Nieruchomości

238 318 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 000 zł407 m² 1 117,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedaży oryginalna nieruchomość w Radogoszczy pod Lubaniem. Budynek mieszkalny położony na działce o powierzchni 1100 m2 składa się z powierzchni mieszkalnej po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł93 m² 14 946,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dwukondygnacyjny dom Wolnostojący na dużej działce o powierzchni 1180m w miejscowości Otomin, obok Jeziora Otomińskiego. Praktyczny układ składający się z dwóch kondygnacji: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 820 zł107,70 m² 17 946,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z tarasem w wyjątkowej inwestycji, tuż nad rzeką. Widok bezpośrednio na rzekę! Polecam 5 pokojowy apartament z przynależnym tarasem dostępnym z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²17,50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa oferta to nowa promocja! Cena z ogłoszenia dotyczy pierwszych lokali, później wzrasta. Nie czekaj zatem z telefonem! Oferujemy do wynajęcia 11 niezależnych lokali biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 1000m2, położoną w miejscowości Orle Wielkie gm. Chrzypsko w wyjątkowo pięknej okolicy, w sąsiedztwie jezior cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł6 951 m² 251,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 6951 m , położony w miejscowości Pobiedziska, gmina Pobiedziska. To atrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego terenu pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,89 m² 11 770,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jedna inwestycja, podwójny dochód- ustronie Morskie. Na sprzedaż pakiet dwóch apartamentów położonych na drugim piętrze budynku z 2013 roku, położonego przy ul. Jantarowej, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł65,20 m² 7 285,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie | 65,20 m | Os. Piaski | 1. piętro | Gotowe do wejścia Zapraszamy do zakupu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,20 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

186 120 zł1 034 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych przy ul. Szpotawickiej w Górach Wielkich. Mamy do zaoferowania 12 działek o pow. od 1005m2 do 1307m2. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł92,68 m² 5 988,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Uwaga! możesz kupić wykończone pod klucz I wynajęte, jako produkt inwestycyjny! 3800/ mieś zapytaj też O inny metraż mieszkania! mieszkanie 5 pok, z widokiem na jezioro, blisko puszczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43 zł/m²32,30 m² 1 389 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo handlowe w zabytkowej kamienicy Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 200 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Grzegorzówce, gmina Hyżne, 15 km od Rzeszowa, z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny Tylko u nas - Równa, wśród zieleni i wśród nowych zabudowań domów.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,70 m² 5 014,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M-3 II piętro niski blok Z balkonem oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem na II piętrze przy ul.Warmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 827 zł96,30 m² 7 236 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja Osiedle Kołobrzeskie zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł263,70 m² 3 602,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:945 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165 m2, zlokalizowany w miejscowości Miedniewice, 3 km od węzła autostrady A2 w Wiskitkach. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 030 zł45 m² 11 022,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni aż 45m2 z tarasem i ogrodem od strony południowej. Salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24m2 z dodatkowym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

726 516 zł39,06 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż - Kępa Mieszczańska, wrocław: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,06 m zlokalizowane na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²39 m² 1 989 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu powierzchni biurowej W budynku radia wrocław al. Karkonoska, wrocław bez prowizji W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, położone na 4. piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Lokal do remontu, co daje możliwość urządzenia go według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł109 m² 9 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Piękny dom obok lasu - zaledwie 2 km od granic Wrocławia. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom, wykończony z materiałów klasy premium oraz z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu uzbrojonej działki budowlanej o powierzchni 2 000 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x50m jest usytuowana 50 metrów od ściany lasu. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 735 m² 138,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka na wzniesieniu - 1735 m blisko natury i autostrady (gm. Mrozy)o wymiarach 40 na 45 m. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1735 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł64,04 m² 11 383,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupoziomowe, trzypokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.04 m2 zlokalizowane w Kielanówce. Mieszkanie położone w Kielanówce tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł165 m² 2 163,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni 165m2 zlokalizowany w miejscowości Jaszczew, gmina Jedlicze, w odległości 4,5 km od Krosna. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł400 m² 4 372,50 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronna kamienica zlokalizowana przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł78 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 118 m² 155,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka budowlana położona w malowniczej części miejscowości Roczyny. Spokojna okolica, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

49,99 zł/m²120 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie lokalu:handlowo-usługowe

 

Liczba pomieszczeń:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 120 m , położony przy ul. Kościelnej w Wołominie - jednej z głównych ulic prowadzących prosto do Placu 3 Maja. Lokal cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł75,57 m² 7 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom szeregowy z ogrodem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu szeregowego (75 m), położonego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym zaledwie 24 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł481 m² 1 203,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz projektu, który połączy historię z nowoczesnym zyskiem? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiamy kamienicę przy ul. Łowickiej 32 w Głownie, która czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²440 m² 25 520 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym - Centrum Biurowe. Lokal bardzo widny, w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całodobowa recepcja, klimatyzacja, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł11 100 m² 25,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Nowa cena 285 000 zł! Łężek - miejscowość niedaleko Jarosławca i Rusinowa - odległość do morza, plaży ok. 9 km. Działka o powierzchni ok. 11 100 m.kw. , pod lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

23 000 zł767,64 m² 29,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem budynek biurowo - magazynowych składających się : -główny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 767,64 m2, w tym 162 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł121,24 m² 10 557,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

*** piękny I nowoczesny dom wśród zieleni*** Polecamy Państwu designerski dom dwukondygnacyjny położony tuż przy granicy z miastem. Nieruchomość zlokalizowana wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Tylko w ofercie naszego biura! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej zaledwie 7 km od Kluczborka w miejscowości Smardy Dolne. Piękna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł119 m² 6 680,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom drewniany szkieletowy został zbudowany w 2004 roku, na dachu blachodachówka, okna dwuszybowe z okiennicami, garaż w bryle budynku. Grubość wełny mineralnej w ścianie 25cm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 120 001 zł82,31 m² 13 607,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 82,30 m na 3 piętrze z 2 dużymi tarasami. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

56,76 zł/m²29,95 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Lokal W centrum myślenic Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal o pow. 29,95 m położony na parterze budynku mieszczącego się przy ul. Słowackiego w Myślenicach. Ten lokal.