Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Centrum Częstochowy okolice Pacu Daszyńskiego pow. 140m2 na II piętrze kamienicy z widokiem na Plac Daszyńskiego. Lokal składa się z dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł76,73 m² 12 368,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Wysokie sufity - ponad 3 metry Po remoncie instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej Blisko głównych atrakcji turystycznych Gdańska mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,90 m² 9 393,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Dąbrowskiego w Rumii, dzielnica Janowo Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon i zejściem do przydomowego ogródka, 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł28,70 m² 9 407,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jaworze, ul. Cieszyńska - gotowe do zamieszkania M2 (28,7 m ) - świetna infrastruktura w okolicy i szybki dojazd do S52 Na sprzedaż ustawne, 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49 m, usytuowane na I piętrze (2. kondygnacja) odrestaurowanej kamienicy, położonej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł156 m² 92,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament W pobliżu szkoły brytyjskiej Idealny dla rodziny | 2 tarasy | 4 pokoje | 2 miejsca postojowe ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Salon połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł801 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie pojawiła się wyjątkowa działka budowlana położona w Kamienicy, w spokojnej i kameralnej części miejscowości, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,40 m² 13 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z super potencjałem o powierzchni 36, 40 m2 zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowaniem dzielnicy Krowodrza - Azory. Mieszkanie położone na ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł92,02 m² 13 475,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie, w którym po prostu chce się być - 92 m przestrzeni, ciszy i zieleni. To propozycja dla osób, które szukają równowagi między komfortem domu, spokojem niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł156,12 m² 9 992,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu niezwykle ciekawe mieszkanie położone w Karpaczu - ul. Emilii Plater. Nieruchomość znajduje się w budynku po przebudowie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł991 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana o powierzchni 991 m w miejscowości Konarskie - gmina Kórnik, powiat poznański, województwo wielkopolskie Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 65/2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²480,16 m² 28 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokale w nowoczesnym budynku biurowym, blisko Centrum Gdańska. Komunikację miejską zapewniają przystanki, tramwajowe oraz autobusowe bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł55 m² 4 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Przytulny wiejski dom w sielskiej okolicy na roztoczu poszukuje nowego właściciela! Bardzo zadbany dom o powierzchni 55 m na sporej, zagospodarowanej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł120 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący o powierzchni ok.120m2 usytuowany na działce 2500m2 we wsi w okolicach miejscowości Narew. Przestrzeń mieszkalną stanowią trzy pokoje, kuchnia z jadalnią. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szlembark,małopolskie

564 000 zł1 080 m² 522,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Szlembark z widokiem na panoramę Tatr. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej wsi Szlembark (powiat nowotarski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł7 700 m² 20,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 77 arów Ryglice Marzysz o domu z pięknym widokiem i ciszą wokół? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż oferujemy przepięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Tylko u Nas! Nieruchomość zostanie wydana w stanie deweloperskim. Projekt domu- dom w Klematisach 12b.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł40 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2 znajdujące się przy ulicy Rydlówka, w Krakowie. Dostępne również inne metraże I kondygnacje. * II piętro * bez pcc * do.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 000 zł99 093 m² 474,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną - blisko centrum, szkół i skm! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni blisko 10 ha, idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł800 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 919 m²

Biuro nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Lublinie przy ul. Abramowickiej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 0,8919 ha.

Szczegóły ogłoszenia

105,56 zł/m²18 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu lokal usługowo-handlowy położony w nowo wybudowanym budynku w samym centrum Swarzędza przy ul. Nowy Świat. Bardzo dogodny dojazd dla mieszkańców północnej jak.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 064 m² 159,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2064 m położoną w malowniczej Rejentówce. Działka jest ogrodzona siatką, w której znajduje się skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł82 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy, klimatyczny i bardzo przytulny apartament o powierzchni 82 m z antresolą i balkonem, położony na kameralnym osiedlu Zielona Podkowa, tuż przy malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 250 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1250 m, położona w malowniczej miejscowości Duchnów, w gminie Wiązowna. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 40 x 33.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł29 800 m² 9,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę rolną w Woli Gałeckiej *** Szukasz działki pod działalność rolniczą , działka z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane w sercu Kociewia Kleszczewo Kościerskie Cisza, natura i sielski klimat idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję! Oferujemy sześć działek budowlanych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²833 m² 20 825 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem wyjątkowy lokal handlowo -usługowo o pow. 833m2 - idealny np. sklep, show room, pod salon vr lub Pixel- XL, lub pod podobne działalności, - brak zgody na prowadzenie: siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 159 m² 741,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Budynek biurowo-usługowy przy Parku Centralnym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 311, 313/4, 391 o łącznej powierzchni 2077.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł84 m² 3 748,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie do odświeżenia na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy po termomodernizacji w dzielnicy Stare Miasto (ul. Berka.

Szczegóły ogłoszenia

2 164 000 zł17 316 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Działka o pow. 1,73 ha o wszechstronnym przeznaczeniu w doskonałej lokalizacji. Biłgoraj, ul. Biłgorajska Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł55,49 m² 6 756,17 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pr zytulne, słoneczne 2 pokoje z dodatkowym biurem/spiżarnią - Gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, które jest ciepłe, ciche i oferuje dodatkową przestrzeń do pracy lub przechowywania? To.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł4 850 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 850 m²

Oferuję do wynajęcia obiekt przemysłowo biurowy w Zabrzu, 784 m kw, na działce 4850 m kw (powierzchnia asfalt). Teren pod działalność przemysłową. Opis nieruchomości: oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

419 060 zł36,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na I piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Tomaszyn

Tomaszyn,warmińsko-mazurskie

394 400 zł46 400 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna nr 50 o powierzchni 4,64 ha (46 400 m ) Tomaszyn, gm. Olsztynek Teren w jednym rozłogu, z wyraźnie wydzieloną częścią leśną. Dobra propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł7 049 m² 23,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gmina Laskowa, obręb laskowa o powierzchni 7049 m2. Działka budowlano - leśna, która.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,60 m² 16 825,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 624 000 zł8 200 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 8200 m2 w Marcinkowicach przy ul. Wrocławskiej, media w drodze (woda, gaz, energia elektryczna, kanalizacja miejska). Działkę w mpzp oznaczono symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł187,50 m² 853,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Rezerwacja! Do sprzedania budynek, w którym aktualnie prowadzony jest sklep wielobranżowy w miejscowości Smogóry, lubuskie (słubicki, ośno Lubuskie, smogóry) Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł15 268 m² 49,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa oferta - tylko 50 zł za m , do negocjacji! Szukasz dużej, atrakcyjnej działki w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy piękną, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

5 655 000 zł378 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnej Willi położonej w sercu Woli Justowskiej. Opis nieruchomości - Prezentujemy.