Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 600 zł52 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. | justin center | Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum przy ulicy Krawieckiej. Apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Dom na sprzedaż w malowniczej miejscowości Włostów, w pobliżu Żar Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około 150 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł90,45 m² 7 728,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, ul. Pogodna w Ostrowcu Św. - istnieje możliwość dokupienia garażu!.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł220 m² 2 039,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 220 m , położony w większym budynku, z trzema niezależnymi wejściami. To nieruchomość z dużym potencjałem idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

28 730 zł1 333 m² 21,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia budynek przemysłowy o charakterze magazynowo - produkcyjnym Budynek z lat 70-tych XX wieku wykonany w konstrukcji żelbetowej, omurowany ścianami z cegły pełnej. Pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

212 400 zł885 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Chętnie zaprezentuję 8 działek budowlanych w Łapinie Kartuskim - blisko natury, z pełną infrastrukturą Na sprzedaż 8 działek budowlanych o powierzchniach ok. 880-950 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

632 100 zł4 214 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 4214 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji benzynowej, stacji kontroli pojazdów oraz obiektów infrastruktury technicznej w miejscowości Chabowo w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 860 m² 97,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2860 m , położona w cichej i zielonej części Jaktorowa przy ul. Błotnej. Lokalizacja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł60,20 m² 9 734,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Przedmiotem sprzedaży jest pakiet czterech odrębnych mieszkań zlokalizowanych przy ul. Wyszyńskiego w samym sercu Śródmieścia Lublina. Mieszkania: - prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł240 m² 2 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta bez prowizji biura nieruchomości - kup bez prowizji Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi, położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²74,31 m² 4 459 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy w sercu Wrocławia? Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową o metrażu 74,31 m , zlokalizowaną w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł1 200 m² 1,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do dyspozycji najemcy stawiamy dużą nieruchomość / do wyboru konfiguracja najmu w trzech opcjach: już wynajęte pozostała już tylko trzecia opcja tj. 3. Trzecia opcja to wyłącznie plac.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Gniezno,wielkopolskie

1 198 000 zł175 m² 6 845,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:699 m²

Jeśli poszukujesz wygodnego miejsca pod potrzeby 4-5 osobowej rodziny, a jednocześnie chcesz mieć rodziców lub dorosłe dzieci obok siebie - ta oferta jest dla Ciebie. Od frontu dom 1piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł2 250 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne z zachowaniem walorów krajobrazowych. Sucha, płaska z dobrym dojazdem, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł15 000 m² 8,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ziemia rolna o powierzchni 15000 mkw. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media dostępne to prąd oraz woda w drodze dojazdowej. Klasy ziemi działki: lzr-rivb 0,1428 mkw Lzr-rv.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł58,90 m² 9 456,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, dwustronnego, 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł58,23 m² 8 140,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc a do tego pachnące nowością i gotowe do wstawienia mebli. Na sprzedaż nowe i rewelacyjnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie. Gotowa zabudowa kuchni i łazienki w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²80 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji! We speak English, we invite you to contact us. We will find the perfect office for you Elastyczny najem - różnej wielkości biura. Cena podawana jest za stanowisko pracy - promocyjna oferta 1.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł270 m² 3 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom jednorodzinny, idealny dla rodziny, położony w spokojnej i cenionej części Turku przy ul. Morelowej. Nieruchomość gotowa do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł75,70 m² 14 795,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł678 m² 943,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 678 m2 położona przy ul. Leśnej w Suchym Lesie k/poznania. Przedmiotowa działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 15x44,8 m, jest zabudowana małym, starym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł700 m² 1 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż: zabytkowa kamienica w centrum Gorzowa Wielkopolskiego gotowy projekt inwestycyjny Cena: 1 450 000 zł Powierzchnia całkowita: 700 m Powierzchnia użytkowa: 523 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 300 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zalety W planowanej strefie inwestycyjnej Optymalne wymiary,cicha okolica,dojazd drogą asfaltową, dwie drogi dojazdowe Cena do rozsądnej negocjacji. Położenie Dys, przy ul.Bernatówka MEDIA.

Szczegóły ogłoszenia

1 409 000 zł290 m² 4 858,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

/umowa przedsprzedażna/ dom wolnostojący na Sprzedaż w Opolu Dom, który wyprzedził swoją epokę - nadal zachwyca jakością wykonania i budzi podziw architekturą wnętrz. Doskonały wśród.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe dwustronne mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Dembowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

4 322 000 zł4 476 m² 965,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 4476 m2 w ścisłym centrum Ustronia z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,29 m² 7 972,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,29 m2, położone na II piętrze w nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu w Podczelu. Odległość do morza ok. 1,5 km Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł296,10 m² 9 118,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Emmerson prezentuje do sprzedaży dom wolno-stojący na dużej 16 arowej działce, położony w miejscowości Włosań. Budynek Budynek o nowoczesnej kubaturze, wzniesiony metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

5 831 €1 524 m² 3,83 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1524m2 w Pruszkowie. Standard: nośność posadzki 6t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr niepylna posadzka ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący 0% prowizji! nowa inwestycja - osiedle morelowa! Z radością prezentujemy Państwu najnowszą inwestycję pod nazwą "osiedle Morelowa". W planach jest budowa trzech nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł10 626 m² 103,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mysłakowice, działka, sprzedaż. W galerii zdjęć wizualizacja techniczna możliwości zabudowy działki 20 domami dwulokalowymi oraz karczmą. Domy całoroczne, jednorodzinne lub letniskowe. Na teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł61,86 m² 8 729,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania na sprzedaż baja piaśniki, świętochłowice Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej? Inwestycja Baja.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²135,82 m² 9 507 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal do wynajęcia w ścisłym centrum Lublina w prestiżowym Apartamentowcu w Litevski Art Residence o powierzchni 135,82 m2. Litevski Art Residence znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Polecam Państwu ofertę Lokalu handlowo usługowego w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł240 m² 1 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Dom całoroczny z potencjałem inwestycyjnym nad Jeziorem Głuszyńskim Głuszynek, gmina Topólka | 240 m | działka 1202.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,60 m² 9 360,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 26,6 m - ul. Wyszyńskiego - Siedlce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,60 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z kompleksowo wyposażoną i nowo zabudowaną kuchnią, świeżo wyremontowaną łazienką i toaletą oraz trzema pokojami do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 176 m² 169,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Karkonoszy - z gotowym projektem apartamentowca! Szukasz inwestycji w jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych Polski? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł360 m² 10 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:706 m²

Na sprzedaż: działka z bardzo ciekawym mpzp z możliwością zabudowy wielorodzinnej 706mkw (1000-1200 pum)wyjątkowy dom o imponującej powierzchni użytkowej ok. 360 mkw, położony.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł78,11 m² 4 864,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gogołowice gm. Lubin. Do sprzedaży mieszkanie bez czynszowe z balkonem i dwoma garażami - położone na 1 piętrze w budynku dwu rodzinnym. Powierzchnia mieszkalna to 78,11 m.kw na którą.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości najmu powierzchni 1 m2 pod ulokowanie automatu vendingowego przy budynku Dworca Dobczyn. Według.