Nieruchomości

238 336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

3 489 672 zł120 m² 29 081 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc (2%), bez prowizji bardzo dobra lokalizacja W budynku znajduje się 15 apartamentów. Apartament składa się z: hol wejściowy: 15,26 m2 Łazienka:.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł92,20 m² 5 412,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z poddaszem do adaptacji ok. 30 m - razem powierzchnia użytkowa 92,20 m . Nowe, kameralne osiedle 16.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37m2 znajdujące się przy ulicy Al.Kijowska 5 w nowoczesnym apartamentowcu w dzielnicy Krowodrza. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 938 zł35 m² 14 884 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przyjazne I nowoczesne osiedle Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 35 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, holu, oraz balkonu. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł65,70 m² 10 426,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

* stara cegielnie, 3 pokojowe Z mieszkanie Z balkonem, przynależną piwnicą I miejscem parkingowym W hali garażowej * Łączna cena: 750.000 złotych (zakup obligatoryjny) * 685.000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 653 865 zł99 m² 16 706 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z antresolą I tarasem przy stacji metra! Inwestycja idealna nie tylko dla rodzin, par, ale także dla inwestorów i osób poszukujących mieszkania w pobliżu metra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

961 140 zł60 m² 16 019 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje Z dużym balkonem Z bardzo dobrym dojazdem do centrum Funkcjonalne, słoneczne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do pkp tylko 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

204 900 zł47,56 m² 4 308,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się na I piętrze budynku mieszkalno-biurowego w centrum Strzelec Kraj. ul. B. Chrobrego. Lokal o pow. 47,56m2, składa się z: salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł87 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem bardzo ciekawą propozycję: mieszkanie w nowo wybudowanym mini apartamentowcu w Koziegłowach, przy ul. Kwiatowej (niedaleko Osiedle Leśne), skraj Puszczy Zielonki. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie po remoncie do indywidualnej aranżacji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni łazienki przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica 1,8 m. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

758 500 zł42,16 m² 17 990,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42.16 m wraz z pakietem kompleksowego wykończenia pod klucz , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 056 zł33 m² 15 214 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie dobre na start! 31 M2 ogródek Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, holu oraz ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 545 zł30,95 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle Panoramy Ślężańskiej to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Sobótce z myślą o osobach ceniących nowoczesny standard życia, spokojne otoczenie oraz bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 706 zł26,70 m² 18 678 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

5 minut do skm!n żyj bez korków! mieszkanie można podzielić na 2 pokoje! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 26,7 m2 na 2 piętrze. Apartament składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 220 zł78,76 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 116 zł29 m² 15 211 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Nowe 1 pokojowe w Centrum Piaseczna, skm, zieleń. Mieszkanie widokiem na zieleń, ekspozycja południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 720 zł26,70 m² 18 079 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł124,60 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie położone w Sosnowcu przy ul. Jana Kiepury. To nieruchomość, która łączy komfort mieszkania w apartamencie z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł5 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę wielorodzinną. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Rybniku przy ul. Ptasiej o powierzchni 5300 m2. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 404 zł43,60 m² 14 207 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na VI piętrze o pow. 43,6 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 536 zł45 m² 16 301 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka Z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Taras plus box! Funkcjonalne, słoneczne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do pkp tylko 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł187,90 m² 6 386,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony na os. Marysieńki w Poznaniu, w dzielnicy Piątkowo. Nieruchomość o powierzchni całkowitej około 190 m2, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 351 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1351 m2, położona na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Rzeszowie - Zwięczyca. Działka ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 528 zł55,50 m² 16 712 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł43 m² 16 047 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł47,27 m² 17 537,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Pohulanka 8 w Gdańsku. Budynek wraz z windą został wybudowany w 2015 roku przez dewelopera pb.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł40,04 m² 31 468,53 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny w 4-gwiazdkowym obiekcie Porta Mare && Active Resort, położonym w miejscowości Dziwnówek - tuż przy samej plaży, w pierwszej linii brzegowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł285 m² 7 014,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Baninie przy ul. Mazurskiej 1 jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w tej części aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 849 zł108 m² 11 943 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 991 zł51 m² 19 765 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 654 zł48,65 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn i pow. 48,65 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł1 036 m² 2 200,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 804 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość magazynowo-produkcyjna położona w strategicznej lokalizacji w Obornikach przy ul. Kowanowskiej. To doskonała propozycja zarówno dla firm logistycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł27,60 m² 18 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

200 metrów od planowanego metra! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 27,6 m2 na 1 piętrze. Mieszkanie składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z wc. Balkon 5,6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż ostatniego etapu Nowoczesnego Osiedla Lwowska Tarasy. Etap ten zawiera budowę 19 budynków mieszkalnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Mieszkania dostępne w sprzedaży: -.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²29 m² 1 972 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biuro o pow. ok 29 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach. Obiekt idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 728 zł40 m² 27 893 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 40 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł90,50 m² 5 756,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

S&s Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 90,5 m , położony na kameralnym osiedlu przy lesie idealnym dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 232 zł31,60 m² 15 229 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie dobre na start! 37 M2 ogródek! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 31,6 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, holu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 480 zł25 m² 21 699 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament Z dobrym dojazdem do centrum. Pełna infrastruktura. Możliwy harmonogram płatności 20/80. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 400 m² 90,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy z gotowymi warunkami zabudowy? Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 44 arów w miejscowości.