Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 000 zł862,50 m² 330,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 862,5 m2 w Piekarach Śląskich (dzielnica Kozłowa Góra), o wymiarach ok. 36 m x 24,5 m. Szerokość i długość działki pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! lokal mieszkalny Z garażem! Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł468 m² 2 970,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, zlokalizowany w miejscowości Szałe przy ul. Sosnowej. Niezwykle atrakcyjna i poszukiwana lokalizacja, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł174 m² 6 321,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom w okolicy Czosnowa o powierzchni użytkowej 174,1 m2 a całkowitej 340m2 położony na działce 733m2. w stanie deweloperskim. Idealna nieruchomość dla szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł1 892,03 m² 8 985,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

| na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

73,53 zł/m²102 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 102m 2 usytuowany na I- piętrze w budynku biurowo- usługowym na Bronowicach. Lokal z dużymi oknami, przestronny, ustawny i dobrze widoczny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy szeregowiec 160 m2 |ogródek|bezrzecze| 4 sypialnie Do wynajęcia nowoczesny szeregowiec o powierzchni 160 m2, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji Bezrzecze. Nieruchomość nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł207,78 m² 7 214,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W cenie kompleks 6 domków rekreacyjnych W rusinowie K. Jarosławca atuty: - gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu, - obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów, - pełne obłożenie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 407 m² 142,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona w urokliwej części miejscowości Rudna Mała k.Głogowa Młp. Działka o powierzchni 14,07ara, znajdująca się w sąsiedztwie lasu oraz malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

1 488 000 zł4 960 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z budynkiem w stanie surowym otwartym w Kruszynie Krajeńskim znajduje się przy obwodnicy i ma przeznaczenie inwestycyjne. Oferuję 4960 m2 jest idealna pod stację.

Szczegóły ogłoszenia

3 714 750 zł8 255 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa idealna pod inwestycję. Posiada warunki zabudowy pod magazyn! Teren sprawdzi się pod magazyn, salon samochodowy, salon wystawowy (show room), produkcję, warsztat, składowisko (np.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł26 m² 11 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka Kielce, ul. Piekoszowska, 26 m Przedstawiam ofertę sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m , położonej na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł81,91 m² 8 423,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,91 m , usytuowane na 2. piętrze wysokiego, 8 piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

15,47 zł/m²517 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy centrum Rychwała Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Rychwała (powiat koniński, woj. wielkopolskie). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasny i cichy, komfortowy dwupokojowy apartament, nowocześnie umeblowany i z pełnym wyposażeniem. Nowe luksusowe osiedle, przy ulicy Cybernetyki, położone w biznesowym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²60,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wynajmujemy Mieszkanie w kamienicy przy Hali Koszyki, 2 pokoje i osobna kuchnia, łazienka, piwnica. Pod łupą Kamienica z nowoczesnym ogrodzeniem, windą, z nową elewacją, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 244 600 zł4 454 m² 279,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w II linii zabudowy w przepięknej zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Wymiary działki 127x35 m Cena 280 zł/ m kw Teren znajduję się pod miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 €3 500 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn A klasy o powierzchni ok 3 500 m2 do wynajęcia od zaraz (możliwy najem krótkookresowy / short term). Obiekt położony przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,65 m² 5 919,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

homfi prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Bytomiu lokalizacja Mieszkanie położone jest w Bytomiu, w dzielnicy Stroszek Dąbrowa Miejska, przy Placu Powstańców Śląskich 1C.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł82 m² 1 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 037 m²

Na sprzedaż stary drewniany dom na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2037 m , położonych w gminie Rokitno, niedaleko Białej Podlaskiej. Cena: 130 000 zł. To nie jest ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,80 m² 6 741,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" zaprasza na prezentację dwupoziomowego mieszkania w samym centrum Jeleniej Góry, zlokalizowanego na Placu Ratuszowym. Nieruchomość stanowi atrakcyjną opcję.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,10 m² 16 451,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe Powierzchnia 54,10 m + 1,68 m piwnica. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 347 m² 183,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona przy ul. Robotniczej w Białej Podlaskiej Nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy i posiada prywatną drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 300 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Przedstawiamy Państwu działkę, we wsi Przyrowa, gmina Gostycyn. Działka o powierzchni 4300 m2, płaska. Dojazd drogą gruntową. Możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

2 497 000 zł357,82 m² 6 978,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Dom marzeń w Łosiu przestrzeń, natura i szybki dojazd do Warszawy Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła żyć spokojnie, komfortowo i blisko natury bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 071 zł51,48 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł61 m² 11 475,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eastate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem z widokiem na las oraz balkonem w zielonych Katowickich Panewnikach. Lokalizacja: ulica Bałtycka.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 811 zł88,54 m² 19 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonała lokalizacja Z dostępem do parkingu 10 minut do centrum dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Dwustronny Lokal z przeznaczeniem na usługi: medyczne Lokal Klasy Premium.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²118 m² 12 390 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia Miasteczko Wilanów, aleja Rzeczypospolitej G8 Property Group Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych We speak English and Russian Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 640 zł31 508 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl ul. Fabryczna 3,1508ha mpzp mn2 Tylko u nas Oferta na wyłączność Przemyśl ul. Fabryczna woj. podkarpacki Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego mn2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Moczyły

Moczyły,zachodniopomorskie

607 000 zł3 035 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z widokiem na Międzyodrze i Park Krajobrazowy. Posiadamy na sprzedaż duży teren we wsi Moczyły gmina Kołbaskowo. Działki obecnie są bez planu zagospodarowania. Można.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł34 700 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krynica Zdrój - Cichy Kącik Niesamowita działka z budynkiem i padokiem dla koni 3,47 Ha, a dokładniej: 3,4699 Ha = 346,99 arów = 34 699 m2 Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel. 882 832.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2, położone na 4 piętrze w bloku przy Alei Pracy, nieopodal ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie ładne, czyste, dwustronne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 456 zł42,57 m² 10 698,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia nową inwestycję na mapie Rzeszowa! Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42.57 m2 z ogrodem, komórką lokatorską oraz.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł37 m² 13 648,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Gotowy lokal pod Twój biznes teraz taniej! Sprawdź ofertę w Róży! Cena została właśnie obniżona skorzystaj z okazji zanim zrobi to ktoś inny! Biuro Nieruchomości mój dom oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł27 132 m² 12,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wojciechów, gmina zagrodno, powiat złotoryjski, dwór I park pow. 27132 M2 Działka ma dokładnie 2,7132 ha z czego 2.2824 ha jest użytkiem leśnym, 0,3601 jest użytkiem budowlanym, 65 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

59,09 zł/m²22 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Niedrogi lokal w prestiżowej dzielnicy Sołacz na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecam do wynajęcia ustawny lokal biurowy o powierzchni ok, 22m2 zlokalizowany w willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Obodowo

Obodowo,kujawsko-pomorskie

1 780 000 zł560 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:6 171 m²

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość w miejscowości Obodowo, tuż przy drodze krajowej, łączącej Sępólno Krajeńskie,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 620 m² 554,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlano-rolna o pow. ok. 16,2 ara (ok. 9 arów części budowlanej ) zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki. Działka nachylona w kierunku.