Nieruchomości

238 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 837 600 zł58 376 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: niedźwiada, gmina Łowicz, woj. łódzkie. Powierzchnia: 58 376 m (5,8376 ha). Najważniejsze atuty nieruchomości: idealna lokalizacja logistyczna 1,5 km od drogi krajowej dk92, 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł72 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 72000m2 w miejscowości Szczepkowo Borowe. Teren na którym się znajduje nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka zalesiona,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł79,55 m² 18 843,49 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe w standardzie premium, na.

Szczegóły ogłoszenia

135 600 zł4 520 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Dębnie o numerze ewidencyjnym: 1764 - 4 520 m2 Oddalona od drogi wojewódzkiej 969 w odległości ok. 80 metrów. Istnieje możliwość dokupienia działek.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Konin

Konin,wielkopolskie

900 000 zł1 670 m² 538,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Do sprzedania hala 1300 m2, dom o pow. 370 m2 w Dąbiu 1,5 km od A2 18 km do Koła, jadąc samochodem 1,3 h do Poznania,1,5 h do Warszawy, 50 min do Łodzi 50 km. Same centrum Polski na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł136 m² 6 360,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż nowoczesny, nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 136 m, z garażem w bryle budynku oraz działką o powierzchni 535 m. Dodatkowym atutem jest strych do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Brodnica,kujawsko-pomorskie

399 000 zł74,67 m² 5 343,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę nowego mieszkania w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w miejscowości Jeziórki (gmina Osiek) - tylko 5 minut od Brodnicy! Osiedle obejmuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem całe pierwsze piętro w budynku wolnostojącym, jednopiętrowym o powierzchni ok, 170m2. Doskonałe, gotowe miejsce na salę bankietową, imprezy okolicznościowe, komunie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 856 zł61,52 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Głogów, ul Bolesława Wysokiego, mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym, o pow 61,52 m2 w cenie 479 856 zł. Wakacyjna promocja. Każdy budynek wyposażony w windę, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²458,19 m² 10 538 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

458 m2 Biuro | Śródmieście | Metro Dw. Gdański | Standard Premium Oferujemy do wynajęcia prestiżową powierzchnię biurową w nowoczesnym 25-piętrowym biurowcu w sąsiedztwie Parku Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63 m² 6 984,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 mkw, znajdujące się na 4 piętrze w bloku. Budynek znajduje się na Ustroniu III - co stanowi idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 200 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: malownicza działka budowlana w okolicy Limanowej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej, zlokalizowanej w urokliwej, górskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł2 436 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 2436 mkw. położona we wsi Przypki. Lokalizacja na terenie zadrzewionym o luźnej, niskiej zabudowie gwarantuje spokój. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka położona w Strumianach obok Kostrzyna. Oddalona o 1,5 km od Kostrzyna i o 23 km od Poznania dojazd autostradą A2, a także drogą ekspresową S5 (ok. 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł67,40 m² 9 896,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u mnie Edyta Sidło Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż Luksusowy apartament z balkonami z każdego pokoju | Kameralny blok | Bezczynszowy | 4 minuty od centrum | Topowa lokalizacja Na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 931 m² 153,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki budowlane w Starogardzie Gdańskim - ul. Druha Józefa Grzybka Na sprzedaż komplet dwóch działek budowlanych zlokalizowanych w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł800 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:58 m²

Mamy przyjemność zaprezentować halę produkcyjno magazynową z zapleczem biurowo socjalnym oraz częścią mieszkalną zlokalizowaną w miejscowości Zakrzów, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł94 m² 6 904,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w Skawinie idealne dla rodziny!na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, usytuowane na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50,28 m² 9 447,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Mieszkanie w stanie idealnym, po kapitalnym remoncie wykonanym 3 lata temu! Oferujemy do sprzedania, przestronne mieszkanie o powierzchni 50,28m2, mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł65 m² 9 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: przestronne trzypokojowe mieszkanie w Osiedlu Barwinek! Powierzchnia mieszkania 64,80m Piętro pierwsze Blok z 2001 roku Orientacja:Na trzy strony świata, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

307 440 zł976 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci podatku pcc! Do sprzedania działka - pow. 976 m2 w śródmieściu Będzina! - w dzielnicy willowej, pochyły teren. Działka usytuowana w sąsiedztwie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 800 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana wśród rozległych obszarów zielonych w pobliżu rzeki w Jaktorowie Powierzchnia - 1800 m2 Wymiary - 35 m x 44 m teren równy, porośnięty trawą. Media.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie! atuty: - świetny układ! - Idealne pod inwestycje i wynajem! - Kamienica po generalnym remoncie! - Ekspozycja zachodnia! - Ogród/ patio! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51,23 m² 12 102,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Budynek wyposażony W windę ** W pobliżu las I jezioro ** ścisłe centrum miasta ** przestronny salon Z aneksem kuchennym ** możliwość aranżacji dwóch oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł35,50 m² 5 492,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw., stanowiące odrębną nieruchomość, bezczynszowe, położone na pierwszym piętrze w bloku w Czarnej Dolnej, w gminie Czarna,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²10,98 m² 439 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kamienica Myślenice, rynek (po dawnym banku pko) Wyjątkowa oferta! Do wynajęcia przestronna, wielofunkcyjna kamienica położona w samym sercu Myślenic bezpośrednio przy Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł918 m² 107,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę pod budowę domu jednorodzinnego położoną w Tarnobrzegu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Wielowieś. Okolica oferuje ciszę, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²17,47 m² 1 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Rafał tel. ;   Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia otwarta przestrzeń usługowo -biurowa ok 17 m 2 rejon ulicy Belwederskiej , na terenie Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł27 220 m² 36,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czechowice dziedzice teren przemysłowy utwardzony cena 36,74zł/m 2 netto Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 2,7220ha położona w Czechowicach-Dziedzicach. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł79,98 m² 8 439,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania- apartamentu trzypokojowego z balkonem w centrum Bolesławca. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pieńsk,dolnośląskie

1 350 000 zł7 039 m² 191,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka inwestycyjna na sprzedaż W miejscowości pieńsk! powierzchnia 7039 M2!nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt przedstawić wyjątkową ofertę dla.

Szczegóły ogłoszenia

75,38 zł/m²106 m² 7 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękny, w pełni umeblowany, unikalny lokal usługowy o powierzchni 106 m , umeblowany, idealny pod studio nagrań, agencję reklamową lub biuro. Lokal w doskonałej lokalizacji (tuż.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł95 m² 4 410,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 449 000 zł teraz 419 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca przy ulicy Warszawskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży sześciu działek budowlanych w Zalesiu koło Szubina o wymiarach; trzy działki 1200m2, 1342m2, dwie działki 1437m2. Media; woda Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł430 m² 18 581 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Avenue Estate prezentuje unikalną, nowoczesną, luksusową rezydencję z basenem urządzoną w nowoczesnym stylu usytuowaną na zalesionej działce o powierzchni 2150 m2 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 497 m² 60,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś o powierzchni 1497 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 900 zł148 m² 6 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²40,73 m² 2 729 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

46,15 zł/m²195 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o charakterze handlowo-usługowym (pow. 195 m2) zlokalizowany przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Lokal posiada własne wejście z ulicy a jego układ przestrzenny daje możliwość.