Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

429 500 zł65,10 m² 6 597,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,1 m z balkonem, położone w nowym bloku w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej, usytuowane na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49 m² 11 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dobre nieruchomości polecają na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,23 m , w sercu miasta, w inwestycji Kolorowe Garbary. Mieszkanie dostosowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł730 m² 3 136,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom + zabudowa usługowo-gospodarcza | działka 3611 m | Łaznowska Wola Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł65,78 m² 13 986,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie na Krzykach ul. Krzycka | miejsce postojowe | klimatyzacja | Na sprzedaż dwustronne, atrakcyjne, starannie zaprojektowane mieszkanie o nowoczesnym charakterze, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł210 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia budynek handlowo-magazynowy w Milanówku przy głównej trasie. Nieruchomość położona jest na dużej działce o wielkości 5000m2. Na terenie znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

303 853 zł24 m² 12 660,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. To unikatowa oferta zakupu mieszkań klasy premium w historycznej kamienicy, zlokalizowanej w prestiżowej części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jakunówko

Jakunówko,warmińsko-mazurskie

119 000 zł74 m² 1 608,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

Dom z działką w Jakunówku, gm. Pozezdrze, powiat Węgorzewski. Marzysz o własnym domu w spokojnej, mazurskiej wsi, otoczonej naturą i lasami? Ta nieruchomość to idealna okazja!.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 188 m² 79,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy zlokalizowana w Złejwsi Małej. Powierzchnia działki: 1188 m2 Warunki zabudowy pozwalają na; - budynek mieszkalny jednorodzinny do 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,20 m² 6 592,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie W kamienicy przy zielonogórskim daptaku, które może pełnić funkcję zarówno mieszkalną jak i biurową. Układ I standard: nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł107,63 m² 9 755,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Nowoczesny dom w Radzyminie - funkcjonalna przestrzeń dla rodziny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 80 m , położony w Radzyminie, to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

415 000 zł54,39 m² 7 630,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne oraz przestronne mieszkanie o powierzchni 54,39m 2 , składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Trójca,dolnośląskie

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Dom wolnostojący o pow. 106 m na sprzedaż, trójca Tylko w twój dom nieruchomości przedstawiamy unikalną ofertę nieruchomości w urokliwej, spokojnej miejscowości Trójca - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bobowa

Bobowa,małopolskie

67 750 zł1 500 m² 45,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknym widokiem Bobowa, 15 arów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Bobowej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub Placu Grunwaldzkiego, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Demokracji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł1 022 m² 1 418,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży budynek wielofunkcyjny położony przy ul Demokracji w Ostródzie. Budynek o powierzchni 1022m2, podpiwniczony, składający się z części.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39,60 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ulica Osiedlowa zapewnia dogodny dostęp do linii autobusowych, co ułatwia szybkie przemieszczanie się po całym Radomiu. Urok tej lokalizacji polega również na spokojnej okolicy, co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł1 288 m² 145,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agora Nieruchomości poleca: polecamy działkę budowlaną w Stróżewku, niedaleko Płocka Miejscowość: stróżewko Gmina: radzanowo Powiat: płocki Województwo: mazowieckie Pow. działek: od 1288mkw.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 201 m² 272,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Pięknie położona działka w miejscowości Kępa Kiełpińska , objęta mpzp : 1) przeznaczenie terenu - zabudowa zagrodowa; 2) wskaźniki kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: a).

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Gdynia,pomorskie

390 000 zł25 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie typu studio o pow. użytkowej 25,57 m2, położone w Gdyni przy ul. Wielkokackiej, w kompleksie mieszkalnym "witawa". Gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł61,76 m² 13 908,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Koszalińskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł43,25 m² 7 861,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,25 m , położone w zielonej i spokojnej części Łódź przy ul. Dygasińskiego 10, w dzielnicy Górna (kurak).

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,04 m² 9 958,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Marii Konopnickiej w Sosnowcu, na prestiżowym osiedlu Nova Środula. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł5 962 m² 434,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę inwestycyjną w Częstochowie w dzielnicy Parkitka (blisko centrum). Nieruchomość o powierzchni 5962.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 020 m² 558,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz miejsca W którym wybudujesz swój rodzinny azyl? Blisko miasta w cichej i pięknej okolicy, niecały kilometr od głównej plaży? Z widokiem na morze? Jeśli tak, to polecam tę.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł15 300 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne numery ewidedencyjne 49 oraz 55 położone w miejscowości Kazimierza Mała, gmina Kazimierza Wielka. Działki położone są w jednym kompleksie gruntów,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy trzy wyjątkowe działki zlokalizowane w miejscowości Nowe Zawady w gminie Jedlińsk. Trzy działki, o wymiarach około 21,5 m x 46,5 m każda, położone są obok.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł6 670 m² 11,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 6670 m2 oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zieleni łęgowej i niskiej położona przy lesie w Rybniku dzielnicy Popielów.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł52 m² 14 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Żegańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

306 510 zł3 005 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3005 m2 w Lisim Ogonie. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł145 m² 13 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 689 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z własną linią brzegową, między jeziorami Garbas i Gatne! W sercu natury, dolina rzeki Rospuda, okolicy o niesamowitych walorach przyrodniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:741 m²

Dzielnica Radzikowo to typowe osiedle domów jednorodzinnych z doskonałą infrastrukturą, bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta, zapewniający ciszę i spokój. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w Rzeszowie w atrakcyjnej cenie! 0 zł podatku pcc | 0 zł prowizji | bez dopłat Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mirostowice Dolne, gmina Żary, powierzchnia 39 m2, dwa pokoje, piętro pierwsze , cena 299 000 zł, sprzedam. Oferta, na którą czekałeś. Przedstawiam Państwu przytulne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Biuro Eagles Estate przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Karkonoskiej. Osiedle to, to 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,44 m² 9 153,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej lubianych dzielnic miasta? To miejsce ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o pow. 45 m2 na pierwszym piętrze w spokojnej uliczce Pomorzan. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 79 m2. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 000 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość rolna położona w turystycznej miejscowości Grywałd, w gminie Krościenko nad Dunajcem. Działka, zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł137 m² 6 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł565 m² 2 283,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 076 m²

***obniżka ceny już O 400.000 ZŁ! - nowa cena 1.290.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży budynek usługowo-mieszkalny (2 hale produkcyjno/magazynowe + biura z zapleczem socjalno-bytowym + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

442 935 zł52,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją deweloperską realizowaną przez dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem. Inwestycja prowadzona w Policach. W ramach osiedla powstaje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł124 m² 7 169,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kontakt Marta Wolf Tel.   Tylko u nas! Budynek: dom o powierzchni 124m2 mieszczący się na działce o pow. 800m2 w urokliwej miejscowości Wiele. Media: -woda -prąd.