Nieruchomości

238 558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

486 000 zł40,91 m² 11 879,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja! 2 pokoje 40 m na 3. piętrze w Naramowicach Klucze 06.2026! Nowoczesny budynek z widną, oraz miejscem postojowym w hali garażowej! Kredyt z nami? Dorzucamy rok ubezpieczenia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł47,10 m² 18 025,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje sprzedaż Mokotów | 3 pokoje sprzedaż Warszawa || 3 pokoje inwestycyjnie | 3 pokoje dla rodziny sprzedaż | 3 pokoje do wejścia Warszawa | 3 pokoje do wejścia Mokotów | 3 pokoje do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł69,51 m² 8 344,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjna oferta - pierwsze piętro blok Z windą Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w samym Centrum miasta, na osiedlu zamkniętym, w 2 piętrowym bloku z 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 529 zł26,71 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 515 zł59,61 m² 16 734,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:599 m²

| na sprzedaż budynek (udział 18/24 części) o pow. całkowitej ok. 200 m 2 (użytkowej ok. 175 m2 ), zlokalizowany w centrum miasta - przy ul. Stolarskiej, wybudowany w latach 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 999 zł136 m² 5 220,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy bliźniak 136 m na działce 500 m Skotniki pod Łodzią stan deweloperski, pompa ciepła, ogrzewanie podłogowena sprzedaż przestronny, piętrowy bliźniak o powierzchni 136 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł54 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 54 m2 do remontu na osiedlu Niebrów. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla rodziny, w zielonej i spokojnej okolicy. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 655 zł44,12 m² 12 843,50 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Obecnie W promocji Szukasz nieruchomości, która realnie pracuje na Ciebie? Ta oferta została przygotowaną z myślą o świadomych inwestorach, którzy chcą maksymalizować zyski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł68 m² 6 691,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. wyłączny przedstawiciel sprzedaży inwestycji zaprasza do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Działoszynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny 2 pokojowy apartament do wynajęcia z dwoma tarasami, o pow. 46 m2 Ustroń centrum wolne od zaraz oferta Z wyłącznością biura-nie szukaj dalej Do wynajęcia wyjątkowy, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł128 m² 5 304,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doskonała alternatywa dla mieszkania w mieście. Zwróć uwagę na na ofertę, której atrakcyjność docenisz tylko podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. Formalnie jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł39,38 m² 21 051,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie W fantastycznej lokalizacji! Zalety: - kompaktowe, komfortowe i z pomysłem, - pożądana lokalizacja blisko morza, - cudowna przestrzeń, ponadstandardowa wysokość - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 162 m² 126,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1162 m2 z warunkami zabudowy, położona w Grzędzicach w rejonie ul. Stargardzkiej, praktycznie na obrzeżach Stargardu. Grunt o regularnym kształcie, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 635 zł39,20 m² 11 138,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z ogródkiem, o powierzchni 34 mkw. położona na parterze apartamentowca inwestycji Stary Browar w Bielsku-Białej, przy ulicy Browarnej 16 - dostępna od 04.05.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

197 700 zł1 977 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane z usługą - 843 m i 1977 m Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Orzeszu przy ulicy Świętego Wawrzyńca w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 653 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną lub usługi turystyczne o pow. 1653m2 w malowniczej miejscowości Ostroróg niedaleko Czaplinka na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domy W spokojnej okolicy świniowice - gmina tworóg! nowa inwestycja! Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom z antresolą o powierzchni 120 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

20,69 zł/m²290 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Trzebini o powierzchni do około 700 m2. - oferta dotyczy wynajmu ok 290m2. - bardzo dobry szybki dojazd do węzła autostrady A4 Katowice - Kraków. - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł57,84 m² 7 952,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Marzenie o Nowoczesnym Domu Czeka! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w sercu dynamicznie rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł47,32 m² 47,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy komfortowy apartament na wynajem, do pierwszego zamieszkania po remoncie, położony w sercu Łodzi, w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Tylnej. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł58,60 m² 4 249,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pakiet 2 nieruchomości w jednej klatce schodowej, idealny dla inwestora poszukującego stabilnego, bezobsługowego dochodu pasywnego. Mieszkanie na wysokim parterze - 38,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 417 m² 211,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Maszyce, gmina Skała. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, co ułatwia zagospodarowanie terenu. Znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²70 m² 2 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok, osiedle Centrum. Lokal położony na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Na powierzchni 70 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

34,96 zł/m²113 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Trzebinia Górka, do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 113 m2. Opis: - do wynajęcia lokal składający się z czterech pomieszczeń biurowych oraz dwóch toalet o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 830 m² 1 366,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż Kategoria: działki pod zabudowę wielorodzinną z projektem Lokalizacja: obręb Tarninów w Legnicy Powierzchnia terenu: 16 a największe zalety! Inwestycja deweloperska Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 600 zł57,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie przy ul. Dębickiej w Rzeszowie o powierzchni 57,16 m , położony na parterze nowoczesnego budynku w sercu prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Mam do zaoferowania ciekawą ofertę nieruchomości z potencjałem. Budynek z lat 80 w którym kiedyś były prowadzone różnego rodzaju działalności takie jak: sklep motoryzacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50,70 m² 43,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luboń - ul. Kościuszki| Mieszkanie do wynajęcia | 50,7 m | Blisko Poznania |dostępne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze, o metrażu 50,7 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł157,52 m² 7 618,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Z nami kupisz bezpiecznie. Brak opłaty pcc. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, zlokalizowanego na Starym Bukowcu. Powyższy rejon charakteryzuje się zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł85,72 m² 9 554,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel:   Nr Licencji pfrn 28679 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe, bardzo przestronne mieszkanie w nowym budownictwie Otoczenie nieruchomości: w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowe 2 pokojowe stare miasto ulica krowoderska Zgrabne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze (z windą) w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Krowoderskiej. Kamienica ta została wzniesiona około.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77,54 m² 7 725,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż - ul. Piastowska, ostróda Powierzchnia całkowita : 77,54 m | Piwnica: 3,70 m | 2 poziomy | Balkon | 3. piętro Biuro Expert Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

80,82 zł/m²66 m² 5 334 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na parterze w biurowcu Kościuszko Business Point Największy w Toruniu biurowiec klasy A - powierzchnia netto najmu lokalu: 66 m2, pow. brutto: 77,88 m2 - media oraz opłata.

Szczegóły ogłoszenia

103,05 zł/m²114 m² 11 748 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny, widny, elegancki lokal biurowy o powierzchni 114 m2 znajdujący się odnowionej, pięknej zabytkowej kamienicy. Budynek położony w prestiżowej części Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł443 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia reprezentacyjny budynek biurowo-usługowy w Tarnowie, ul. Boya Żeleńskiego 5b Powierzchnia: 443 m | Stan techniczny: idealny | Cena: 15 000 zł netto + media Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 890 zł88,30 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:70 m²

Wewnętrzny segment z dużym ogrodem, podłogowym ogrzewaniem i dodatkowym gabinetem to coś więcej niż dom. To Twoje miejsce na Ziemi. Marzysz o porankach na tarasie, gdzie słychać tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł1 400 m² 2,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia plac/grunt o pow.1400 w Koszalinie Czynsz najmu 2 900/m-c/netto do negocjacji. Dostępność placu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 600 zł54,64 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54.64 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest gotowe do odbioru,.