Nieruchomości
238 572 ogłoszenia
Od najnowszych
2 999 000 zł249 m² 12 044,18 zł/m²
1 759 000 zł745,60 m² 2 359,17 zł/m²
176 480 zł1 103 m² 160 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta
Kraków,małopolskie
772 416 zł51,84 m² 14 900 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Flisaków
Jelenia Góra,dolnośląskie
1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²
Dom z garażem Rewal
Rewal,zachodniopomorskie
7 990 000 zł985,97 m² 8 103,69 zł/m²
68 000 zł42,56 m² 1 597,74 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Górno,podkarpackie
240 000 zł77 m² 3 116,88 zł/m²
Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żelazna
Kielce,świętokrzyskie
1 500 zł22,40 m² 66,96 zł/m²
Działka przemysłowa Kleszczewo
Kleszczewo,wielkopolskie
11 334 500 zł83 388 m² 135,92 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Szeroka
Gościcino,pomorskie
1 399 000 zł320 m² 4 371,88 zł/m²
4 765 000 zł13 618 m² 349,90 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Szybka
Wrocław,dolnośląskie
684 735 zł263,55 m² 2 598,12 zł/m²
Działka rolna Łęgowo
Łęgowo,lubuskie
80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²
Budynek użytkowy
Kłębowiec,zachodniopomorskie
870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²
45 000 zł933 m² 48,23 zł/m²
115 000 zł1 449 m² 79,37 zł/m²
Działka komercyjna
Gniewomirowice,dolnośląskie
1 295 040 zł8 094 m² 160 zł/m²
Dom z garażem
Sokołów Małopolski,podkarpackie
749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²
Biurowiec, ul. Podchruście
Modlnica,małopolskie
11 600 zł290 m² 40 zł/m²
Działka budowlana
Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie
196 860 zł1 158 m² 170 zł/m²
625 000 zł36,50 m² 17 123,29 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska
Ełk,warmińsko-mazurskie
420 000 zł54,51 m² 7 705,01 zł/m²
Biuro klimatyzowane Bytom
Bytom,śląskie
71,94 zł/m²27,80 m² 2 000 zł
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie
Ustronie Morskie,zachodniopomorskie
701 500 zł61 m² 11 500 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Wejherowo,pomorskie
339 000 zł32,10 m² 10 560,75 zł/m²
Garaż, ul. Iwaszkiewicza
Legnica,dolnośląskie
89 000 zł15,90 m² 5 597,48 zł/m²
Działka rolno-budowlana Będzino
Będzino,zachodniopomorskie
89 000 zł900 m² 98,89 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza
Kraków,małopolskie
929 000 zł66,53 m² 13 963,63 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Kraków,małopolskie
1 578 000 zł82,79 m² 19 060,27 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska
Warszawa,mazowieckie
9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Grunwaldzka
Leszno,wielkopolskie
55 zł/m²60 m² 3 300 zł
Dom z garażem, ul. Lipowicza
Gdańsk,pomorskie
3 200 000 zł320 m² 10 000 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego
Kielce,świętokrzyskie
1 790 zł37 m² 48,38 zł/m²
Mieszkanie, Plac Ratuszowy
Jelenia Góra,dolnośląskie
410 000 zł67,70 m² 6 056,13 zł/m²