Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

880 000 zł130,26 m² 6 755,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem, tarasem i balkonami. Przeginia Duchowna - Gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł19 m² 16 789,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Dochodowa nieruchomość W rejonie galerii krakowskiej - idealna na biuro lub wynajem Szukasz nieruchomości o pewnym statusie - z księgą wieczystą, która zarabia od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

9 270 zł655 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn - 630m2 +25m2 powierzchnia biurowo-socjalna na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od zaraz! Do wynajęcia oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

391 000 zł3 400 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***skrybicze*** działki O powierzchni od 3400 do 4300 M2 *** Przedstawiamy Państwu działki rolne o powierzchni od 3400 m2 do 4300 m2 znajdujące się w miejscowości Skrybicze.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł931 m² 25,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:930 m²

Makler poleca na wynajem halę: ok. 930m 2 powierzchni produkcyjno-magazynowej: w tym: - 180,0m 2 powierzchni biurowo-socjalnej ( 6 osobnych pomieszczeń) - 750,0m 2 powierzchni produkcyjno -magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 285 m² 77,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 12,72 ar zlokalizowaną w miejscowości Straszydle. Dojazd do działki zapewnia asfaltowa droga.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł49,50 m² 32,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przyjemne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł29 900 m² 8,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka na sprzedaż w miejscowości Paraszyno gm. Łęczyce, 2 km od centrum Paraszyna. Nieruchomość znajduje się na terenie z przeznaczeniem pod rolę. Paraszyno to niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł938 m² 138,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, widokowa , 963 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, widokowa, o powierzchni 963 m Piękna, widokowa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł800 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż | działki budowlane 3 x 8 ar | ul. Krańcowa, widok na Jezioro Ślesińskie Phinance Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych, każda o powierzchni 8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł64 m² 7 266 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze, w budynku 4 piętrowym, w okolicy ulicy Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 530 zł72,17 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska W pile osiedle lotników II, ul. Kołobrzeska Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,17 m2 z balkonem, i piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł82,82 m² 17 507,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Kupujący bez prowizji Sopot Dolny - ul. Grunwaldzka| 70,91 m2 | 1 piętro | możliwość podziału na dwa mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, klasyczne mieszkanie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł62 m² 17 177,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne, nietuzinkowe mieszkanie na nowym osiedlu Neopolis , wybudowanym w 2023 r. na wysokim pierwszym piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie jest dwustronne z wystawą okien zachód.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł41,72 m² 17 689,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W sprzedaży wykończony w wysokim standardzie lokal, położony na nowoczesnym osiedlu w Rzeszowie ul.Paderewskiego - Dzielnica Parkowa. Lokal o powierzchni 41,72 m2. Zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka budowlana położona wśród lasów, co zapewnia spokój i bliskość natury. To idealne miejsce do budowy swojego wymarzonego domu, gdzie można cieszyć się pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 900 zł29,90 m² 10 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 15 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 096 zł34,50 m² 17 278,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe w Grudniu 2-pokojowe mieszkanie | 34.5 m2 Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w CAŁYM Wrocławiu I speak ENGLISH FLUENTLY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł140 m² 2 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 110,91 m2 oraz całkowitej 140,37 m2 zbudowany na działce o pow. 758m2. Nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł20 419 m² 9,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o powierzchni ok. 2 ha położona w malowniczej scenerii bieszczadzkich lasów, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego gór Słonnych, u podnóża góry kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

1 305 000 zł8 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - dostępne media przy działce (prąd, woda, kanalizacja), - tylko 20 km od centrum Gdańska, - zaledwie 9 km do Pruszcza Gdańskiego, - bliskie sąsiedztwo torów kolejowych, co daje świetne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35 524 m² 14,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentacje działki w Wasilkowie o powierzchni 35524m2 Duża powierzchnia nieruchomości gruntowej idealnie nadaje się na staw Dojazd do działki drogą asfaltową->500metrów polną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zagórów,wielkopolskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 021 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Zagórów z dużym ogrodem i własnym stawem. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia użytkowa: około 120 m Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł130 m² 6 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , położony na działce około 550 m , zlokalizowany przy ul. Brzozowej w Borkowie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 011 m² 27,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna 40 - arowa działka budowlana w otoczeniu przyrody! Lipowiec, gm. Tereszpol Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na Roztoczu, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

1 482 250 zł3 500 m² 423,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3500 mkw (wymiary ok.163x26 m) położona w miejscowości Chylice (Gmina Piaseczno). Nieruchomość można podzielić na 3 mniejsze działki ( min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 880 zł62,88 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, wyjątkowo kameralnej części Podgórza - tuż przy parku i zaledwie krok od Bulwarów Wiślanych. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25 m² 21 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 25 m , usytuowany na 1. piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z 2020 roku. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja zaledwie 900 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 269 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i zapierających dech w piersiach widoków? Ta działka w Komarnie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pyskowice,śląskie

486 850 zł1 391 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1391m2 na osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu Jezior! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą, kształtną działkę budowlaną na sprzedaż! *cena podana.

Szczegóły ogłoszenia

850 367 zł58,90 m² 14 437,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest kompleks apartamentów w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²13,60 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42,71 m² 4 916,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w spokojnej i zielonej części Bytomia? Zobacz to! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną własność, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal przy ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu. Lokal o doskonałych parametrach handlowych/usługowych-wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny,parking bezpośrednio przed.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł100,40 m² 11 454,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wyjątkowa nieruchomość W standardzie premium Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, położony w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł1 673 m² 310,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cicha, pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1673 m2 w Żelechowie, gmina Żabia Wola. Dojazd do działki droga utwardzoną. Prąd w drodze przy działce. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Warszawa Wola ul. Rabsztyńska / Syreny - 52 m / 2 oddzielne pokoje + widna kuchnia + piwnica /ciche We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko u Nas w Biurze notus! oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł849 m² 318,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/84 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

111 540 zł2 028 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr. 11/26 o powierzchni 2028 m2 ,znajdująca się w kompleksie działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.