Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 000 zł3 156 m² 63,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka- nowe Gniewniewice, gm. Leoncin, pow. nowodworski, woj. mazowieckie Na sprzedaż atrakcyjnie położone działka zlokalizowane w miejscowości Nowe Gniewniewice, gmina Leoncin,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m, położone w Opolu przy ul. Łąkowej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w wysokim bloku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł38,60 m² 15 077,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone na 2. piętrze w budynku na Kurdwanów przy ul. Kordiana w Krakowie. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38,56 m² 14 263,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem, położona na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Malczewskiego. Lokal znajduje się w spokojnej i dobrze utrzymanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł10 000 m² 99,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa objęta planem zagospadarowania przestrzennego ze zjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej. Zgodnie z ustaleniami mpzp (u/mn) możliwość lokalizacji obiektów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

**oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Żeligowskiego 43 c. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zyndaki

Zyndaki,warmińsko-mazurskie

1 790 000 zł99 200 m² 18,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Doskonale zlokalizowana i wyjątkowa działka na sprzedaż o łącznej powierzchni 9,96ha, położona w malowniczej miejscowości Zyndaki gmina Sorkwity, powiat Mrągowski w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 920 m² 3 385,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:12 460 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowo-usługowa zlokalizowana w Zduńskiej Woli. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną nieruchomością położoną na wschodnich obrzeżach Zduńskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 800 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki usytuowane w gminie Solec-Zdrój w miejscowości Zagajów. Działki o łącznej pow. 0,18 ha w jednym kawałku. Klasy i użytki:.

Szczegóły ogłoszenia

485 514 zł26 973 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***działka leśna***dobrzyniewo Duże***2,6973ha***14km od białegostoku*** Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość o powierzchni 2,6973 ha. Las sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł990 m² 1 191,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości to nasza pasja od 2012 r. Ponad dekada doświadczenia pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa każdej transakcji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Consilo Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanym w 2023 r. nowoczesnym osiedlu Osiedle Ulubione położonym przy ul. Lublańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł89 m² 5 943,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - rozkładowe mieszkanie z pięknym tarasem, na górnym piętrze w budynku "willa Maryla" na Bydgoskim Przedmieściu. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 492 zł60,07 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 828 680 zł152,39 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na parterze. Pod różne działalności: biuro, usługi, itp. - dostępny od ręki. Standard: - ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu pcm , osłonowe.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,83 m² 8 833,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, komfortowe oraz w pełni wyposażone mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchni 50,83 m znajdziecie Państwo: -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:24 745 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zakupu siedliska w miejscowości Strzebieszew w Gminie Domaniewice , powiat łowicki. W skład siedliska wchodzą : -działka.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 300 m² 39,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w okolicy dwóch jezior - Świętajno i Muliste, znajdująca się w gminie Świętajno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł128,58 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Nowoczesne domy w zielonej okolicy Murowańca - miejsce, w którym chce się żyć. *****bez prowizji**********bez pcc***** Marzysz o przestrzeni, spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł59,63 m² 5 517,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe I W pełni wyremontowane mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krasińskiego Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe (pierwotnie 3) o pow. użytkowej 59.9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

539 400 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową, kameralną inwestycją powstającą w Lewinie Brzeskim. Projekt obejmuje cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł181,40 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł46,79 m² 13 889,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jasne i funkcjonalne mieszkanie ( 46,79m2) z ogrodem (38,39 m ) i miejscem postojowym (większym niż standardowe, dostosowanym dla osób niepełnosprawnych i bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł46 m² 47 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 203 Międzyzdroje - dla tych którzy oczekują więcej opis budynku Budynek Bałtyk Residence to inwestycja, w której historia spotyka się z nowoczesnym luksusem. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 700 zł64 m² 12 464,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż narożny apartament z 6,5-metrowym balkonem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²8 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz komfortowej przestrzeni biurowej w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia pokoje biurowe w atrakcyjnym punkcie miasta w bezpośrednim sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł129 m² 16 744,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy z najemcą w Miasteczku Wilanów Lokal narożny z dużymi witrynami, z własnym ogródkiem 100 m2, doskonale widoczny, z dostępem przystosowanym dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23 m² 17 347,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 23 m | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 na ul. Zwierzynieckiej 15, położone na parterze w 4 piętrowym bloku Przestrzeń mieszkalną stanowi: - salon, - wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł62,09 m² 8 680,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz mieszkania z możliwością przystosowania na lokal usługowy (np. kancelarię, biuro, usługi księgowe, firmę architektoniczną i inne), w ścisłym centrum miasta - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki o nr. ew. 477/3, która położona jest w malowniczej miejscowości Wola Rafałowska w gminie Mrozy, o powierzchni 3000m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł147 m² 8 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:904 m²

Na sprzedaż - elegancki dom Gniezno - Dalki Lokalizacja: gniezno, dalki - na granicy miasta Powierzchnia domu: 147 m Powierzchnia działki: 904 m Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

11 250 €2 500 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 2500m2 w planowanym centrum logistycznym pod Otwockiem. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 posadzka bezpyłowa 8 T/m2 wysokość 12 m siatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Mochle

Mochle,kujawsko-pomorskie

889 000 zł150 m² 5 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu w stanie deweloperskim( bez pompy ciepła) w miejscowości Mochle jedynie 11 km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Guzów-Kolonia pod Orońskiem - niewielka, sielankowa miejscowość, do której szybko dojedzie się z Orońska jak i z Radomia. To właśnie tutaj znajduje się prezentowana przez nas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł120,40 m² 6 636,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł480 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu niezwykły dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 273,9 m , usytuowany na przestronnej działce 800 m , w okolicach.