Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

149 000 zł1 681 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 16,81 arów w atrakcyjnej lokalizacji. Powierzchnia działki jest idealna pod budowę domu. Działka ma utwardzony dojazd oraz dostęp do wody. To świetna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł12 916 m² 99,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny 1,29 ha Grajewo, ul. Przemysłowa Media Asfalt 100 m frontu Gotowy teren inwestycyjny w granicach Grajewa pełne uzbrojenie w drodze, szeroki front oraz wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 035 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 535 m²

Szanowni Państwo, mam do zaoferowana budynek biurowo magazynowy położony w Gryficach na terenie przemysłowym. Nieruchomość składająca się łącznie z trzech działek o powierzchni 4535.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł3 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Miejsce, w którym odpoczywamy, cisza, bliskość natury. Jeśli to twoje klimaty zapraszamy do oferty kupna działki i wybudowania domu jednorodzinnego lub rekreacyjnego, zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł267 m² 5 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 684 m²

Dom marzeń dla tych, co nie lubią się tłoczyć! - Gdzie? W miejscu, gdzie śpiew ptaków zagłusza Twojego szefa z Teamsa. - za ile? 1 500 000 zł (ale kto nie lubi się targować?) - wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

896 500 zł3 586 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w południowej części Milanówka. Wymiary działki 21m na 150 m. Wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja w drodze przy działce. Bliski dostęp do stacji wkd.

Szczegóły ogłoszenia

399 998 zł1 325 m² 301,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Leśnica. Mamy przyjemność przedstawić Państwu kształtną działkę o powierzchni 1325m2 i wymiarach około 36m na 40m. Działka zlokalizowana jest w Leśnicy w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Osielsko,kujawsko-pomorskie

865 000 zł137,61 m² 6 285,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o całkowitej powierzchni 137,61m2 (119,37 pow. użytkowa, 18,24 pow. Garażu) położony w Osielsku. Bez Podatku pcc - 2%. Bez Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferowane mieszkanie na wynajem od 01.11.2025r, możliwe prezentacje od 01.10.2025 r. Mieszkanie znajduje się w Gdańsku, na Zaspie, przy ulicy Burzyńskiego. To komfortowe, dwupokojowe lokum po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 659 zł52,33 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kielce,świętokrzyskie

3 415 095 zł6 170 m² 553,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż działka o pow. 6170 m2 położona w południowej części Kielc, przy ul. Ściegiennego. Działka usytuowana jest wśród zabudowy usługowej oraz produkcyjnej. Płaska, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł166,61 m² 15 005,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1895

Wyjątkowe, designerskie mieszkanie przy al. Jana Pawła II 166,61 m | 5 pokoi | balkon | po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronne, stylowe mieszkanie położone na 2. piętrze eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł180 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

>Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, wolnostojącego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok. 165 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 404 m² 178,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna Działka dla Twojego Domu: 1404 m2 w Szemudzie, gotowa do Budowy! Opis Działki: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną numer 850/23 o powierzchni 1404 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 108 m² 170,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 4123 m2 w Zamku Bierzgłowskim usytuowana na wzgórzu z pięknym widokiem na pradolinę Wisły. Prezentuje Państwu działkę dla klientów ceniących spokój i piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 978 zł44,62 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w centrum Bielska-Białej Proponowany apartament, w stanie deweloperskim, z windą, o powierzchni 44,62 mkw to: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł48,20 m² 8 298,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichym miejscu, gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować jasne, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej przy ulicy Czechowa. Co.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł300 m² 1 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Dom w cenie mieszkania! Działka o powierzchni 1340 m2. W planie zagospodarowania przeznaczenie mn/ut - zabudowa mieszkaniowa oraz usługi turystyki. Duży budynek z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dobrzany

Dobrzany,zachodniopomorskie

990 000 zł166,10 m² 5 960,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 905 m²

Parterowy dom z dużą działką i garażem dwustanowiskowym Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni 166,10 m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Rojnej 6. Mieszkanie świeżo wyremontowane, znajduje się na 4 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²121 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz lokal usługowy, idealny na biura, gabinety W bardzo dobrej lokalizacji - ul. Oławska W jelczu-laskowicach centrum miasta Lokal mieści się na 1 piętrze kameralnego 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł8 417 m² 24,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szprotawa, grunt inwestycyjny, 84 ar, cena 209 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w Henrykowie, gmina Szprotawa. Działka 330/3 obręb Henryków - gmina nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,01 m² 9 975,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45,01 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tuwima, nieopodal centrum Łodzi. * miejsce postojowe W garażu podziemnym *.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Jakuby,warmińsko-mazurskie

280 000 zł144,60 m² 1 936,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Siedlisko z duszą na Mazurach - Jakuby, gmina Biała Piska Na sprzedaż wyjątkowe, stare poniemieckie siedlisko położone w miejscowości Jakuby , na terenie gminy Biała Piska - w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż świetne 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie po kompleksowym remoncie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji u zbiegu ulic Puławska i Idzikowskiego - bardzo rzadko pojawią się.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł285,39 m² 17,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Oferujemy na wynajem lokal użytkowo-usługowy zlokalizowany w Krośnie Odrzańskim przy ulicy Wiejskiej 23b. Powierzchnia lokalu 285m2. Powierzchnia gruntu pod budynkiem (współwłasność) 354m2.

Szczegóły ogłoszenia

398 880 zł4 432 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki o powierzchni 6500 m oraz 4432 m , z wydanymi warunkami zabudowy co daje pełną pewność realizacji wymarzonego domu. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

1 288 017 zł96,96 m² 13 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy dom położony w pierwszej linii zabudowy zaledwie 120 m od morza zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 25 min na zachód od Kołobrzegu (19 km). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 403 m² 242,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bukowinie Osiedle 1403 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1403 m , położona w malowniczej miejscowości Bukowina Osiedle. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod "wolica" Kontakt: andrzej Troicki tel.   Powierzchnia 300 m2 - sprzedaż wraz z wyposażeniem. Na terenie działki znajduje się: altanka na betonowym fundamencie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł10 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Wrocław, ul. Lwowska Pokój 9,5m2 w mieszkaniu 3-pokojowym o powierzchni 45m2 Udogodnienia i atuty: kuchnia po remoncie z nowymi sprzętami, parking pod blokiem zawsze dostępne miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 854 m² 332,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego dz. ew. o nr 8/16; 8/22; 8/18; 8/4 położonych na terenie miasta Piaseczno przy ul. Kordiana, jest to południowa peryferyjna część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 173 zł36,81 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu fajne dwu pokojowe mieszkanie w super miejscu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł647,70 m² 3 859,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycyjny obiekt blisko radomia perełka W podkannej Piękny duży kompleks mieszkalno/usługowy w stanie deweloperskim na sprzedaż. Wykreuj własną wizję zarabiania pieniędzy dzięki tej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł889 m² 179,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 889m2 i 874m2 położone w miejscowości Zakole-Wiktorowo, zaledwie 6km od Mińska Mazowieckiego. Działki o numerach ewidencyjnych: 80/1,.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal O powierzchni 150 m2 Z miejscami parkingowymi. Super lokalizacja - bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł8 000 m² 62,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz miejsca do odpoczynku w cichym i spokojnym miejscu, dala od miejskiego gwaru, to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł79 m² 1 898,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal niemieszkalny obejmujący powierzchnię 78,90mkw usytuowany w przyziemiu budynku wielomieszkaniowego. Na powierzchnię lokalu składają się: 3 pomieszczenia oraz łazienka, niewielka wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

365 400 zł25,20 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny apartament o powierzchni 25,2m 2 , z balkonem i przynależnym miejscem parkingowym , położony.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39,48 m² 10 866,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Kleczkowskiej 28 (kleczków). Wysokość sufitów to aż 3,2 m! Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowej.