Nieruchomości

238 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 799 000 zł295,24 m² 6 093,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w kameralnej części Bojana, usytuowany w otulinie zieleni. Działka jest znajduje się w części oddalonej od Trasy Kaszubskiej, co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

159 281 zł1 069 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1069m2.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Bieżanów Prokocim ul. Ściegiennego - 32m2 / 1 pokój, duży balkon / obok park Lilli Wenedy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 986 zł27,24 m² 16 813 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne do odbioru od zaraz. Cena brutto. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. Wyspa Spichrzów i Neptun znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. W świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł953 m² 136,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana położona na nowo rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Ochla. Teren płaski, nieogrodzony, z dala od głównej drogi asfaltowej (300 m),.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł60,24 m² 13 197,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

204 500 zł818 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność - zakup za pośrednictwem biura - zapraszamy - Do sprzedania 2 działki mieszkaniowo - usługowe, położone w Pile Kościeleckiej przy ulicy Krakowskiej (w sąsiedztwie domu nr.

Szczegóły ogłoszenia

18 850 000 zł130 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny magazyny-przemysł -usługi 13ha Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny o powierzchni ok. 13ha o wymiarach 557m x 240m, zlokalizowany bezpośrednio przy trasie 71 ok.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²34,50 m² 1 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z dwóch połączonych ze sobą wewnętrznymi drzwiami pokoi. Dobry standard. Lokalizacja Bronowice. Niedaleko Drogi Męczenników Majdanka. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł750 m² 4,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem funkcjonalna działka o powierzchni ok. 750 m , o wymiarach około 16 m szerokości oraz 47 m długości. Teren jest w całości ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59,20 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście w Elblągu - doskonała lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest przestronny lokal mieszkalny położony w województwie warmińsko-mazurskim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grzegórzki - ul. Daszyńskiego - 68m2 / 2 pokoje + duży balkon 12m z widokiem na Wawel Do wynajęcia 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 68m2 znajdujące się w na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł83,09 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Szczecinie przy ul. Legionów Dąbrowskiego (os. Turzyn) do zamieszkania lub do własnej aranżacji. Przedmiot oferty: ładne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 106 zł38,49 m² 10 914,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoja nowoczesna przystań na widzewie 38,5 m Z balkonem Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz mieszkania, które łączy miejski dynamizm.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł54 768 m² 29,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Rybniku przy ul. Jastrzębskiej o łącznej powierzchni 54768 m , w skład w której wchodzą działki gruntu 140/1, 2066/118, 2065/118, 2064/118,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 345 m² 38,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o łącznej powierzchni 3455 metrów kwadratowych z możliwością podziału na mniejszą wraz z wydanymi warunkami zabudowy, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł79,75 m² 8 150,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym w pięknej scenerii i świetnej lokalizacji. Sochaczew, ul. Trojanowska, kameralna inwestycja "sosnowe Zacisze". Segment o dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 062 m² 100,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1062 m2 w podkaliskiej miejscowości Beznatka, gmina Ceków-Kolonia. Działka o regularnym kształcie, teren płaski. W drodze gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

8 078 000 zł47 800 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży posiadamy teren inwestycyjny położony przy drodze powiatowej pomiędzy Trzcielem a Zbąszyniem w województwie Lubuskim, nieruchomość oddalona od węzła drogowego A2.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²10,60 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal położony w centrum Limanowej. Lokal o powierzchni 10,6 m 2 składa się z jednego jasnego pomieszczenia (o średnich wymiarach2,68 m na 3,98 m). Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł96 m² 4 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 489 m²

Dom ogrzewany pompą ciepła. Biuro nieruchomości Tara z siedzibą w Żninie przedstawia Państwu ofertę sprzedaży siedliska t.j. domu z zabudową gospodarczą położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 362 m² 161,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki tuż przy infrastrukturze rekreacyjnej? Ta nieruchomość położona w Spytkowicach, zaledwie 200 metrów od wyciągu narciarskiego Spytkowice-Beskid, stanowi idealny kawałek ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Jawor

Jawor,dolnośląskie

129 000 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy, blisko centrum miasta.W kamienicy wymieniono dach. Klatka schodowa jest czysta i zadbana. Mieszkanie jest przestronne jasne.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł125 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom (pół bliźniaka) o pow. 125 m2 na działce o pow. 312 m2 z możliwością dokupienia dodatkowej działki za domem o pow. 300 m2 w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł88,80 m² 4 335,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie lokal handlowo-usługowy na sprzedaż. Lokal użytkowy o powierzchni 88,8 m2 wraz z piwnicą, usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł63,30 m² 8 499,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,30m2 na III piętrze / z IV w bloku z 1991 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

462 240 zł1 284 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedam działkę w dogodnej okolicy otoczonej gęstwiną drzew.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 030 m² 251,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane, przyjaźń, ul. Akacjowa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę działki budowlane o powierzchni 1030 1100 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł58,48 m² 26 504,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament premium | brabank | gdańsk śródmieście Wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Trójmiasta - Brabank, zlokalizowany nad samą Motławą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 560 000 zł625 m² 5 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i dobrze utrzymany obiekt o łącznej powierzchni 625 m (w tym ok. 500 m powierzchni użytkowej), położony na działce o powierzchni 2015 m z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym i widokiem na jezioro Człuchów, ul. Kamienna Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na obrzeżach malowniczego Człuchowa, tuż przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy trzech sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom we Włocławku, osiedle Zawiśle. Dom o powierzchni całkowitej 348,3 metrów kwadratowych pow. użytkowej 214,7m zapewnia wystarczająco przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 725 zł26 m² 104,81 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | 26 m2 | Balkon | Miejsce parkingowe | Możliwość domeblowania | ul. Samochodowa | Bez prowizji Numer oferty w biurze: 4576/4186/omw Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72 m² 8 263,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Pasterzowice, dom 3 pokoje, 72 m2, sprzedam, cena 595 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam dom z winnica w Pasterzowicach. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,19 m² 15 057,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuję Państwu mieszkanie w nowej inwestycji Baltic Twins w Sztutowie przy ulicy Polnej. W cenie nieruchomości jest już naziemne miejsce postojowe! Nieruchomość: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł6 900 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedana działka budowlano - rolna nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Ruda Wielka przy ul.Różanej działka o statusie budowlanym wynosi 1100 mkw pozostała część to użytki.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²144 m² 6 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł123,70 m² 2 182,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 3 pokojowe- miejscowość sosny nieruchomość położona W powiecie gorzowskim W gminie witnica. Mieszkanie O pow. 123,7 mkw zlokalizowane na 1 piętrze W kamienicy Z 1920.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł210 m² 7 476,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom - hotel pracowniczy! Obiekt bardzo dobrze prosperujący. Dom - Kwatery Pracownicze obecnie przygotowany dla 14 osób z możliwością zaadoptowania mniejszego budynku na dodatkowe 6-8 osób.