Nieruchomości
238 331 ogłoszeń
Od najnowszych
499 000 zł3 600 m² 138,61 zł/m²
Działka Dzikowo
Dzikowo,kujawsko-pomorskie
87 000 zł1 160 m² 75 zł/m²
Dom z garażem, ul. Chęcińska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
719 000 zł135 m² 5 400 zł/m²
Rynek pierwotny
422 096 zł37,62 m² 11 219,99 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka
Kraków,małopolskie
859 000 zł65,97 m² 13 021,07 zł/m²
220 000 zł1 800 m² 122,22 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska
Poznań,wielkopolskie
655 000 zł41,82 m² 15 662,36 zł/m²
Dom bliźniak
Brwinów,mazowieckie
1 490 000 zł143 m² 10 419,58 zł/m²
Biuro klimatyzowane Warszawa
Warszawa,mazowieckie
200 zł/m²50 m² 10 000 zł
Działka budowlana przy lesie Janopole
Janopole,mazowieckie
44 900 zł792 m² 56,69 zł/m²
Działka Przedewsie
Przedewsie,mazowieckie
95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²
Biuro klimatyzowane Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
50 zł/m²70 m² 3 500 zł
1 140 000 zł79,83 m² 14 280,35 zł/m²
Działka rolna przy lesie Piaseczno
Piaseczno,zachodniopomorskie
160 000 zł7 899 m² 20,26 zł/m²
Apartament
Gorzyczki,śląskie
449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mały Rynek
Żyrardów,mazowieckie
349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²
Mieszkanie z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
6 100 zł60 m² 101,67 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
369 000 zł78,57 m² 4 696,45 zł/m²
Dom Stare Strącze
Stare Strącze,lubuskie
289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Spółdzielców
Turek,wielkopolskie
1 100 000 zł98 m² 11 224,49 zł/m²
Działka rekreacyjna ogrodzona Radzyń Chełmiński
Radzyń Chełmiński,kujawsko-pomorskie
52 000 zł500 m² 104 zł/m²
Działka budowlana
Poznań,wielkopolskie
14 900 000 zł67 675 m² 220,17 zł/m²
Biuro, ul. Targ Drzewny
Gdańsk,pomorskie
64,99 zł/m²56,90 m² 3 698 zł
Działka budowlana uzbrojona Byszki
Byszki,wielkopolskie
114 240 zł952 m² 120 zł/m²
68 000 zł1 235 m² 55,06 zł/m²
Kawalerka, Aleja Stanów Zjednoczonych
Warszawa,mazowieckie
485 000 zł25,92 m² 18 711,42 zł/m²
Rynek pierwotny
652 800 zł54,40 m² 12 000 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sobieralskiego
Gniezno,wielkopolskie
369 000 zł48 m² 7 979,17 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Prosta
Warszawa,mazowieckie
23 500 zł125 m² 188 zł/m²
Lokal użytkowy
Kraków,małopolskie
52 zł/m²39 m² 2 028 zł
239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²
Dom z tarasem Bieganów
Bieganów,mazowieckie
820 000 zł233 m² 3 519 zł/m²
1 070 000 zł1 105 m² 968,33 zł/m²
Działka Kościernica
Kościernica,zachodniopomorskie
84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²
Mieszkanie, ul. Tetmajera
Kraków,małopolskie
4 237 740 zł260 m² 16 299 zł/m²
1 060 000 zł180 m² 5 888,89 zł/m²
1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²
23 zł/m²700 m² 16 100 zł
Lokal handlowy, ul. Hetmańska
Białystok,podlaskie
46,01 zł/m²163 m² 7 500 zł
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia