Nieruchomości

238 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 zł35,50 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku przy ulicy Piltza 38 na krakowskim Ruczaju. Budynek w którym znajduje się lokal to VI etap inwestycji Osiedle Piltza położony.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 516 m² 178,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1516 m2 w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości 40 m. Należy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Cendrowice pod Górą Kalwarią. Powierzchna całkowita 160 m2, powierzchnia użytkowa 138 m2.

Szczegóły ogłoszenia

254 915 zł2 999 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana w miejscowości Suchleb, gmina Lipinki Łużyckie Powierzchnia: 2999 m Wyjątkowa lokalizacja: działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł18,47 m² 24 634,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

W ofercie do sprzedaży umeblowana i wyposażona mikrokawalerka o powierzchni 18,47 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Kątowej. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł110,37 m² 5 608,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł28 m² 101,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pets Friendly Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 28 m zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki w prestiżowej inwestycji "pianissimo" z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

266 720 zł1 667 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1667 m2, grzebienisko, gm. Duszniki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Grzebienisko, w gminie Duszniki,.

Szczegóły ogłoszenia

756 600 zł2 910 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Pępowo z utwardzoną drogą dojazdową!   m2- 756 600 zł lokalizacja: działka położona w pięknej, kaszubskiej wsi Pępowo w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł98 m² 7 336,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Segment środkowy W nowym dworze mazowieckim 20 minut do warszawy I 8 minut do modlina Dom do samodzielnego wykończenia, stan deweloperski. W domu wykonane są wszystkie instalacje, wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł84,48 m² 10 641,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Atuty : * 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego * 5 minut do Politechniki Gdańskiej * 3 minuty do Galerii Bałtyckiej i Galerii Metropolia * 3 minuty pieszo do Gdańsk wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 192 zł95,75 m² 12 618,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Obrzycko,wielkopolskie

170 000 zł1 364 m² 124,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Zielonagóra (powiat Szamotulski, gmina Obrzycko) o powierzchni 1364 m2. Teren jest objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł112 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy Dom z Potencjałem w Brzeziej Łące Blisko Wrocławia! Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

753 853 zł53,22 m² 14 164,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.12, balkon: 7,18 m, m-ce parkingowe naziemne 30.000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów z inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²90 m² 2 610 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 90 m2, położony na drugim piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Tarnowa. Dwa wejścia z ulicy. Media: prąd, woda, telefon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł190 m² 4 047,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą propozycją nowych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Na osiedlu powstaje 7 domów w zabudowie bliźniaczej. To wyjątkowe, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 003 m² 149,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki w Siedlcach (pow. Oławski) -wieś 7km od Oławy: 1. Powierzchnia: 10,03 ar, cena 150 000 zł, 149,56zł/m2, usytuowana przy drodze powiatowej bezpośrednio (oddzielona rowem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 398 zł66,62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł129 m² 12 007,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 129 m2, położony na działce o powierzchni 11 a, w bardzo dobrze skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł7 438 m² 484 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka zlokalizowana na terenie dzielnicy Wilanów - Zawady, przy ulicy Wał Zawadowsk blisko od mostu i południowej obwodnicy Warszawy. W planie miejscowym teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł67 m² 3 865,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 425 m²

Siedlisko z potencjałem w spokojnej i malowniczej miejscowości Stary Bartków, gmina Korczew! Szukasz dużej działki? Domu, który możesz urządzić według własnych potrzeb, użytkować,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

Do sprzedania położone przy ulicy Dąbrowskiego na Białym Kamieniu 1 pokojowe mieszkanie po remoncie Łączna powierzchnia mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi to 38 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom typu nowoczesna stodoła zlokalizowany obecnie na małym ośrodku wczasowym/kempingu w Kruszwicy. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w miejscowości Dobra (ul. Husarska). Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (segment A1 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 500 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Targanice - mały budynek mieszkalny usytuowany na zadbanej, ogrodzonej działce o powierzchni 14.67 ara. Budynek o pow. użytkowej 85 m2, pow. całkowitej 140 m2. Parter: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,73 m² 7 426,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane 3-pokojowe mieszkanie w przyjemnej lokalizacji - Sygietyńskiego! Przedstawiamy przestronne trzypokojowe mieszkanie o komfortowej powierzchni użytkowej 53,73m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem 35 m ul. gen. Augusta Fieldorfa-Nila, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł6 500 m² 213,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Książenicach - przestrzeń z potencjałem. Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną działkę o powierzchni 6500 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł13 900 m² 16,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość w Krowicy Pustej, gmina Szczytniki! Miejsce, które pozwoli Ci spełnić marzenie o własnym kawałku ziemi! Dla pragnących spokoju, miejsca do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, powierzchnia 64 m2, położone na 2 piętrze z windą - Gdańsk, al. Jana Pawła II 29 Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 250 zł61,13 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

1 997 000 zł63,06 m² 31 668,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament całoroczny wielkim tarasem Z widokiem na morze I miejscem garażowym! Sprzedam apartament o pow. użytkowej 63, 06m2 z ogromnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł33 000 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 49 o powierzchni 3,3000 ha, położoną w Świerzbowej, gmina Krempna, powiat jasielski, województwo podkarpackie stanowiącą.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 28 m2 zlokalizowany na parterze, w oficynie kamienicy w centrum Kielc (okolice Rynku). Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 687 m² 160,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 4 działki gm. Jastków, miłocin Miłocin wieś położona w województwie lubelskim, w gminie Jastków. Spokojna okolica z rzadką zabudową domów jednorodzinnych. Dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 518 m² 39,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Promocja! Wyjątkowa oferta działki pod budowę nowoczesnych domów w otoczeniu lasu! Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1518 m położoną w Ładnem (w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 000 zł53,23 m² 22 430,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc Możliwość negocjacji ceny Na sprzedaż wyjątkowy apartament z ogródkiem, położony w nowoczesnej inwestycji przy Parku Szczytnickim. Idealny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł71,20 m² 4 915,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gorawino / Powiat Kołobrzeg / Gmina Siemyśl - 24 km od Kołobrzegu. Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 71,20 km. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzy sypialnie , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł914 m² 207,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osoba prowadząca ofertę: adam telefon kontaktowy:   , e-mail:   Toporowice, gmina Mierzęcice, w odległości 30km od Katowic - do sprzedania działka budowlana. Są wydane.