Nieruchomości

238 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 000 zł200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom nad morzem W mechelinkach Zaledwie kilka minut od morza | Spokojna okolica | Komfortowe osiedle ***** opis inwestycji : To nowoczesne osiedle zostało stworzone dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 002 m² 55,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę budowlaną ujętą w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dywity. Działa o powierzchni 9002 m2 o wymiarach   .

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł71,52 m² 9 074,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w kamienicy w samym sercu miasta! Opiekun oferty: maria Woźniczka tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł200 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Serwy w gminie Płaska. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia lub domu wypoczynkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł129,54 m² 11 039,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł173 m² 2 884,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Bonus voucher na odmalowanie /remont O wartości 10 tysięcy zł dla pierwszego nabywcy Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 173 m , zlokalizowane w Legnicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 545 m² 83,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1545m2 w okolicy gminy wiejskiej Dobromierz, we wsi Bronów. Lokalizacja idealna, 10min drogi do drogi ekspresowej S3, 3km do Dobromierza, 5km do Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 800 zł128,60 m² 6 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł63,90 m² 3 114,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Leszno Górne, szprotawa, mieszkanie w kamienicy, 2 pokoje, sprzedam, cena 199 000 zł. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie, usytuowane w przedwojennej kamienicy, na pierwszym piętrze. Kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł63,04 m² 6 186,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m , położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze).

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł169 m² 2 485,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1190 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym, zlokalizowana w miejscowości gminnej Wilczyn, powiat Konin, w malowniczej okolicy lasów.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł71 m² 9 704,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Serdecznie polecamy kameralne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na jednym z najbardziej cenionych osiedli Białegostoku osiedlu Bojary. To mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł42 000 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: do sprzedania atrakcyjna działka w miejscowości Przewóz, w gminie Studzienice, w województwie pomorskim. Powierzchnia ponad 42 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy na 16.

Szczegóły ogłoszenia

2 666 000 zł234 m² 9 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 237 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Oferta skierowana do klienta, który.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł801 m² 74,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne działki budowlane położone w Lipowej, 5 km od Grodkowa, 16 km od Brzegu. Działki mają płaskie ukształtowanie terenu i nie są ogrodzone. Klasoużytek riiib i riva.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł227,70 m² 7 422,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż piękny dom 227,7 m2 w podwarszawskim Bobrowcu, gm. Piaseczno. Rozkład pomieszczeń: parter: przestronny salon z wyjściem na taras i miejscem na komineknowoczesna, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł902 m² 137,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Rogóźno. Nieruchomość znajduje się niedaleko rzeki Narew (ok. 400m). Tereny te od wielu lat doskonale służą na odpoczynek od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Browarna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 900 000 zł583,60 m² 4 969 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość o powierzchni 583,6 m2 położona na działce o powierzchni 1281 m2 znajduje się w centralnej części Elbląga, przy ulicy Browarnej, która jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł56 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ślepa uliczka i las wokoło ? To wyjątkowe miejsce w Nowym Wiśniczu może być Twoje. Zapraszam do spotkania i rozkoszowania się naturą w tym niespotykanym miejscu. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

30,75 zł/m²60 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny lokal Z możliwością adaptacji na mieszkanie - centrum miasta Do wynajęcia lokal o powierzchni około 60 m , położony na II piętrze klimatycznej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł55,71 m² 5 205,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujęmy lokal usługowy o powierzchni 55,71 m położony w budynku handlowo-usługowo-mieszkalnym w miejscowości Pszczółki przy ul. Pomorskiej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

296 637 zł2 282 m² 129,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-usługowa pod lasem w Pisarzowicach! Przedstawiam Państwu wyjątkowo usytuowaną, ogrodzoną, przestrzenną działkę budowlano-usługową (oznaczoną symbolem mnu w Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położona w Zwierzewie, gmina Ostróda. Działka o pow. 1200 m2 ujęta w miejscowym planie jako - mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł29,50 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców! Wykończone pod klucz! Atrakcyjna oferta dużej kawalerki balkonem! Prezentuję Państwu komfortową kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł45 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament na 16. piętrze Quorum, ul. Sikorskiego 13, wrocław Na wynajem elegancki, w pełni wyposażony apartament położony na 16. piętrze prestiżowego apartamentowca Quorum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł16 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż o powierzchni 15,5 mkw, położony w przyziemiu 3-piętrowego budynku wybudowanego w 2008 roku w centrum Włocławka, przy ul. Stodólnej 39/41, w terenie zamkniętym. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 723 250 zł228,93 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1899

Spektakularny apartament zajmujący całe piętro W przedwojennej kamienicy 3 balkony | Wysokie sufity 3.2m | Ogrzewanie podłogowe | System smart home | Klimatyzacja kanałowa | Centralna lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł81,08 m² 7 153,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Gliwic - 80 m Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą, położone w samym sercu Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł85 m² 4 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Ema Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu do remontu położonego w Gorzelni, w Gminie Blachownia przy ul. Mostowej, w spokojnej okolicy, blisko Częstochowy. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

642 600 zł63 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina - ul. Bohaterów Warszawy. Miejsce, które łączy wielkomiejski styl z absolutnym komfortem. Idealne dla rodzin ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²247,65 m² 18 573 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Śródmieściu Gdańsk przy ul. Łąkowej 59 w inwestycji Scala History położonej 300m od słynnej Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 052 m² 118,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Świeszyno - Włoki. Nieruchomość o powierzchni 1052 m2, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł31,30 m² 10 830,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Gustownie wykończony i w pełni wyposażony lokal mieszkalny, praktycznie nie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,76 m² 13 466,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 66,76 m | Bronowice | ul. Zapolskiej | narożne | 1 piętro | cegła Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,76 m położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 196 m² 209,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Twoich Marzeń w Nowym Sercu Wszewilek - Nowoczesne Osiedle! Szukasz idealnego miejsca pod budowę nowoczesnego, energooszczędnego domu? Chcesz zamieszkać w prestiżowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł43,02 m² 6 624,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi dzielnicy Marysin-Doły, przy ulicy Emilii Plater. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł58,50 m² 2 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 m²

NA sprzedaż dom/ zabudowa szeregowa/ skrajny szereg. Nietuszkowo, gmina Chodzież Nietuszkowo zlokalizowane jest w odległości 9 km od Chodzieży, 21 km od Piły! Przedstawiamy na sprzedaż skrajny.