Nieruchomości
239 020 ogłoszeń
Od najnowszych
Dom z tarasem Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
2 199 000 zł417 m² 5 273,38 zł/m²
495 000 zł8 177 m² 60,54 zł/m²
Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Piła
Piła,wielkopolskie
40 zł/m²136,10 m² 5 444 zł
59 000 zł2 289 m² 27,52 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Glinik
Kraków,małopolskie
520 000 zł3 410 m² 152,49 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa
Warszawa,mazowieckie
813 999 zł37 m² 21 999,97 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka
Kielce,świętokrzyskie
280 000 zł35,50 m² 7 887,32 zł/m²
489 000 zł5 631 m² 86,84 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
165 000 zł2 337 m² 70,60 zł/m²
57 937 zł23 175 m² 2,50 zł/m²
Działka budowlana Ostrowo
Ostrowo,pomorskie
51 000 zł300 m² 170 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Łysaków Drugi
Łysaków Drugi,świętokrzyskie
205 000 zł3 020 m² 67,88 zł/m²
Działka inwestycyjna Adelin
Adelin,mazowieckie
350 000 zł3 731 m² 106,14 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów
Elbląg,warmińsko-mazurskie
359 000 zł47,70 m² 7 526 zł/m²
215 000 zł50,52 m² 4 255,74 zł/m²
Działka przemysłowa Gromadka
Gromadka,dolnośląskie
7 000 000 zł98 064 m² 71,38 zł/m²
942 000 zł85,53 m² 11 013,68 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Rybacka
Wrocław,dolnośląskie
976 501 zł53,82 m² 18 143,83 zł/m²
Działka budowlana Humniska
Humniska,podkarpackie
199 000 zł9 690 m² 20,54 zł/m²
Działka Budy Wielgoleskie
Budy Wielgoleskie,mazowieckie
136 000 zł3 600 m² 37,78 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Piszkawa
Piszkawa,dolnośląskie
309 000 zł1 699 m² 181,87 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Wieliczka,małopolskie
819 000 zł62,30 m² 13 146,07 zł/m²
Apartament 3-pokojowy
Orzech,śląskie
470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Tarnowskiego
Przemyśl,podkarpackie
730 000 zł175 m² 4 171,43 zł/m²
Mieszkanie, ul. Daszyńskiego
Prabuty,pomorskie
85 000 zł50,53 m² 1 682,17 zł/m²
Hala klimatyzowana Komorniki
Komorniki,wielkopolskie
26 500 zł1 152 m² 23 zł/m²
850 000 zł61,50 m² 13 821,14 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Kleszczewo,wielkopolskie
397 840 zł54,15 m² 7 347 zł/m²
640 000 zł60,20 m² 10 631,23 zł/m²
Działka budowlana Hucisko
Hucisko,małopolskie
999 900 zł9 999 m² 100 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Róży Wiatrów
Koszalin,zachodniopomorskie
279 000 zł2 004 m² 139,22 zł/m²
Działka budowlana Zaręby
Zaręby,mazowieckie
243 450 zł1 623 m² 150 zł/m²
165 000 zł970 m² 170,10 zł/m²
Działka budowlana Szkocja
Szkocja,kujawsko-pomorskie
110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²
Lokal handlowy z parkingiem, ul. Żeromskiego
Poznań,wielkopolskie
1 900 000 zł752 m² 2 526,60 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Wojcieszyce
Wojcieszyce,dolnośląskie
170 000 zł1 601 m² 106,18 zł/m²
299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²
280 000 zł840 m² 333,33 zł/m²
Rynek pierwotny
1 090 000 zł168 m² 6 488,10 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska
Wrocław,dolnośląskie
729 350 zł36,40 m² 20 037,09 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia