Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

(English version below) Na sprzedaż świetna restauracja, bardzo znana i lubiana. Ocena w Google 4.7/5 na podstawie ponad 2100 komentarzy. Lokalizacja: dzielnica Kraków Krowodrza. Ul. Lea to.

Szczegóły ogłoszenia

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

2-pokojowy lokal z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł58,30 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie, położone blisko centrum miasta i parku czeka na nowego właściciela! Idealna oferta dla ludzi ceniących sobie kameralne budynki oraz przestrzeń. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł145 m² 8 965,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wszystkie domy na Hermanowskiej - zarezerwowane Nowość! Dom przy granicznej/leśnej w Pabianicach 10 min od Łodzi Duża działka 1300 m2 z widokiem na park! Odbiór już w styczniu 2027!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Sobótka,dolnośląskie

1 100 000 zł143,76 m² 7 651,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w Sobótce - widok na Ślężę Przestronny lokal w zabudowie szeregowej o powierzchni 143,53 m2, położony w kameralnej inwestycji przy ul. Figowej.

Szczegóły ogłoszenia

9 540 zł1 060 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum hala Z rampa rozładowczą Proponuję do wynajęcia halę o łącznej powierzchni 1060m 2 położoną na drugim piętrze nieopodal Centrum. Komunikacja na halę.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł245 m² 7 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł24 m² 11 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż kawalerka o pow. 24m , usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku w samym sercu Szczecina. Skład nieruchomości: salon z aneksem kuchennym - ok. 17.5.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł110 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny położony w pięknej, spokojnej miejscowości 16 km od Nowogardu. Nieruchomość o powierzchni 110 m2, w cenie 410 000 zł. Działka powierzchnia 0,0521.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł600 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu willi inwestycyjnej na bydgoskiej Sielance w dzielnicy willowej. Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy Mikołaja Kopernika nieopodal akademii.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 300 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 arów w miejscowości Połomia- gmina Mszana, powiat Wodzisławski W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Mszana - oznaczona jako mn-.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43,30 m² 9 122,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na ul. Klonowej na Dębcu w Poznaniu. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Brajniki

Brajniki,warmińsko-mazurskie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:676 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny dom rekreacyjny położony w Brajnikach, zaledwie 400m od plaży nad jeziorem świętajno/narty o I klasie czystości wody! Szczegóły nieruchomości: dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

18,97 €/m²70,62 m² 1 340 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70,62 m znajduje się na pierwszym piętrze nowopowstałego centrum handlowego Parkova w Gdyni przy ul. Wielkopolskiej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

59 980 zł2 142 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

* zdjęcia należą do właściciela oferty hala produkcyjno-magazynowa po gruntownym remoncie Polecamy do wynajęcia halę z dwoma suwnicami po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60,42 m² 4 468,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne M4 W wodzisławiu śląskim Z pięknym widokiem *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 60,42 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż nieruchomość w ścisłym centrum miasta przy al. Piłsudskiego. Polecamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2. Lokal jest położony na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł177,35 m² 8 457,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni przygotowany obiekt noclegowy ok. 180 m2 pod kwatery pracownicze, zlokalizowany przy ul. Przejazdowej we Wrocławiu. W obiekcie znajduję się 8 pokoi, każdy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 891 m² 864,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych. Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy. Wydane wz dla 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł248,40 m² 19,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal magazynowy mieszczący się w budynku magazynu ekspedycji w Gliwicach Łabędy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł36,15 m² 14 384,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna , dochodowa oferta sprzedaży apartamentu położonego w centrum Karpacza. Lokal położony jest w kilkuletnim budynku o atrakcyjnej Karkonoskiej architekturze. Apartament starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Barany,warmińsko-mazurskie

1 699 000 zł21 649 m² 78,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Barany, gmina Ełk, na sprzedaż grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 2,1649 ha położona na skraju wsi Barany w odległości 650 m od jeziora Ełckiego. Przedstawiamy Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²432,44 m² 19 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:własny parking

Komfortowa powierzchnia biurowa na wynajem. Super Lokalizacja i nowa cena, światłowód:) Ofertę stanowi wynajem przestrzeni biurowej o powierzchni 432 m2, po remoncie, znajdującej się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Mam przyjemność zaprosić na prezentację piętra domu położonego w centrum starego Pogodna tuż przy Placu Waleriana Pawłowskiego. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne, 2 -pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy w Centrum. Jeżeli szukasz : 2 pokojowego mieszkania w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł7 500 m² 0,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jeśli szukasz działki na wynajem pod swoją działalność idealnie trafiłeś Do Wynajęcia działka o pow. ok.7500 m2, położona w Toruniu przy ul. Włocławskiej w pobliżu autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł228,08 m² 6 971,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Solec, w spokojnej, zielonej okolicy. Dom stoi przy drodze wewnętrznej i jest oddalony od drogi publicznej, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajmu kawalerkę z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz już plan na swój dom? Mamy dla Ciebie działkę pod jego zabudowę! Położona w miejscowości Jonkowo na Osiedlu Leśnym - powierzchnia 1500 m2. Obejrzyj film:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Do sprzedania dom w pobliżu lasu, położony w górnej części Krynicy Zdroju Dom wzniesiony w latach 80-tych, w technologii murowanej pustak i cegła. Stropy betonowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł51,62 m² 12 378,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 mkw. Lokalizacja: - ul. Długa 2 w Lublinie - piętro 3/4 w bloku z windą W skład nieruchomości wchodzą: - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

297 900 zł725 m² 410,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Najpiękniejsze działki nad jeziorem Lubie:) Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną ( I strefa) w Lubieszewie nad jeziorem Lubie. Zbywana nieruchomość o powierzchni 725 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł61,04 m² 5 389,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przemyśl, stare Miasto, ul. Mickiewicza - na sprzedaż mieszkanie o pow. 61,04m2. Marzysz o mieszkaniu z duszą, położonym w sercu historycznego Przemyśla? Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł429 m² 13 986,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż bardzo ustawny lokal z witrynami od głównej ulicy i prywatnym parkingiem na 7 aut ( z możliwością parkowania aut elektrycznych ). Lokal w stanie deweloperskim. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 150 zł51,41 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 486 m² 70,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Łupowo, gmina Bogdaniec. Położona ok150 m od Kościoła, zjazd z drogi asfaltowej, w drodze uzbrojenie: gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł52,84 m² 3 387,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie do remontu kamienica przy ul. Brackiej w Legnicy powierzchnia 52,84 m2 parter w III piętrowej kamienicy 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, z części kuchni wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł74,10 m² 4 318,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,1 m , położone w miejscowości Pisanica, w gminie Kalinowo, powiat ełcki. Odległość od Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł20 000 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki leśne położone w miejscowości Drużykowa, gmina Szczekociny. Działki o numerach 664, 846 i 984. Działki to bardzo dobra inwestycja. Na działkach drzewostan 80-120.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 858 zł76,34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.