Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

838 000 zł38,12 m² 21 983,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Studio z balkonem i widokiem na zieleń, wykończone w wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania.Mieszkanie znajduje się w zielonej okolicy, z doskonałym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł68 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 68,6 m , zlokalizowane na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

570 000 zł487 m² 1 170,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z 2 przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 487 m2, zlokalizowana w dzielnicy Barwinek. Działka położona w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł52,20 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta! lokalizacja: nieruchomość położona w bardzo dogodnym miejscu pod względem komunikacyjnym w dzielnicy Gdańsk Suchanino, przy ul. Kurpińskiego. W odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

20 895 105 zł126 637 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży doskonale zlokalizowanego terenu inwestycyjnego w Strykowie - bezpośredni dostęp do drogi krajowej i wjazd na teren z drogi krajowej a także wjazd z asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 000 zł49,50 m² 16 585,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę apartamentów inwestycyjnych w stanie deweloperskim - idealnych na wynajem. Tu Twoja inwestycja pracuje na Ciebie. Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m2 + ogród w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Budziwojskiej na południu Rzeszowa. Oferta dotyczy segmentu środkowego z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł54,40 m² 4 577,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem w centrum Turek, ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż mieszkanie położone w Turek, przy ul. Wyszyńskiego 6. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł163,90 m² 5 430,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Żarach, ul. Partyzantów, pierwsze i drugie piętro willi z garażem, ogrodem i dwiema piwnicami. Mieszkanie na pierwszym i drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 473 m² 308,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Grunt inwestycyjny w pobliżu Zgierza homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę inwestycyjną w sąsiedztwie ruchliwej drogi krajowej Zgierz-Stryków, w okolicy licznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,50 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza położony.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 516 m² 178,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1516 m2 w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości 40 m. Należy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Cendrowice pod Górą Kalwarią. Powierzchna całkowita 160 m2, powierzchnia użytkowa 138 m2.

Szczegóły ogłoszenia

254 915 zł2 999 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Suchleb, gmina Lipinki Łużyckie Powierzchnia: 2999 m Wyjątkowa lokalizacja: działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł18,47 m² 24 634,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

W ofercie do sprzedaży umeblowana i wyposażona mikrokawalerka o powierzchni 18,47 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Kątowej. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł110,37 m² 5 608,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł28 m² 101,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pets Friendly Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 28 m zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

266 720 zł1 667 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1667 m2, grzebienisko, gm. Duszniki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Grzebienisko, w gminie Duszniki,.

Szczegóły ogłoszenia

756 600 zł2 910 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Pępowo z utwardzoną drogą dojazdową!   m2- 756 600 zł lokalizacja: działka położona w pięknej, kaszubskiej wsi Pępowo w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł98 m² 7 336,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Segment środkowy W nowym dworze mazowieckim 20 minut do warszawy I 8 minut do modlina Dom do samodzielnego wykończenia, stan deweloperski. W domu wykonane są wszystkie instalacje, wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł84,48 m² 10 641,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Atuty : * 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego * 5 minut do Politechniki Gdańskiej * 3 minuty do Galerii Bałtyckiej i Galerii Metropolia * 3 minuty pieszo do Gdańsk wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 192 zł95,75 m² 12 618,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Obrzycko,wielkopolskie

170 000 zł1 364 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielonagóra (powiat Szamotulski, gmina Obrzycko) o powierzchni 1364 m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł112 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy Dom z Potencjałem w Brzeziej Łące Blisko Wrocławia! Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

753 853 zł53,22 m² 14 164,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.12, balkon: 7,18 m, m-ce parkingowe naziemne 30.000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów z inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²90 m² 2 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 90 m2, położony na drugim piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Tarnowa. Dwa wejścia z ulicy. Media: prąd, woda, telefon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł144 m² 4 576,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą propozycją nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Na osiedlu powstaje 7 domów w zabudowie bliźniaczej. To wyjątkowe, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 003 m² 149,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki w Siedlcach (pow. Oławski) -wieś 7km od Oławy: 1. Powierzchnia: 10,03 ar, cena 150 000 zł, 149,56zł/m2, usytuowana przy drodze powiatowej bezpośrednio (oddzielona rowem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 398 zł66,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł129 m² 12 007,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 129 m2, położony na działce o powierzchni 11 a, w bardzo dobrze skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł7 438 m² 484 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka zlokalizowana na terenie dzielnicy Wilanów - Zawady, przy ulicy Wał Zawadowsk blisko od mostu i południowej obwodnicy Warszawy. W planie miejscowym teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł67 m² 3 865,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

Siedlisko z potencjałem w spokojnej i malowniczej miejscowości Stary Bartków, gmina Korczew! Szukasz dużej działki? Domu, który możesz urządzić według własnych potrzeb, użytkować,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania położone przy ulicy Dąbrowskiego na Białym Kamieniu 1 pokojowe mieszkanie po remoncie Łączna powierzchnia mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi to 38 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom typu nowoczesna stodoła zlokalizowany obecnie na małym ośrodku wczasowym/kempingu w Kruszwicy. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Dobra (ul. Husarska). Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (segment A1 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 500 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Targanice - mały budynek mieszkalny usytuowany na zadbanej, ogrodzonej działce o powierzchni 14.67 ara. Budynek o pow. użytkowej 85 m2, pow. całkowitej 140 m2. Parter: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem 35 m ul. gen. Augusta Fieldorfa-Nila, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł6 500 m² 213,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Książenicach - przestrzeń z potencjałem. Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 6500 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł13 900 m² 16,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość w Krowicy Pustej, gmina Szczytniki! Miejsce, które pozwoli Ci spełnić marzenie o własnym kawałku ziemi! Dla pragnących spokoju, miejsca do prowadzenia.