Nieruchomości

238 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Raj na ziemi w wersji nadmorskiej! Są działki, które wyglądają dobrze. I jest ta działka, która wygląda tak, że nawet Google Maps chciałoby tu zamieszkać. Zastań, powiat kamieński,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł92 m² 20 108,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalny apartament 4-pokojowy o powierzchni 92 m2 , w nowej kameralnej inwestycji w Bronowicach, ul. Jordanowskiej.Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł55 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajmu długoterminowego oferujemy atrakcyjne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow. 55m2, jeszcze niezamieszkiwane, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł2 800 m² 446,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 36 arów z domem 182,50 m - Bochnia, ul. Krzyżanowicka | Cisza i spokój, a jednocześnie blisko miasta Szukasz miejsca pod komfortowy dom, inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

5 690 000 zł850 m² 6 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Funkcjonujący pensjonat karpacz gotowa inwestycja Biuro Nieruchomości "contract" ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w cichej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 570 zł29,92 m² 19 871,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% - zakup bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie idealne pod inwestycję tuż przy Dworcu Głównego we Wrocławiu Projekt obejmuje szeroki wybór kompaktowych lokali, głównie jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

27,24 zł/m²193,14 m² 5 261 zł

 

Przeznaczenie lokalu:usługowe

 

Liczba pomieszczeń:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Szamotulska 22a, kaźmierz Powierzchnia uż.: 193,14 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr. 599/3 o pow.1 926 m2 Cena: 27,24 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ustawne mieszkanie z potencjałem podziału na dwa niezależne lokale, usytuowane na najwyższym 3 piętrze kamienicy w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz. Lokal trzypokojowy z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł2 400 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn. Działka o powierzchni 2400m w kształcie prostokąta o wymiarach 56m szerokości (od drogi dojazdowej) na 43m.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł42,10 m² 10 213,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości słoneczne, dwupokojowe mieszkanie funkcjonalny układ pomieszczeń osobna kuchnia mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania o powierzchni 37 m położonego na 6. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście, blisko ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,27 m² 8 440,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Apartament w Mikołajkach o pow. użytkowej 47 m2 w drugiej linii zabudowy od J. Mikołajskiego. Nieruchomość w pełni umeblowana. Apartament nadaje się zarówno co celów prywatnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł360 m² 5 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny dom. Duża działka i przestrzeń. Motycz Piękny dom w świetnej lokalizacji. Duża działka i przestrzeń to tylko niektóre z licznych zalet tego domu. Budynek: - 360 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45,21 m² 42,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu dwupokojowego mieszkania w dobrej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 45,21 usytuowane jest na trzecim piętrze odrestaurowanej i docieplonej Kamienicy. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²303 m² 16 665 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Piękny widok na Plac Wolności, nfm i teatr. Komfortowe biuro w centrum, tuż przy Kazimierza Wielkiego. Lokal biurowy w reprezentatywnej kamienicy, z recepcją, ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

51,55 zł/m²97 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 97,5 m2 usytuowany na parterze budynku z wejściem od strony ulicy i prywatnym parkingiem w Żorach - Rogoźniej w gęsto zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

24 900 zł1 000 m² 24,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sercu natury Łubowa, gm. Tarłów Szukasz miejsca na swój wymarzony dom, gdzie cisza i zapach lasu są na wyciągnięcie ręki? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł98 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną we wsi Pieszczaniki. Parterowy dom o powierzchni ok.98 m2, położony na działce 500 m2, z przynależnym garażem ok. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł74 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Pozostało ostatnie mieszkanie *nowe! dwupoziomowe *duuuży balkon i prywatny ogródek *cicha okolica z widokiem na las *2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł950 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3022 ***** 0% prowizji od klienta kupującego Oferuję do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Brzezie gm. Brześć Kujawski (działka nr 58/30).

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł418 m² 18 660,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Avenue Estate przedstawia elegancką, wolnostojącą willę o powierzchni 418m , położoną w najbardziej prestiżowej części Konstancina-Jeziorny w Strefie A , przy ulicy Potulickich.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł628 m² 794,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Swoszowice/zbydniowice - budowlana działka o powierzchni 6,28 ar, położona w cichej, spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Gołąba. Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

49,83 zł/m²470 m² 23 420 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy O powierzchni 470 M2 W nowoczesnym biurowcu Z ochroną I monitoringiem W czyżynach - okolice al. Jana pawła II Lokal położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł12 100 m² 13,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Nasiegniewie! Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 1,21 ha ( 12 100 m 2 ), klasoużytek lsv, usytuowaną w województwie kujawsko -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 454 m² 246,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Nowość na rynku nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę mieszkalną o powierzchni 3454 m , usytuowaną w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

970 000 zł116 m² 8 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom w Mierzynie przy - 116 m z ogrodem 330 m Na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Mierzynie. Nieruchomość znajduje się w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Najważniejsze atuty inwestycji Domy w Bojanie - kameralna zabudowa jednorodzinna nowoczesne domy z ogrodem i garażem - spokojna lokalizacja w otoczeniu zieleni idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 w eleganckiej kamienicy z 1925 roku. Możliwe dodatkowe umeblowanie! Mieszkanie znajduje się w centralnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²426 m² 9 372 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy: - zlokalizowany w budynku dworca kolejowego w Pszczynie przy ul. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 085 m² 170,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Najważniejsze atuty nieruchomości: lokalizacja w sąsiedztwie lasów, spokojna okolica wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34,11 m² 15 802 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta/pilna sprzedaż mieszkanie 35M2/ ochota/ szpital banacha/ uczelnia wum Idealne dla Klienta Indywidualnego oraz Inwestycyjnego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:3

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa w prestiżowej lokalizacji Stare Koszary, przy ul. Wojskowej w Poznaniu. Budynek Stare Koszary to także świetne miejsce dla biznesu. Poza lokalami biurowymi to również.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł40,23 m² 21 501,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w miejscowości Nagawczyna o powierzchni 60 ar Działka jest w kształcie prostokąta posiada dojazd z drogii gminnej Media: prąd, woda, w odległosci około.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 100 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działka budowlana 3100m2, koziegłowy, mysłów. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną o powierzchni 3100 m2 i szerokości 25m usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 000 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa oznaczona na mapie numerem 254- b o powierzchni 3000 m2, blisko morza i jeziora Gardno. Działka zostanie wydzielona geodezyjnie z działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

813 399 zł198,39 m² 4 100 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 198 m2 | Centrum Koszalina, ul. Armii Krajowej 8 6 kondygnacja , prestiżowa lokalizacja Wyjątkowa lokalizacja: ścisłe centrum Koszalina, naprzeciw dworca pkp i pksdoskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł59,85 m² 60,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Wieliczce. OD 1 sierpnia dostępne Budynek: - 9 budynków mieszkalnych jednorodzinnych - kameralne osiedle - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł67 m² 7 164,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości "home Estate" przedstawia na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Opola. Nieruchomość zlokalizowana jest przy Uniwersytecie Opolskim. Lokal o pow. 68 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł611 m² 194,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjno-budowlana 611 m w otoczeniu lasów i jezior - Uście, gm. Kolsko. Na sprzedaż działka o powierzchni 611 m, położona w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140,35 m² 7 766,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż | solec | fiołkowa | gmina góra kalwaria | segment środkowy | 140,35 M2 | 1 090 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy W stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej.