Nieruchomości

238 372 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House! Atuty nieruchomości: solidna, powojenna konstrukcja znana z wyjątkowej trwałości Ocieplenie styropianem 10 cm realne oszczędności na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł850 m² 464,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

* zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa działka budowlana w zielonym sercu Cholerzyna - blisko Krakowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 850.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 700 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z mpzp - idealna pod działalność gospodarczą np. wynajem kontenerów. Na sprzedaż działka o szerokości ok. 11 m, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł287,60 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Ligockiej w Katowicach (dzielnica brynów/ligota). Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

17 368 zł668 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow 668 mkw wysokość hal - 9m ogrzewanie - Volcano duży przydział mocy ( kwh ) oświetlenie led świetliki brama z pozimu 0 - 4,5m x 4,5m miejsca parking Cena netto:.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł224 802 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w miejscowości Stegny, gmina Pasłęk. Nieruchomość gruntowa ma powierzchnię 22,48 ha. Klasa ziemi głównie psiv 18,3 ha oraz psvi 2,13 ha. W sąsiedztwie lasy, łąki,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł16 398 m² 60,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idea niruchomości przdstawia Tylko w naszym biurze! Działka na sprzedaż w cichej, spokojnej okolicy lasu. Opis działki: na sprzedaż działka o powierzchni 16398 mkw , media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem świeżo wykończone, nowe mieszkanie przy ul. Bylinowej. 2 oddzielne pokoje, kuchnia, balkon Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia, opłaty dodatkowe: czynsz -.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

60 000 zł14 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tylko u nas Miejsce parkingowe w hali garażowej wraz z komórką lokatorską na Sosnowym Lesie - Toruń, stawki, os. "Sosnowy las", ul. Strzałowa. Cena miejsca o pow. około 13-15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

16 720 €4 400 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa typu big-box, zlokalizowana we wschodniej części aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka ok. 26 m | Armii Krajowej | Jana Bytnara Rudego Do wynajęcia odświeżona kawalerka o powierzchni 26 m , idealna dla 1 2 osób. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,86 m² 46,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,86 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa - os. Oświecenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł150 m² 11 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, w bliskim otoczeniu wyciągów i tras narciarskich, składająca się z budynku mieszkalnego dwu-lokalowego. Lokal nr 1 o powierzchni ok. 150.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 000 zł38,65 m² 9 392 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.9 38,65m, 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, duży balkon 8m2, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 936 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa Cena! Działka budowlana w Pyrzycach. Działka położona przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Teren płaski o powierzchni 1936 m2. Dla obszaru brak.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł500 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Sprzedam dom o wielkim potencjale w miejscowości Włodzienin (gmina Branice). W skład nieruchomości wchodzi: działka o powierzchni 0,1080 ha, dom mieszkalny o powierzchni 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 044 m² 632,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 157 m²

Opis nieruchomości Duże powierzchnie biurowe w centrum miasta. Niniejsza nieruchomość o pow. 2157 m jest zabudowana następującymi budynkami: budynek biurowo - techniczny A, pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 000 zł29 299 m² 59,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rolno-budowlana położona w malowniczym i spokojnym zakątku Gminy Godów, obręb Podbucze. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł156,30 m² 14 235,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1320

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży dwa mieszkania, zlokalizowane na drugim piętrze w Rynku Głównym, kraków. Dwa lokale o powierzchni 61,90m2 i 94,40m2 z oddzielnymi Księgami.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł440 m² 7 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na gabinety lekarskie, sklep lub biura Jedyny taki lokal w mieście! Lokal, w którym wszystko się zgadza: - wyeksponowane położenie - idealny stan techniczny (11 lat temu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł114 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament przy Bulwarach Wiślanych - Ustroń Do sprzedaży wyjątkowy dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszej i drugiej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł26,90 m² 5 539,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:27 m²

Na sprzedaż 4-letni wyposażony, gotowy do użytkowania mobilny domek rekreacyjny. Domek do postawienia w dowolnej lokalizacji na własnej działce. Domek dzisiaj jest przechowywany w Szymbarku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 726 625 zł218,13 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: nowe mieszkanie, gotowe do odbioru.Trzy wygodne pokoje i duży słoneczny balkonWygodny, funkcjonalny układ wnętrzaNowoczesna dzielnica miasta Budynek: Rozwijające się osiedleNowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł85,20 m² 12 899,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferuje na sprzedaż 4ro pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cichym, zielonym osiedlu nieopodal stacji metra Stokłosy na Warszawskim Ursynowie. Cisza, spokój i dużo zieleni przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 usytuowane na parterze w kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 299.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²600 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Hale, magazyny, zakład spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 625 zł34,53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Pawła 12, w sercu Katowic. Jest to niepowtarzalna okazja kupna mieszkania w inwestycji, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 600 m2. Nieruchomość składa się z piwnicy, parteru, piętra i strychu. Parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Latowicz, o powierzchni 1000 m2. W ofercie znajdują się cztery działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł5 840 m² 1 198,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny przy ul. Fordońskiej. Objęty mpzp pod zabudowę wielorodzinną wraz z usługami. Szerokość frontu ok 95 m. W celu uzyskania więcej informacji proszę o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 zł18 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information! Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużą antresolą o powierzchni 20 m , położona w kameralnej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²56,20 m² 2 248 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferty nie znajdziesz na otodom! Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Opatowa - idealna przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które zapewni Twojej działalności doskonałą widoczność,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 539 m² 142,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1539 m , zlokalizowana w miejscowości Toporzysko, w gminie Jordanów. Numer ewidencyjny działki: 2494. Szerokość 23m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł40,26 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej w Sosnowcu przy ulicy 3 Maja 28a w Centrum. Niski blok, dwa wejścia do klatki z domofonem. Parking za budynkiem ze szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,60 m² 8 398,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania. Nieruchomość znajduje się w centralnej części Oławy, w lokalizacji zapewniającej dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł471 m² 2 112,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W śródmieściu - idealna pod inwestycję! Parametry techniczne: powierzchnia: 471 m Wymiary: szerokość 27 m, głębokość 17,4 m Media: woda i prąd - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 584 zł49,07 m² 12 197,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na granicy Rumi i Gdyni - idealne połączenie spokoju i miejskiego tempa życia. Mieszkanie znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł826 m² 9 079,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnej przestrzeni do życia blisko miasta, ale z dala od jego zgiełku? Te działki to doskonała propozycja zarówno dla rodzin marzących o własnym domu w otoczeniu natury, jak.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł60,43 m² 16 465 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,43 m, położone na parterze kameralnego budynku czterolokalowego z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się w jednej.