Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym z cegły przy ulicy Mickiewicza w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ludynia,świętokrzyskie

98 000 zł1 871 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną 1871m2 w miejscowości Ludynia, gm. Krasocin Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1871m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł42,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł54,80 m² 2 189,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 46,6 m , położony na parterze i składa się z 2 pokoi o pow. 10,80 m i 18,30 m ; kuchni o pow. 7,60 m ; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokoje | niski blok | balkon | Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na II piętrze w niskim bloku na osiedlu Dambonia. Mieszkanie umeblowane, odświeżone - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł31 m² 11 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krowodrza ul. Gramatyka - 31m2 / 2 pokoje Centrum Do Wejścia Cena do negocjacji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na krakowskiej Krowodrzy o powierzchni 31 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 000 054 zł76,34 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

44,71 zł/m²85 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Ofertą wynajmu jest lokal o powierzchni użytkowej ok 80-90m2 na parterze w piętrowym budynku handlowo-usługowym. Na powierzchnię lokalu składają się duży hall, korytarz, 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł47,30 m² 4 439,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,20 m , położone na parterze kamienicy w samym sercu Bojanowa. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

18,99 zł/m²63,28 m² 1 202 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Skarżysku- kamienna przy ul. Niepodległości 94b. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł700 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną o powierzchni ok. 700 m2 przy ul. Kruczej 27 bardzo blisko centrum Łodzi oferta na wyłączność specyfikacja działki: * przybliżone wymiary - 21x35.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30,90 m² 8 090,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany na parterze pawilonu handlowo-usługowego, w którym funkcjonuje wiele punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

23,07 zł/m²802 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 802 m2, położony na działce o powierzchni 911 m2, w centrum Węgorzewa, przy Alejach Wojska Polskiego. Budynek wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł9 865 m² 8,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna - gm. Michałowo, tajnica Górna Działka leśna o pow. 9865 m (nr ewid. 792, obręb 0047), położona w kompleksie leśnym między Tajnicą Górną, juszkowym.

Szczegóły ogłoszenia

425 600 zł532 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek w Wołczkowie, ul. Różana. Działka o powierzchni 532 m2, pełne uzbrojenie/ gaz, woda, prąd, kanaliza. Wydane warunki - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

929 542 zł58,10 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

We do Speak English, ukrainian. Eleganckie 3-pokojowe mieszkanie, 58 m Mokotów, ul. Czerniakowska Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ponownie W ofercie wolny od 01.07.2026R APARTAMENT Polecam do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 80 metrów kwadratowych, składający się z salonu częściowo połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,99 m , zlokalizowane przy ul. Borkowskiej na osiedlu Kliny w Krakowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 055 m² 222,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Jeleniej Górze. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlano-usługowa Marków-Świnice, gm. Mszczonów W sąsiedztwie Suntago, największego parku wodnego w Polsce, znajduje się działka budowlano-usługowa nr ewid. 40/15,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 294 m² 189,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępne są działki budowlane z warunkami zabudowy, położone w wyjątkowej lokalizacji na terenie ośrodka Bajkowy Zakątek nad jeziorem Guz (warmia). Działki graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł113,66 m² 8 710,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Polecam na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 113,66m2 zlokalizowany w Świdniku przy ul. Malinowskiego na działce o powierzchni 655m2. W skład nieruchomości zaliczamy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 370 000 zł162 m² 8 456,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny W centrum miejscowości dobra. Kiedy standard to za mało poznaj dom, który łączy nowoczesne technologie, funkcjonalność i estetykę w jednym. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł10 300 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa cena! Uwaga developerzy przedsiębiorcy, inwestorzy! Żnin jest miastem o dużych potrzebach mieszkaniowych. Na tej inwestycji można tylko zyskać. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł200 m² 4 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:967 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Strażackiej. Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 260 m² 404,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy: - położony w centrum Ozorkowa, - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i usługowej, - z miejscami parkingowymi na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

688 309 zł43,38 m² 15 866,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 43,38 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji pw Łukęcinie. Apartament znajduje się na 1 piętrze. Jest to największy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł950 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 949 m , położona w Nadarzynie, w spokojnej okolicy blisko Lasu Młochowskiego. Okolica wyróżnia się doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

4 368 zł112 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Magazyn W centrum sopotu Do wynajęcia magazyn o powierzchni 112m2, w bardzo dobrym stanie technicznym, suchy, na strzeżonym, ogrodzonym terenie. Magazyn zamykany roletą antywłamaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 144 zł47,34 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie położone w spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do centrum miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

4 910 zł63,85 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 63,85 m2, na co składają się: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 737 zł35,04 m² 18 999,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,04 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obrzeża Puszczy Kampinoskiej. Nowe Polesie k/ Secemina Polskiego. Do sprzedania działka o pow. 1500m, budowlana. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Okolica cicha, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²132,50 m² 10 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal z pięknym widokiem na morze i panoramę miasta o pow. 132,5m2 w topowej inwestycji portova. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł277,64 m² 5 759,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:969 m²

Na sprzedaż - Ładny dom jednorodzinny z działalnością gospodarczą przy ul. Przyzamcze, lębork Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy komfort życia rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

26,44 zł/m²64,30 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 64,3 m2 , zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku handlowo-usługowym w centrum Daleszyc. Wejście do lokalu przez wspólną klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 721 zł27,06 m² 17 765 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Tylko u Nas! Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 27,06 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 27,06 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia jasne, zupełnie nowe, świeżo wykończone mieszkanie położone w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Jarocińskiej na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł17 100 m² 204,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 1,71 ha żuków / grodzisk maz. Na sprzedaż grunt o powierzchni 17 100 m w miejscowości Żuków, tuż obok Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł800 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witaj w oazie spokoju, zaledwie 15 km od urokliwego brzegu morza! Ta działka rekreacyjna to nie tylko kawałek ziemi - to miejsce, gdzie natura spotyka się z możliwościami relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w budynku z 2021 roku, położone na 2 piętrze w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach. Nieruchomość o powierzchni 77,35 m2 składająca.