Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

950 000 zł207 m² 4 589,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowite 207 m2, użytkowej 137 m2 usytuowany na działce o powierzchni 670 m2 położony w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 752 zł36,79 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Griffin house to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w spokojnej i malowniczej części Stargardu, zaledwie kilka minut od centrum. Inwestycja łączy w sobie komfort życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł55,40 m² 3 610,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i działką Chynowie ul. Słoneczna Cena: 200 000 zł Lokalizacja: chynowie ul. Słoneczna spokojna, zielona okolica, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł73 m² 14 931,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Piękne, kameralnie położone 4-pokojowe mieszkanie | poddasze | nowa inwestycja 2025 | Stabłowice | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Z zewnątrz bryła domu prezentuje się czysto i spokojnie ale po przekroczeniu progu wita Cię niepowtarzalny styl oraz otwarta, płynna przestrzeń dzienna. Salon i kuchnia to jedno serce domu:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł69 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Elizy Orzeszkowej, blisko Placu Grunwaldzkiego Do wynajęcia nowoczesne, śliczne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m z balkonem w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł684 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Laski Wielkie-Małe. Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami Tara oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 684m2 położone w Laskach Wielkich-Małych w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł987 m² 221,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa z rozpoczętą budową - Piwoda - gmina Wiązownica- woj. podkarpackie Na sprzedaż atrakcyjna działka z rozpoczętą budową. Na terenie nieruchomości zostały już wykonane solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 336 zł69,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 61,93 m , położony na 1. piętrze, oferuje funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń, idealny zarówno dla pary, rodziny, jak i osób pracujących zdalnie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 252 zł52,84 m² 10 962,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Położone w spokojnej części Radzymina, oferuje dokładnie to, czego dziś szukają świadomi klienci - ciszę, zieleń i realny komfort życia, bez odcinania się od miasta. Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł990 m² 85,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 990 mkw., położoną w miejscowości Łysiec, zaledwie 10 km. od Częstochowy. Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: dorota Kołt   Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 25 m , umieszczona na wrocławskim Gaju przy ul. Brzoskwiniowej. Szczegóły oferty: cena najmu : 2500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł23 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Ofertą sprzedaży jest przytulna kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowane w wieżowcu przy Armii Krajowej 66 - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mokotowa (służew). Tylko 2 przystanki autobusowe (5 min.) do stacji metra Służew.

Szczegóły ogłoszenia

49,57 zł/m²103,90 m² 5 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: zacharzyce 1km od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia oraz 2,5 km od stacji kolejowej Wrocław-Brochów Powierzchnia: 103,9 m Cena: 5150 zł netto miesięcznie Parking: ogólnodostępny tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 069 zł58,48 m² 10 791,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł74,60 m² 10 857,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 362 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w miejscowości Królewiec, gm. Mińsk Mazowiecki. Dom murowany, wybudowany w 1986r,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł59,95 m² 3 986,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Starym Lesieńcu (boguszów-Gorce). Parter (możliwość zrobienia wyjścia do ogródka), powierzchnia 60m2 , składające się z: - pokoju, - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 692 zł67,86 m² 8 454,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w cichej i spokojnej oraz urokliwej okolicy w Rzeszowie na ul. Dynowskiej (os. Projektant).

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

2 400 000 zł1 332 m² 1 801,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 408 m²

Magazyn, produkcja, 1330 m2, koszalin. Magazyn z rampą i biurami na sprzedaż. Możliwe przeznaczenie magazynowo - produkcyjne. W skład obiektu wchodzą: - hala z rampą, pow. 740 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,76 m² 8 254,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji ze strony kupującego! Na sprzedaż oferujemy dom na najnowszej inwestycji Barona Residence w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

121 524 zł494 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz - Nowe Oborzyska Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Nowe Oborzyska, w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł71,23 m² 16 425,66 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura onhouse luksusowy apartament z panoramicznym widokiem w sercu Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni 71,23 m znajduje się na 12 piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Maczka

Iława,warmińsko-mazurskie

505 000 zł145,83 m² 3 462,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szukasz domu do własnej aranżacji, w dodatku z ogrodem i własnym garażem? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy ulicy Generała Maczka, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł210 m² 18 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Skoro słowa nie wystarczą, to musi być prawdziwy raj na ziemi! jagniątków- to miejsce takie jest. Zapraszam - to mówią właściciele. Dzięki za zaproszenie - brzmi jak zachęta. Miejsce, które trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

21 392 000 zł106 960 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny położony w miejscowości Głogowo, w pobliżu autostrady A1. Grunt o przeznaczeniu komercyjnym. Klasa gruntów iiia i b oraz iva, działki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 097 m² 90,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1097 m2 w malowniczej okolicy Jeruzala w gminie Mrozy. Na nieruchomość składają się dwie działki o łącznych wymiarach 29 metrów szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w sercu Milanówka - w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²182 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze o powierzchni 182 m2, który można dostosować pod działalność np. przedszkola. Ostatnia działalność to przedszkole dla 35 dzieci, co potwierdza.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł10 524 m² 66,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z domem położonym na malowniczej, działce.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 528 m² 81,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1509 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Miłkowska Karczma, zaledwie ok. 12 km od Ostrowca.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 754 m² 1 995,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:18 300 m²

Kupujacy nie płaci prowizji Zapraszamy do oglądania nieruchomości inwestycyjnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Z dużym potencjałem. Obiekt w stanie deweloperskim. Łękawka gm. Tarnów-.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 000 zł1 540 m² 5 551,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 636 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny murowany budynek o powierzchni użytkowej ok. 1500m2 (819m2 pow. zabudowy), posadowiony na działce o powierzchni 2640m2, zlokalizowany na granicy Ząbek, zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł380 m² 3 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy Państwu przestronny dom o pow. użytkowej 300m2 położony na działce wielkości 25,96ar. Jest to budynek wolnostojący, III-kondygnacyjny z poddaszem niemieszkalnym. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, z ogródkiem i miejscem postojowym w ogrodzonej części przed mieszkaniem, stanowiące udział w kamienicy. Usytuowanie - w Babicach w rej.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale biurowe w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki o powierzchni 1500m2 położone 28km od Warszawy w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Powązki. Objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł123 m² 3 130 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedaży lokal usługowo - biurowy o powierzchni 137,8 m2 położony w przy ulicy Żeromskiego w Kwidzynie. Wyszczególnienie.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł938 m² 0,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 300 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę inwestycyjną, która idealnie nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności, w tym uciążliwej. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 006 m² 149,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-budowlana o powierzchni 2006 m2 położona w miejscowości traktowanej jako dzielnica Teresina o nazwie Granice. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

48,78 zł/m²82 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy blisko centrum Rzeszowa, idealny na sklep, salon fryzjerski lub kosmetyczny, kancelarię biurową, biuro notarialne czy punkt sprzedażowy. Nieruchomość wyróżnia się.