Nieruchomości

238 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

327 763 zł33,79 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przemyślana przestrzeń w centrum Łodzi To kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w sercu Łodzi, w pobliżu uczelni, komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł300 m² 5 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji 2 km od Zatoki Puckiej Wszystkie zdjęcia oferty ( 30 ) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł71 m² 16 478,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - ul. Belwederska 19 Jeśli szukasz mieszkania z klimatem, przestrzenią i zielenią za oknem, ta oferta jest dla Ciebie. To jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Mielcu al. Ducha świętego. O powierzchni 61 m2 , 3 pokoje , na I piętrze. Duży balkon , domofon, miejsce parkingowe. Mieszkanie jest umeblowane gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł56,24 m² 12 446,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,24 m z dostępem do dwóch ogródków, położone na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w dzielnicy Wola Duchacka przy ulicy Sebastiana Klonowica w Krakowie. Oferta na wyłączność, tylko u nas! We speak.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł46,50 m² 15 462,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne Huby Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne wnętrze i duża loggia tworzą komfortową przestrzeń do codziennego życia w centrum miasta. Funkcjonalny układ oraz wyposażenie mieszkania odpowiadają potrzebom singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,33 m² 12 228,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Łostowice | 3 pokoje | ogródek 90 m | komfort i spokój blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,33 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 250 zł34,30 m² 15 022 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie dobre na start! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 34,3 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, holu oraz balkonu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł55,69 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jeśli szukasz wymarzonych, przestronnych wnętrz, w których od razu poczujesz się jak w domu, a duża, widna kuchnia to absolutny priorytet ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł215 m² 46,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Blizne Jasińskiego / ul. Prusa / 215 m2 / 5 pokoi / działka 400 m2 / garaż Współczesny dom w zabudowie bliźniaczej na terenie gminy Stare Babice. Dom Nowoczesny dom, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od: 01.06.2026r. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m, położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku z 2018 roku przy ul. Szkolnej w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju a jednocześnie dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł240 m² 912,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem inwestycyjnym 220 m | działka 962 m Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł89,20 m² 7 567,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Poznaniu na Sołaczu (jeżyce). Najważniejsze informacje: powierzchnia mieszkania: 89,20 m dodatkowo piwnica 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania z balkonem w najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji? Osiedle, które oferuje dostęp do pełnej infrastruktury to twój priorytet w poszukiwaniach?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 772 zł60,45 m² 16 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy w nowo wybudowanej inwestycji. Gotowe do odbioru lokale usługowe z witrynami w pierwszej linii zabudowy lokale o wys. > 3m miejsca postojowe dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł42 m² 18 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych o powierzchni 54 m2 każdy, posiadających osobne księgi wieczyste. Obecnie mieszkania zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł26,85 m² 11 173,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja oraz skomunikowanie: mieszkanie na osiedlu położonym w pobliżu Centrum Pruszcza Gdańskiego z ciekawą architekturą bloków łączących funkcję mieszkaniową z usługową.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł59,64 m² 15 576,79 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam przestronne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, w świetnej lokalizacji - niecałe 300 m od powstającej stacji metra Lazurowa oraz w pobliżu tramwajów,.

Szczegóły ogłoszenia

319 550 zł40,20 m² 7 949 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Parter: 2.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł6 467 m² 1 376,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 696 m²

Opole - na sprzedaż duży budynek w centrum miasta, ul. Korfantego. Opis: nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. Działka jest zabudowana kompleksem budynków biurowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52,90 m² 14 744,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Magellana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1981 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

55,90 zł/m²80,80 m² 4 517 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: 76,92 m2 wykończone biuro, możliwość pełnego umeblowania Zalety nieruchomości: kameralny Budynek biurowy o wysokim standardzie wykończenia z dostępnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

4 476 €566 m² 7,91 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 389 m2 wraz z powierzchnią biurowo socjalną 177 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: okęcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 631 885 zł92 m² 17 738 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 651 zł41,70 m² 16 898 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ciekawe mieszkanie na ostatnim piętrze! do metra dotrzesz W 15 minut! Apartament o powierzchni 41,7 m2 usytuowany jest na III piętrze i składa się z salonu z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł177,45 m² 7 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Enklawa Jurajska to położone przy Alei Jurajskiej w Balicach. Osiedle nowych domów w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojących. Dobrze zaprojektowany, elegancji dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Lelewela. Zadbany budynek z windą znajduje się w centrum nieopodal skrzyżowania pl. Legionów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 907 €675 m² 8,75 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 516 m2 wraz z powierzchnią biurową 159 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: okęcie,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł297 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania prawo użytkowania działki rod - Rodzinny Ogród Działkowy - Graniczny położony w na granicy Tomic i Wadowic. Działka ma powierzchnię 297 mkw i zabudowana jest domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43,70 m² 11 899,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Kraków | 43,7 m | Os. Na Stoku Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,7 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Szukasz spokojnego miejsca do życia z szybkim dojazdem na uczelnię i do centrum? Na wynajem komfortowy, niezależny pokój na os. Chrobrego 41a w Poznaniu w świeżo wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 721 zł72 m² 12 663 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 789 zł106 m² 8 951 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

4 linie autobusowe W tym autobus do warszawy, 2 km do szkoły podstawowej. 500 M do biedronki. Mamy do zaoferowania Państwu 2-kondygnacyjny segment środkowy o powierzchni 106 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł20 m²

 

Piętro:1/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Polecam do wynajęcia dla pary lub singla, duży pokój z balkonem, w mieszkaniu 3 pokojowym o metrażu 57m2 na osiedlu Psie Pole. Świeże, czyściutkie i zadbane mieszkanie. Mieszkanie.