Nieruchomości

238 338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

520 000 zł391 m² 1 329,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

| oferta sprzedaży budynku mieszkalno - usługowego, wolnostojącego. Nieruchomość dwukondygnacyjna ( parter i poddasze użytkowe), z wiatą dobudowaną od frontu. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 650 zł52,51 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią oraz dużymi przeszkleniami na wrocławskiem Śródmieściu Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr   Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

499 001 zł50,53 m² 9 875,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie spokojną atmosferę, bliskość natury i wygodny dostęp do wszystkich udogodnień miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Przy ul. Księskiej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł96 m² 8 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:159 m²

Przytulny dom szeregowy | Porosiuki | 96 m | gotowy do zamieszkania Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej lokalizacji Porosiuki pod.

Szczegóły ogłoszenia

99,08 zł/m²109 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

18,29 zł/m²82 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 17 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego na 4 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 655 m² 42,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tu możesz spędzić swój poranek, w którym jedynym dźwiękiem jest szum drzew Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, pijąc kawę na własnym tarasie. Ta oferta jest dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36,09 m² 15 932,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, częściowo umeblowane mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 36,09 m , zlokalizowane przy ul. Borkowskiej w Krakowie. Mieszkanie narożne, bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 400 m² 15,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka 0,44 ha na siedlisko lub rekreację z własnym lasem Majdan Abramowski, gm. Goraj, roztocze Zachodnie Wyjątkowe miejsce z panoramicznym widokiem na malownicze, roztoczańskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków, krowodrza, krowodrza Górka, ul. Fieldorfa Nila. Mieszkanie 1- pokojowe na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 r. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 517 m² 102,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana nieruchomość położona jest w miejscowości Bogaczewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Jezioro Boczne, będącego częścią Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 770 zł35,35 m² 13 175,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 730 000 zł240 m² 11 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wykończony i świetnie utrzymany dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce 485m2. Podstawowe dane: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł32,83 m² 13 250,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką w piwnicy. Idealnie sprawdzi się dla inwestora pod najem, lub dla osób szukających lokum w ścisłym centrum miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na 1. piętrze w apartamentowcu położonym w dzielnicy Stare Miasto, w rejonie ul. Kiedrzyńskiej/kawiej. Czynsz miesięczny w wysokości 1650.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem | ul. Hubska | Wrocław Na wynajem komfortowe, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 001 zł151,11 m² 9 264,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealna inwestycja - lokal użytkowy z najemcą w świetnej lokalizacji, przy głównej ulicy na południu Wrocławia - Zwycięskiej. Świetnie prosperujący lokal na granicy Partynic.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 189 m²

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i doinwestowane siedlisko, które łączy klimat polskiej wsi z nowoczesnymi udogodnieniami. Nieruchomość położona w miejscowości Karp (gm. Rudka) idealne.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł917 m² 118,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 917 m2, położoną na Osiedlu przy wiatraku w Dzierzążenku gmina Złotów, powiat złotowski (ok. 1.300 km od Złotowa). Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

520 000 zł57,29 m² 9 076,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Urządzone 3-pokojowe mieszkanie łódź, widzew-wschód Prezentujemy na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,29 m , zlokalizowane przy ul. Józefa Elsnera.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł464,33 m² 3 874,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:232 m²

Lokalizacja: nieruchomość położona w jednej z najbardziej funkcjonalnych części Giżycka łączącej bliskość centrum z wygodą osiedlowej infrastruktury. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 595 m² 84,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Ozorków, gmina Wisznia Mała,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł62,50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w sercu Starego Miasta w Gdańsku dla pary lub singla. Lokal, jego położenie i wyposażenie naprawdę robią wrażenie. Budynek wiernie odbudowany po wojennym zniszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł48 m² 14 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Twoja enklawa ciszy pod Warszawą, wysoki standard, zadbane Wyobraź sobie poranki z widokiem na korony drzew i wieczory na dużym balkonie, gdzie słychać tylko szum liści. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł60 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Szukasz miejsca, gdzie czas płynie wolniej, a poranna kawa smakuje lepiej? To siedlisko w miejscowości Pulsze (gm. Wyszki) czeka na kogoś z wizją, kto przywróci mu blask. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 108 zł45,16 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga: cena promocyjna. Do nabycia przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,16m2, z balkonem, skierowane na południe. Ta atrakcyjna oferta o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł19 850 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko U nas w biurze! Oferujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Rzgowie przy ulicy Rudzkiej 5. 2 wjazdy na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł26 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal został stylowo wykończony z dbałością o każdy detal i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł33,94 m² 12 934,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,48 m² 12 544,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko u Nas! "zdrojowe Osiedle" - przytulne mieszkanie w kompleksie ekskluzywnych, wielorodzinnych budynków o stylowej architekturze na wzgórzach Nałęczowa. Udogodnienia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

5 459 999 zł1 500 m² 3 640 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 620 m²

Dzień dobry, sprzedam nieruchomość wraz z działką, na którą składają się: - hala produkcyjno-magazynowa (wraz z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi i łazienkami) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 611 zł26,69 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji w samym centrum Katowic realizowanej przez renomowanego dewelopera. Oferta bez prowizji! To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 306 zł46,12 m² 12 278,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera oraz podatku pcc 2% Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 46,12 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64,21 m² 11 680,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży bezpośredniej, jasne, zadbane i nowocześnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 64,21m , położone na 3 piętrze w bloku na osiedlu Morskie Oko - w budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w samym centrum miasta. Wokół bloków dużo zieleni pięknie zagospodarowanej. Do mieszkania przynależna piwnica. Lokal posiada duży balkon z widokami.

Szczegóły ogłoszenia

77 zł/m²22 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w centralnym punkcie handlowym Pabianic przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

417 366 zł35,37 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w nowym apartamentowcu w centrum Łodzi to propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę oraz świetną lokalizację. Inwestycja została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

| na sprzedaż - urokliwy dworek z 1930 roku położony w Poniatowie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - zabytkowy dworek z 1930 roku, łączący w sobie klasyczny styl z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł47,05 m² 11 158,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł139,55 m² 11 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania dom o pow. 139,55 m2 wraz ogrodem o pow. 380 m2 w Bronowicach przy ul. Szarotki. Dom znajdę się na kameralnym osiedlu w skład którego wchodzi łącznie 6 domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł290 m² 5 858,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:812 m²

Z ogromnym potencjałem nieruchomość na sprzedaż w Gdyni na Małym Kacku. W skład oferty wchodzi: dom wolnostojący trzykondygnacyjny o pow. 290m2 z zieloną działką o pow.812m2.