Nieruchomości

238 356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 300 000 zł127,18 m² 18 084,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 217 m²

Cygański Las - działka 2217 m2 - budynek mieszkalny (była leśniczówka) i gospodarczy - zabytek. Nieruchomość atrakcyjnie położona w Cygańskim Lesie w Bielsku-Białej. W jej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 447 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pięknie położona działka rolna w kształcie trapezu o powierzchni 3447 m2 w Zabłudowie, posiada warunki zabudowy. Działka nie jest ogrodzona. Wymiary działki:75x78x234x62.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł42 m² 18 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na Sprzedaż Nowy Apartament 2-Pokojowy z Dużym Balkonem i Miejscem Parkingowym w Kołobrzegu Oferujemy komfortowy, nowoczesny apartament, usytuowany na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 737 m² 20,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł450 m² 1 364,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

-nowa cena (-123 000zł) - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu budynek usługowo mieszkalny o powierzchni 450m2, znajdujący się w miejscowości Kleszczele. Budynek z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 143 zł59,23 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas, oferta na wyłączność! W ofercie naszego biura mamy działkę budowlaną, położoną w miejscowości Ligota Prószkowska, w gm. Prószków. Atutami nieruchomości są: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 055 zł65,57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 082 m² 67,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości peper house! lokalizacja: działka znajduje się w malowniczej miejscowości Bąk, w gminie Karsin. Jest to spokojna okolica, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 044 m² 118,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 30a, w Stryszawie koło Suchej Beskidzkiej - zachodnia część powiatu Suskiego. Działka jest płaska, ma kształt prostokąta o wymiarach 20x150m. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł74 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m 2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka i funkcjonalna architektura wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł320 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Wyjątkowy dom Z przestrzenią dla biznesu luksusowe połączenie funkcjonalności I komfortu życia Lokalizacja: cieszyn Powierzchnia całkowita: 320 m Powierzchnia działki: 15,71 ar.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47 m² 10 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kompletnie wyposażone mieszkanie w nowym dwukondygnacyjnym, czternasto-lokalowym budynku mieszkalnym, położonym na osiedlu Chopina, 6 km od morza (ścieżka rowerowa), 2 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł38,63 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

IV kwartał 2024 Bezpośrednio od dewelopera Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Metraż 38,63 m2 Liczba pokoi 2 Piętro 0 Cena 509.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 000 000 zł97,70 m² 10 235,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Rezerwacja! akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²72 m² 4 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Pomieszczenia biurowe na wynajem w wysokim standardzie na Gumieńcach. Powierzchnia do wynajęcia to 4 osobne pokoje na parterze: -10m2 -9,72m2 -20m2 -32m2. Nowoczesne pomieszczenia, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

67 476 zł22 492 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu nieruchomości w miejscowości Rogów Sobócki dz. nr 130/1 obr. Rogów Sobócki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 466 zł64,42 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kłopotów,dolnośląskie

65 000 zł1 499 m² 43,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 14996 m2, położonej w Kłopotowie, gm. Lubin. Działka według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ma.

Szczegóły ogłoszenia

300 700 zł3 007 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3007m2 w kompleksie działek ul. Osadników Wojskowych Kołczewo gm. Wolin. Dostępne jeszcze 2 kolejne o podobnym obszarze. W kompleksie są już działki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł130 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Ostatnie wolne domy W ofercie! Kameralne osiedle domów szeregowych położone w sercu Ożarowa Mazowieckiego, jedyne 9 km od Warszawy. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł9 621 m² 28,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które trudno opisać jednym słowem bo łączą w sobie spokój natury, ogrom możliwości i prawdziwy klimat ucieczki od świata. Ta wyjątkowa nieruchomość to właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł23,70 m² 11 940,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

** Oferta tylko w Biurze knc city ** świdnik: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł178 m² 3 342,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom w samym sercu Bochni - na wzgórzu jednej z willowych dzielnic, przy ulicy Dębczej. Zlokalizowany na działce o powierzchni 480m2, położonej przy cichej, asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł59,44 m² 9 925,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie w nowoczesnym bloku z windą z 2009 roku na Zarzewie. Składa się z: salonu, otwartej kuchni, części jadalnianej, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150,33 m² 9 911,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Tylko W best nest! Sprzedam dom w malowniczej okolicy - u stóp Skrzycznego, tuż przy lesie. Idealny dla miłośników gór i aktywnego wypoczynku. Marzysz o ucieczce od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Laseczno

Laseczno,warmińsko-mazurskie

800 000 zł244 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompletne gospodarstwo rolne specjalizujące się w produkcji mleka z budynkiem mieszkalnym, obiektami gospodarczymi oraz gruntami rolnymi o łącznym.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł55,52 m² 9 780,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 55,52 m2,znajdujące się w zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł35 206 m² 28,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni ok 3,5 ha - teren po wyrobisku wapienia - gmina Olsztyn, powiat Częstochowski. Na sprzedaż grunt o powierzchni 35 000 m , położony w gminie Olsztyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł270 m² 6 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 293 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana blisko centrum Witkowa, składająca się z domu mieszkalnego, wytwórni parkietu i tartaku, na działce o pow. 11293 m2. Zamieszkały, bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 900 zł103,38 m² 18 958,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Housing Market ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy luksusowy apartament w sercu Bydgoszczy. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej inwestycji renomowanego dewelopera awz - Nowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 375 zł41,15 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 560 m² 289,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka budowlana położona w spokojnej okolicy w miejscowości Rusiec. Działka prostokątna, bardzo dobre wymiary ok. 43x57 Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł170 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Wynajmujemy Segment z tarasem otoczonym zielenią, z klimatyzacją, o loftowym charakterze! To idealna opcja dla osób ceniących dostęp do oferty kulturalno-rozrywkowej stolicy. Pod lupą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł69,05 m² 7 239,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogrodem 15 min od jeziora | II etap sprzedaży. Inwestycja Szczęśliwa 1 to kameralne osiedle nowoczesnych domów dwulokalowych w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

68,01 zł/m²291,15 m² 19 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować ofertę lokalu biurowego do podnajęcia w Krakowie o powierzchni 275,97 metrów kwadratowych netto (pow. Użytkowa) i 291,15 metrów kwadratowych brutto na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł101,99 m² 10 775,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, w których po prostu chce się mieszkać. Cisza, przestrzeń, komfort i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki bez kompromisów. Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,48 m² 8 696,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni (50,5m2) znajdujące się w bloku na parterze na Osiedlu Leśnym. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura nieruchomości Nasalski Ekspert.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29,47 m² 4 580,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 972 m²

Klimatyczny domek letniskowy w sercu natury Giby | las, cisza, plaża w zasięgu spaceru Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć? Ten domek to idealna baza na weekendy, wakacje.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,05 m² 20 584,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium z Miejscem Postojowym - 100 m od plaży w Grand Laola spa Zapraszamy do zakupu luksusowego apartamentu o powierzchni 41,05 m2, położonego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 800 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki w otoczeniu zieleni. Duża ustawna działka w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz lasu , co zapewnia nam ci sze i relaks. Możliwość dokupienia działek bocznych.