej). Ciekawa pod rekreacje. W okolicy oprócz pięknych piaszczystych plaż i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

29,79 zł/m²141 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,90 m² 36,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: lokalizacja: ul. Sienkiewicza 14, biłgoraj I piętro : W kilku słowach: mieszkanie o pow. 43,90 mkw w doskonałej lokalizacji, wyposażona kuchnia, 2 pokoje, miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł6 232 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Oferuję Państwu przepiękną i unikatową działkę budowlaną o powierzchni 6232 m z malowniczym stawem, pięknym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł791 m² 442,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Toruniu na osiedlu Rudak przy ul. Rudackiej. Działka budowlana o powierzchni 791 m2, w kształcie prostokątu o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł25,51 m² 84,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu piękną kawalerkę do wynajęcia, znajdującą się w Rzeszowie przy ul. Solidarności w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam do sprzedaży wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Kępnej w Krakowie. Lokal w ostatnich tygodniach przeszedł generalny remont w czasie którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

537 950 zł1 537 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta specjalna dla dewelopera! Na proponowanej działce można pobudować nawet dwa budynki jednorodzinne dwulokalowe. Do dyspozycji w tej samej cenie również działka obok o powierzchni 1719 m2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 210 m² 471,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość położona w północnej części Lidzbarka Warmińskiego: - w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, - z dobrą ekspozycją od.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł1 007 m² 294,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka o numerze 5374/99 o powierzchni 1007 m2, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł3 662 m² 105,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 3662 m | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3662 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł59 m² 1 338,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Mieszkanie kamienica 59m2 na parterze w miejscowości Strzyżów gmina Strzyżów, powiat Hrubieszów, województwo lubelskie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł221,92 m² 2 027,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:833 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego z poddaszem użytkowym, położonego w miejscowości Aleksandria Druga przy ul. Poprzecznej. Nr działki: 423/6,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł200 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Tylko u Nas Zobacz ten niezwykły dom położony w Zebrzydowicach z funkcją smart home. Dom z 2024 roku, parterowy który oferuje nowoczesne technologie oraz spełni wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

157 140 zł873 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Orzeszu Gardawicach przy ulicy Damrota o pow. 873m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x22, pusta, nieogrodzona, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł44,76 m² 18 543,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44.76 m2. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca na Osiedlu Amsterdam.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł1 426 m² 627,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana bezpośrednio przy ul. Fryderyka Chopina ___ Działka jest położona w Jabłonnie północno-zachodniej, blisko granicy z Legionowem, na jednym z dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Dobra,zachodniopomorskie

999 000 zł6 000 m² 166,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki na granicy Dobrej i Płochocina. Działka o powierzchni 6000 m2 z dostępem do utwardzonej drogi. Dla przedmiotowego terenu brak jest planu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł200 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:904 m²

Gotowiec inwestycyjny w Jantarze! Oferta tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu ofertę domu w Jantarze, który położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Oferta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł1 000 m² 919 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pęcicach Małych gmina Michałowice Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m . Działka posiada drogę dojazdową oraz dostęp do mediów: woda, gaz, światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł7 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Jasin, w okolicy ulic Ziołowej, gerberowej i Grudzińskiego. Działka ma obszar 7000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

46,23 zł/m²140,60 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu lokal użytkowy na wynajem w centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej, zadbanej kamienicy w ścisłym.