Nieruchomości

238 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

492 525 zł49,75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Chabrów w Oławie. Inwestycja znajduje się w kameralnym budynku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 000 zł45,76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,53m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł22 000 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości Dzisna. Niska cena przy tak dużej powierzchni działki na pewno będzie sprzyjać inwestycji. W zasięgu wzroku linia.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 043,50 m² 5 749,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Oferujemy unikalną okazję inwestycyjną w samym sercu Bydgoszczy - elegancka kamienica z 10 funkcjonalnymi mieszkaniami, o łącznej powierzchni 1043,50 m . Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł88 m² 9 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 87 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 410m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, ciche i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Władysława Podkowińskiego Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł9 145 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości zakupu nieruchomości opisanej geodezyjnie jako działka nr ew. 90/13 z obrębu Żakowice.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł7 486 m² 400,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 983 m² 78,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Oferta dotyczy działki o numerze E nr 283/250 o wymiarach ok. 32X57 Powierzchnia działki ok 1983 m2 Cena 155 000 zł Na sprzedaż 5 z 7.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł136 m² 2 198,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 770 m²

Dom wolnostojący o pow. 136 m Nieruchomość położona przy ul. Karpackiej w zielonej i spokojnej dzielnicy Dźbów W skład domu wchodzą: - trzy pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

124 200 zł1 800 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niemianowice, gmina Gózd Działka 1800 m2 budowlano-rekreacyjna, atrakcyjnie położona w bliskiej odległości od trasy Radom - Lublin z dojazdem drogą gruntową. Urocze i ciche miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł9 159 m² 114,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Chojniczkach do podziału lub inwestycji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu duża działkę rolną o powierzchni 9159m2. Na działce dodatkowo stoi dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł130 m² 1 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Miller prezentuje na sprzedaż połowę domu w Boguszowie Gorcach położony z dala od zabudowań w otoczeniu malowniczych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł163,30 m² 16 962,65 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

4 pokojowe przestronne mieszkanie (obecnie zaaranżowane na biuro) przy ulicy Bitwy Warszawskiej ze spektakularnym widokiem na Warszawę. Świetna lokalizacja, dużo światła, dobry układ funkcjonalny, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł128,27 m² 7 640,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajmu lokalu użytkowego w Parku Handlowym Grupy rws, położonym w doskonałej lokalizacji przy ul. Wojska Polskiego, będącej jedną z głównych dróg Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł38 m² 19 210,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł850 m² 2 929,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro nieruchomości czestate prezentuje na sprzedaż budynek komercyjny położony w ścisłym centrum Częstochowy przy Alei Jana Pawła II - jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 232 zł45,98 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania w IV etapie nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii Europejskiej przy ul. Portugalskiej osiedle włoska ue4! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł210 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Wiśle, w dzielnicy Malinka, przy ul. Niedźwiedziej. To ustronne i spokojne miejsce na obrzeżach miasta, w kierunku Przełęczy Salmopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 772 m² 225,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam ofertę sprzedaży ustawnej i przestronnej działki o pow. 1772 m2 objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 338 m² 156,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka budowlana położona w miejscowości Rybno, wsi położonej 15 km od Wejherowa. Działka w kształcie trójkąta o wymiarach ok. 46m x 58m x 70m. Możliwość kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł72 m² 12 069,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 70 m | I piętro | garderoba | duży taras Brak Prowizji oraz pcc Inwestycja premium | ul. Pękowicka | północ Krakowa Szukacie mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 45m2 położone na os. Asnyka w Kaliszu.Mieszkanie mieści się na czwartym,ostatnim piętrze bloku. Lokal mieszkalny stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,80 m² 8 974,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, w których układ robi największą różnicę. Tu wszystko jest czytelne i funkcjonalne. Na sprzedaż mieszkanie w Tarnowie przy ul. Spadzistej. Cena: 429 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

357 750 zł1 350 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1360m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Dobczyn. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł362 m² 6 629,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa rezydencja w sąsiedztwie Milanówka - 362 m domu, 3000 m działki, las i szybki dojazd do Warszawy Jeśli marzysz o domu, który zapewni Twojej rodzinie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

199 752 zł1 722 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dębiec poleca działkę budowlaną w Siedlęcinie, jedyne 6 km od Jeleniej Góry! Działka o pow. 1722 m2 zlokalizowana jest na nowo powstającym, kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł900 m² 238,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powitaj Magiczną Działkę wśród Drzew obok Piaseczna! Zapraszamy Cię do odkrycia tej wyjątkowej działki, która ukrywa w sobie niezwykły potencjał! Położona w malowniczej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

104,10 zł/m²48,03 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

najem lokal usługowy Warszawa| lokal usługowy Warszawa | Praga Południe lokal najem | Przedmiotem najmu jest lokal usługowy przystosowany pod kawiarnię / gastronomię (cukiernia, piekarnia).

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł82,53 m² 50,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na wynajem dom wolnostojący przy ul. Sienkiewicza w Goleniowie o powierzchni użytkowej 82,53 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 594 m2, w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł37,90 m² 12 662,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, zapewniającej szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

279 600 zł1 398 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj niezwykłą okazję - urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 1398 m , położoną w malowniczej wsi Jary, zaledwie kilka minut od Obornik Śląskich. Ta oferta to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł7 900 m² 21,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o przestrzeni, w której możesz zbudować swój dom, założyć gospodarstwo lub stworzyć miejsce do życia blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 452 m² 95,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu zakup atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Gołaczowie k. Chojnowa o powierzchni 1452m. Działka oznaczona w mpzp Gminy Chojnów symbolem mu/rm9 tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:608 m²

Okolice Kłodzka Ołdrzychowice Kłodzkie. Atrakacyjny dom na sprzedaż - blisko gór, blisko miasta. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 210 m , posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł122,50 m² 7 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Prezentuję atrakcyjny, jednopiętrowy bliźniak w Rogoźniku. Działka o powierzchni około 400 m2, a sam bliźniak o powierzchni 122,5 m2, stanowiąc doskonałą propozycję dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60,52 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz na wynajem przestronnego i eleganckiego mieszkania w pełni wyposażonego z bezpośrednim dostępem do miejskiej infrastruktury, ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł944 m² 158,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - Żory, rój | 944 m | 150 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 944 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł200 m² 8 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferta dla osób ceniących komfort , wygodę I zarazem szybki dojazd do centrum. Dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2005 r. Dom 2-kondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca dwupokojowe mieszkanie w okolicy ul. Bartyckiej - przy ul. Grupy ak Północ. Możliwość wcześniejszej prezentacji. Mieszkanie o pow. ok. 53 m2, ciche, umeblowane.