Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

669 000 zł110 m² 6 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż ukończony, nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wykonany z wysokiej klasy materiałów. Nieruchomość położona jest w centrum Gołkowic, zaledwie 800.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 490 zł57,53 m² 12 958,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 330 zł40,11 m² 13 969,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 219 zł71,61 m² 12 682,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:luty 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

849 000 zł144,41 m² 5 879,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł230 m² 6 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny, wolnostojący, w stanie częściowo wykończonym, położony w spokojnej, zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, około 30 minut od centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,25 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie z 3 pokojami zlokalizowane na kameralnym, nowoczesnym, zadbanym i zamkniętym osiedlu z 2015r przy ul. Krakowskie Przedmieście na samym początku.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł52,61 m² 15 985,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mam umeblowane mieszkanie z ogrodem do kupienia bez pośredników przy Magnolia Park. Duże okna wpuszczają naturalne światło, a ogród umożliwia relaks na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 474 zł35,25 m² 16 637,56 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w VI etapie inwestycji Viva Piast w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 097 zł34,92 m² 16 955,81 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 174 zł42,19 m² 16 216,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, garderobą i balkonem, mieszczącego się w V etapie inwestycji Viva Piast w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jest 3 pokojowe atrakcyjne mieszkanie ( 68 m2) w centrum Rumi mieszczące się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Rumia Park budynek Zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 461 m² 4,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uwaga! Całość warunków sprzedaży do uzyskania po kontakcie za pomocą formularza. Warunki sprzedaży W trybie Z wolnej ręki gruntów rolnych składających się z działki ewidencyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 203 175 zł139,25 m² 8 640,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

4-pokojowy lokal z ogrodem i dużym poddaszem | Otrębusy, blisko wkd Miło nam zaprezentować przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 139,25 m , zlokalizowany na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł2 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia lub inna propozycja działka komercyjna Narożna Janki. Do wynajęcia teren komercyjny (2up) o powierzchni m w miejscowości Janki, na tyłach Centrum Handlowego Janki. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł53 m² 6 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Super lokalizacja! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m3, dwustronne z dużym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł93 m² 5 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny na nowym osiedlu w cichej, spokojnej okolicy, tuż przy lesie, w miejscowości Gronówek. Powierzchnia: 93m2 Pomieszczenia: * Wiatrołap * Komunikacja * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 339 zł51,48 m² 14 148 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 197 zł38,40 m² 15 552 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 737 zł51,48 m² 15 768,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu dostępne od 01.02.2026 r. jasne i w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wyjątkowym osiedlu olimpia port. Wraz z wynajem mieszkania otrzymujemy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł94 m² 7 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowe domy blisko jeziora! Borzęta, 5 minut z Myślenic! Każdy na 7-arowej działce, z wszystkimi mediami, gotowe w stanie deweloperskim podwyższonym. Domy składają się z:.

Szczegóły ogłoszenia

51,68 zł/m²742,60 m² 38 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem, funkcjonalną powierzchnię magazynowo-biurową, zlokalizowaną we Wrocławiu, przy ul. Tadeusza Wendy. Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla firm, poszukujących wygodnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57,17 m² 9 602,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dzień dobry ;) Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z historią. Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,17 m, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł82,90 m² 10 494,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82,90, 4 pokoje na 7 piętrze we Wrocław, na Ostatnim Groszu. Cena do negocjacji! Mieszkanie jedyne w swoim rodzaju! Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56,30 m² 17 584,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 56 m , na VII piętrze w budynku z 1960r. (z windą), w samym sercu Warszawy, śródmieście Północne, aleja Solidarności, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł70 m² 15 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 70 m z jasną, oddzielną kuchnią | ul. Radzikowskiego | piwnica w cenie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kępno,wielkopolskie

1 190 000 zł472 m² 2 521,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Numer oferty w biurze - sdz/kl/b2/2026 Przestronny dom dwurodzinny z dużą działką z 1988 r. Na sprzedaż przestronny, solidny dom z ogromnym potencjałem. Idealny dla dwóch rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł34 m² 10 852,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł71,62 m² 5 012,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Wysokiej Głogowskiej. Wysoka Głogowska położona w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65,30 m² 9 954,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

| mieszkanie w Topowej lokalizacji | | 2-pok. | oddzielna Kuchnia | 63 m2 | Piwnica | zobacz wirtualny spacer po tej nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o pow.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł47,79 m² 18 204,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje Z balkonem na ul. J. Conrada - krowodrza Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł114,90 m² 6 570,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Jesiennej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta bez prowizji! Mieszkanie dwupokojowe o pow 38m2 usytuowane na parterze dobrze utrzymanej Kamienicy w dzielnicy Będzin - Grodziec. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł76,96 m² 7 783,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania wyjątkowy dwupoziomowy apartament, położonego wśród ciszy i zieleni z doskonała komunikacją z centrum Bielska-Białej. Powierzchnia całkowita mieszkania: 102 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu, praga południe, gocław, guderskiego główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja przy jeziorku Balaton - mieszkanie po odświeżeniu, - balkon (zabudowany), -.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²107,29 m² 8 047 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o łącznej powierzchni 107,3 m2, z czego użytkowej 85,88 m2 w zabytkowym budynku z 1900 roku (willa Szonertów), w pełni zrewitalizowanym w 2014 roku. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 065 zł87,14 m² 11 969,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - nie płać prowizji i podatku pcc! cena promocyjna! Inwestycja oddana do użytkowania. Przepiękna nowoczesna inwestycja usytuowana zaledwie 10 min. piechotą od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł5 125 m² 331,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w Polanowie w gminie Powidz, powiat słupecki, działka nr 21/49 o pow. 0.5125 ha. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do jeziora Powidzkiego które posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliżniaczej w Częstochowie, osiedle Tysiąclecia , przy ul.Ludmiły Marjańskiej 14. Dom w zabudowie bliżniaczej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bukowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 990 000 zł184 m² 10 815,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Nowoczesny dom przy Bażantarni 184 m | 35 arów | Elbląg, dąbrowa Szukasz domu, który łączy wysoki standard, prywatność i bezpośredni kontakt z naturą? Ta nieruchomość to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł38 m² 13 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

DO sprzedania mieszkanie na ul.NAD SUDOŁEM - OKAZJA. Nieruchomość zlokalizowana w zielonej części Prądnika Białego ul. Nad Sudołem położona w pobliżu ważnych ciągów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 mieszczącego się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, ul. Kotarbińskiego, słupsk Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 300 m² 121,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu 23 arowej działki w Lubenii przy drodze asfaltowej. Działka zlokalizowana na wzgórzu. Wymiary 44 m szerokości x 70 m długości. Na działce Warunki Zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł145 m² 13 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Lokalizacja: głusk to jedna z najbardziej urokliwych i spokojnych części miasta, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna, a codzienność płynie w znacznie wolniejszym i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł29,04 m² 15 289,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie o pow. 29,04 m2, położone na wysokim parterze kameralnego, 3 piętrowego bloku z nowszej cegły (2003 rok) w Białymstoku przy ul. Kraszewskiego. Układ.