Nieruchomości

238 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 450 zł41,89 m² 82,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary lub 2 znajomych - bez zwierząt - Do podpisania umowy najmu konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu. Wolne od już Oferujemy do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł51,87 m² 15 365,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dziwnówek | lokal mieszkalny 51,87 m | pełna własność| czysta kw| 2018 | 2 balkony | zamknięte osiedle Na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł31,12 m² 28 277,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Leach & lang Property Consultants z przyjemnością prezentuje wyjątkową kawalerkę na sprzedaż, położoną w samym sercu krakowskiego Starego Miasta zaledwie kilka kroków od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²87 m² 4 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Funkcjonalna powierzchnia biurowa , zlokalizowana na II piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Saskiej Kępie. Budynek położony jest w spokojnej, zielonej części dzielnicy, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony nieopodal Tauron.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł96,64 m² 12 199,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie z rynku wtórnego, położone przy ul. Mickiewicza w Lublinie, o powierzchni 96,64 m . To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

78 115 zł919 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz spokojnego miejsca w bliskiej odległości od miasta? Świetnie się składa! tylko W naszym biurze w okazyjnej cenie za m2! Działka na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł857 m² 134,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 857 m2, położona w Piławie Górnej przy ul. Limanowskiego. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 097 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy niezabudowaną działkę budowlaną 1769/3 o powierzchni 1097 m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 718 zł38,60 m² 17 091 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

200 metrów od planowanego metra! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł96 m² 9 677 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 linie autobusowe W tym autobus do warszawy, 2 km do szkoły podstawowej. 500 M do biedronki. Mega okazja! Mamy do zaoferowania Państwu 2-kondygnacyjny segment środkowy o powierzchni 92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie najem długoterminowy / minimum 12 miesięcy/ dostępne od 1 lipca. Do wynajęcia 2-pokojowy apartament zlokalizowany w Gdańsku Wrzeszczu na osiedlu garnizon. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,70 m² 8 375,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Kawalerka w centrum Świdnika 35 m2 Idealne dla singla lub pary. Przytulne, ciepłe, słoneczne i ustawne. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Norwida 5.

Szczegóły ogłoszenia

9 450 zł96 m² 98,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament 96 m z tarasem 31 m ul. Matejki , serce Warszawy. Świeżo po generalnym remoncie. Lokalizacja: ulica Jana Matejki to jeden z najbardziej ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 947,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł650 m² 1 061,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,5 ara zlokalizowana w Zielonkach w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakow a. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47,84 m² 7 943,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Światło, przestrzeń i spokój codzienność, która robi różnicę. To mieszkanie od pierwszego wejścia daje poczucie harmonii. Naturalne światło wypełnia salon, podkreślającego przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,50 m² 13 119,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie w promocji. Gotowe do odbioru. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 54,5 m z balkonem, w zielonej i doskonale skomunikowanej części wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

72 433 zł584 m² 124,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości sprzeda w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt lu1s/gup-s/500/2025 w trybie z wolnej ręki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty: 1) udział.

Szczegóły ogłoszenia

184 900 zł1 075 m² 172 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działki budowlane w miejscowości Prażmów, pow. piaseczyński. Miejsce spokojne, zielone, z poczuciem przestrzeni i oddechu. Idealne, jeśli szukasz czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,90 m² 8 588,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Malbork Południe | gotowe do zamieszkania | balkon | spokojna okolica Na sprzedaż komfortowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 48,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 000 zł67,60 m² 7 337,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przedstawiam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane obok off Piotrkowska. Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia / do zamieszkania. Dla mieszkańców bloku dostępny jest bezpłatny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W ofercie do wynajmu lokale mieszkalne położone w budynku o przeznaczeniu mieszkalno - biurowym. Budynek składa się z: piwnica - powierzchnia ok. 100 m kw. może być zaadoptowana jako hala.

Szczegóły ogłoszenia

78,13 zł/m²160,01 m² 12 502 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jagodno/lokal/gastronomiczny/wynajem/okazja/160m2 Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 75 m - parter, kamienica | Aleja Słowackiego Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 75 m , usytuowany na parterze zadbanej kamienicy przy Alei Słowackiego,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł54,80 m² 15 127,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferuję na sprzedaż odnowione, dwupokojowe mieszkanie z piwnicą i balkonem, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Jana Żabińskiego na warszawskim Ursynowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowego przy ulicy Barskiej. Lokalizacja: lokal położony jest w dzielnicy Dębniki. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł19 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 19m przy ul.Budrysów, wykończone w dobrym standardzie pokój 13,5m- panele na podłodze, wersalka , duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Chłapowskiego 10 w Poznaniu. -Nieruchomość- powierzchnia 25 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja- atrakcyjna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 970 000 zł158,50 m² 25 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:122 m²

Segment skrajny Z ogródkiem dla wymagających. Polecamy nową kameralną inwestycję charakteryzującą się atrakcyjnymi apartamentami z przestronnymi pomieszczeniami oraz z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł39,26 m² 91,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bokserskiej 73a (mokotów/służewiec). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w nowym, eleganckim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 880 zł42,49 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie w Milanówku. Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie od dewelopera, zlokalizowane na prestiżowym i kameralnym osiedlu w Milanówku Lokal znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27,80 m² 15 647,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 27,8 m , zlokalizowanego na Jagodnie we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.