Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 500 000 zł215 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! dom wolnostojący W spokojnej okolicy nowego chechła Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 177,60 m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł270 m² 1 848,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Polecamy szczególnie - dom położony w zielonej okolicy w sąsiedztwie zbiornika wodnego z kąpieliskiem Lokalizacja: wierzchosławice, powiat tarnowski (małopolskie) Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł35,30 m² 15 836 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: po remoncie Winda Dodatkowa przestrzeń użytkowa: balkon oraz piwnica Rozsądne koszty utrzymania (czynsz: 500.

Szczegóły ogłoszenia

193 100 zł1 931 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Komorniki, gmina Polkowice, działki pod zabudowę jednorodzinną, 1931 m2, sprzedam, cena 193 100 zł. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! Oferuję na sprzedaż dwie duże, osobne działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Sopot,pomorskie

112,50 zł/m²24 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na wynajem - Sopot, aleja Niepodległości Na wynajem lokal biurowy położony w doskonałej lokalizacji w Sopocie, przy Alei Niepodległości, w bezpośrednim sąsiedztwie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Tylna

Pasym,warmińsko-mazurskie

1 090 000 zł1 098 m² 992,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Good Life Estates posiada w swojej ofercie działkę budowlaną w Pasymiu. Pasym jest położony nad samym jeziorem Kalwa, wśród rozległych lasów. Rozciąga się tam Puszcza Napiwodzko -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

*część zdjęć w ofercie należy do właściciela domu Nowoczesne domy wolnostojące 7min od Krakowa - spokój, przestrzeń i wysoki standard Powierzchnia użytkowa : 115,08 m2 + strych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł386 m² 2 046,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:859 m²

Wyjątkowa okazja! Nieruchomość z halą biurowo-warsztatową w doskonałej lokalizacji - Bydgoszcz Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną nieruchomość, idealną pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł266 m² 2 251,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 866 m²

W ofercie sprzedaży wolnostojący dom w Lipkach Wielkich. Lokalizacja: lipki Wielkie to wieś położona w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Santok. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł79,50 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Domaszowskiej oraz Taylora w Kielcach. W każdym budynku znajdują się jedynie cztery apartamenty, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł200,70 m² 10 961,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200,70 m , położony na działce 865 m w spokojnej części Brwinów, w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 988 700 zł157,30 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 157 m2 na Muranowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 157 m2, położonego w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 610 875 zł128,87 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 128,87 m z dużymi witrynami od strony ulicy. Przestrzeń open space daje szerokie możliwości aranżacyjne - świetnie sprawdzi się jako biuro, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł178 m² 16 853,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z wysokiej klasy wykończeniem | 178 m | 1602 m działki | Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł9 500 m² 13,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż szeroką i ustawną działkę rolną, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł27,40 m² 52,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwu, trzypokojowe oraz Kawalerki z Tarasami - zobacz film Zobacz Film Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do pracy i wygodą jak.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł5 250 m² 104,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 250 m²

- rezerwacja - Biuro Nieruchomości 5 gwiazdek oferuje na sprzedaż piękny dom na wsi z budynkami gospodarczymi na dużej działce. Nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

1 609 750 zł64,39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M10 z antresolą! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 64,39 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1-.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,20 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Parter | 2 pokoje | 37,2 m | piwnica | świetna lokalizacja. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,20 m , położone na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł240 m² 6 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 472 m²

Piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 240 m graniczący z lasem z pięknie zagospodarowaną, dużą działką. Dom w stanie do odświeżenia lub remontu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Idealny dom | 50| ogród garaż spokojna okolica Do wynajęcia piękny, całkowicie odnowiony dom o powierzchni 100 m -góra domu jest wynajeta! położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł92,10 m² 6 590,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja do 28.08 MIESZKANIE POD INWESTYCJE | IDEALNE DO DALSZEGO WYNAJMU | 2 MIESZKANIA W JEDNYM | 2POKOLENIOWE | BALKON + OGRÓDEK | MIEJSCE POSTOJOWE | BEZCZYNSZOWE Lokal: 1E1 "Przystanek Reda" to.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie w inwestycji Małe Błonia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, zupełnie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł862,50 m² 330,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 862,5 m2 w Piekarach Śląskich (dzielnica Kozłowa Góra), o wymiarach ok. 36 m x 24,5 m. Szerokość i długość działki pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! lokal mieszkalny Z garażem! Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł468 m² 2 970,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, zlokalizowany w miejscowości Szałe przy ul. Sosnowej. Niezwykle atrakcyjna i poszukiwana lokalizacja, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł174 m² 6 321,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom w okolicy Czosnowa o powierzchni użytkowej 174,1 m2 a całkowitej 340m2 położony na działce 733m2. w stanie deweloperskim. Idealna nieruchomość dla szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł1 892,03 m² 8 985,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

| na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

73,53 zł/m²102 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 102m 2 usytuowany na I- piętrze w budynku biurowo- usługowym na Bronowicach. Lokal z dużymi oknami, przestronny, ustawny i dobrze widoczny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy szeregowiec 160 m2 |ogródek|bezrzecze| 4 sypialnie Do wynajęcia nowoczesny szeregowiec o powierzchni 160 m2, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji Bezrzecze. Nieruchomość nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł207,78 m² 7 214,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W cenie kompleks 6 domków rekreacyjnych W rusinowie K. Jarosławca atuty: - gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu, - obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów, - pełne obłożenie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 407 m² 142,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona w urokliwej części miejscowości Rudna Mała k.Głogowa Młp. Działka o powierzchni 14,07ara, znajdująca się w sąsiedztwie lasu oraz malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 000 zł4 960 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z budynkiem w stanie surowym otwartym w Kruszynie Krajeńskim znajduje się przy obwodnicy i ma przeznaczenie inwestycyjne. Oferuję 4960 m2 jest idealna pod stację.

Szczegóły ogłoszenia

3 714 750 zł8 255 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa idealna pod inwestycję. Posiada warunki zabudowy pod magazyn! Teren sprawdzi się pod magazyn, salon samochodowy, salon wystawowy (show room), produkcję, warsztat, składowisko (np.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł26 m² 11 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka Kielce, ul. Piekoszowska, 26 m Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m , położonej na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł81,91 m² 8 423,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,91 m , usytuowane na 2. piętrze wysokiego, 8 piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

15,47 zł/m²517 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy centrum Rychwała Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Rychwała (powiat koniński, woj. wielkopolskie). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny i cichy, komfortowy dwupokojowy apartament, nowocześnie umeblowany i z pełnym wyposażeniem. Nowe luksusowe osiedle, przy ulicy Cybernetyki, położone w biznesowym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²60,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmujemy Mieszkanie w kamienicy przy Hali Koszyki, 2 pokoje i osobna kuchnia, łazienka, piwnica. Pod łupą Kamienica z nowoczesnym ogrodzeniem, windą, z nową elewacją, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 244 600 zł4 454 m² 279,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w II linii zabudowy w przepięknej zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Wymiary działki 127x35 m Cena 280 zł/ m kw Teren znajduję się pod miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 €3 500 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn A klasy o powierzchni ok 3 500 m2 do wynajęcia od zaraz (możliwy najem krótkookresowy / short term). Obiekt położony przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul.